Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Survivory 2013 - komentarze

Strony:   1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.790
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Mart, patrzę obiektywnie. Uwielbiam Nortona, to jeden z moich ulubionych aktorów.

Al nie jest uniwersalny? Mniej uniwersalny jest nawet Nicholson. Pacino grał gangstera, policjanta, biseksualistę, rewolucjonistę, Żyda, kochanka, biznesmena a nawet ślepego. Co ciekawe, za praktycznie każdą z tych roli był nominowany do Oscara, więc chyba zagrał nieźle. Na dodatek, dostał bodaj trzy nominacje, gdy jeszcze był niezbyt znany. To były Jego, kolejno 2, 3 i 4 film w życiu.

No chyba, że eksperci się nie znają. Może dostawał te nominacje za puszczanie się? Nie wiem.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Za każdą z tych ról był nominowany do Oscara? Ciekawe, bo z tego co wiem, to za "Rewolucję" faktycznie był nominowany, ale do tytułu najgorszego aktora roku. Nie była to jedyna taka nominacja w jego karierze. Więc skoro eksperci się znają, to chyba zagrał źle? Tak to działa, jak podaje się wybiórcze informacje. Ale nie o to chodzi, bo ja Pacino bardzo lubię, szanuję i podziwiam. Gra świetnie, ale postacie w pewnym konkretnym stylu, zawsze wyniosłe, w pewien sposób zimne i niedostępne, jakby wyjęte z prawdziwego świata. Nie świadczy to o braku zdolności aktorskich, ale raczej o braku elastyczności i tylko o tym tutaj mówię. I nie ma znaczenia czy jest to w jego wykonaniu gangster, policjant czy biseksualista, bo postać bohatera może być różna, ale jego odegranie bardzo podobne do siebie.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nominowane do oscara były "Tajemnice Brokbak Montajn", a oscara dostał "Zakochany Szekspir" i "Angielski Pacjent", więc tak - eksperci się nie znają.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
franqey napisał(a):
"Angielski Pacjent", więc tak - eksperci się nie znają.
Hahahahah też chciałam napisać o Angielskim Pacjencie ale wiedziałam że Hako mnie pewnie za to pociśnie że znowu wiem wszystko najlepiej, więc się powstrzymałam ;D

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.790
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Nie mówiłem, że za każdą Wymieniłem pierwsze role jakie sobie przypomniałem, kogo grał Pacino, żeby pokazać jak wiele potrafił zrobić.

Jeśli chodzi o film 'Rewolucja' to zapewne nie wiesz, że ucięto z niego bardzo wiele scen. Nie pamiętam dlaczego, na pewno po trochu z racji kosztów. Tak więc, jak pewnie się domyślasz sam film nie wyglądał tak jak było w założeniu. Wiele nie zostało pokazane, bardzo dużo ucięli. Sam aktor mówił, że ta produkcja i sytuacja totalnie go załamała, nie grał potem przez kilka lat w żadnym filmie.

E tam, nie zgadzam się co do tej elastyczności. Uważam, że Al zawsze mocno zaznacza wyjątkowość roli, która odróżnia każdą poprzednią.

No to co powiesz o Nicholsonie? ;P Grane przez niego postacie, różniące się od siebie diametralnie zawsze jednak powodują, że widzimy je jako:
Obraz

Uwielbiam Jacka, jest świetny. Ale jeśli chodzi o 'elastyczność' to Al był jak dla mnie trochę lepszy ;p

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Marimo napisał(a):
Nie mówiłem, że za każdą
Marimo napisał(a):
Co ciekawe, za praktycznie każdą z tych roli był nominowany do Oscara,
Mówiłeś ;<
Marimo napisał(a):
No to co powiesz o Nicholsonie? ;P Grane przez niego postacie, różniące się od siebie diametralnie zawsze jednak powodują, że widzimy je jako:
Oglądając np. Infiltrację myślałeś o Lśnieniu? Albo Obietnicę, czy Lepiej być nie może? Zupełnie się z tym nie zgodzę, Jack jest o wiele bardziej uniwersalny, przynajmniej w moim odczuciu

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A co Jonga, nie lubisz Nicholsona, że tak piszesz?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.790
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Mówiłeś ;<
Napisałem 'za praktycznie każdą'

Oglądając np. Infiltrację myślałeś o Lśnieniu? Albo Obietnicę, czy Lepiej być nie może? Zupełnie się z tym nie zgodzę, Jack jest o wiele bardziej uniwersalny, przynajmniej w moim odczuciu
Hmm. 'Infiltracji' nie oglądałem, ale jak widziałem 'Lepiej być nie może', za każdym z trzech razy myślałem może nie o Lśnieniu, ale np. o Locie. Czyli o zabawnym i wariacko uśmiechniętym Nicholsonie. Czyli takim jak na tym obrazku ;p No bo sorry, ale 'Lśnienie' straszne nie było ;p

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Marimo napisał(a):
Napisałem 'za praktycznie każdą'
A to oznacza, że w praktyce za każdą z tych ról był nominowany do Oscara. Chyba nie muszę już tłumaczyć słowa "praktyka"?
Marimo napisał(a):
No bo sorry, ale 'Lśnienie' straszne nie było ;p
Ja się bałam :c

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.790
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
A to oznacza, że w praktyce za każdą z tych ról był nominowany do Oscara.
Najwidoczniej moje oceny z polskiego były adekwatne co do wiedzy. Miałem na myśli, że za 'niemal wszystkie' wymienione dostał. Napisałem 'za praktycznie każdą'. Ojej ;p

Ja się bałam :c
Serio? ;p

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Nom, Lśnienie miało zbudowany niesamowity klimat, te wszystkie dźwięki i sam wygląd hotelu sprawiały, że miałam ciarki na plecach i czułam się nieswojo. No, ale pierwszy raz oglądałam ten film jak miałam z 11 lat, więc ciężko mi powiedzieć jakbym go odebrała, gdybym pierwszy raz obejrzała go będąc kilka lat starsza.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Cruz troszkę podupadła, ale i tak bym skorzystał. Z pozostałych dwóch również, lecz niestety babki z taką zasobnością portfela i sławą nie zadają się z takimi burakami spod bloku jak ja.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.403
Posty: 251
Al Ed Upek napisał(a):
A co Jonga, nie lubisz Nicholsona, że tak piszesz?
Lubię. Nawet dam go na pierwszym.

Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.960
Plusy: 25
Posty: 2.091
Jestem z ciebie dumny, Madao.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.763
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Zeta Jones.... Za co ja się pytam...

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Za wyro, a co niby. Ale wolałbym wydupczyć Helenę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.960
Plusy: 25
Posty: 2.091
Weź !?, Helena może była atrakcyjna w Fight Clubie, ale w takich Wielkich Nadziejach albo LesMis gra stare, !? kołtuny. W FC przynajmniej jest młodym, !? kołtunem.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.805
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Brawo dla Helenki. Po Meryl jest najlepsza pod względem talentu aktorskiego. Jackowi się należało - solidny i charyzmatyczny aktor.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.227
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Focus napisał(a):
Weź !?, Helena może była atrakcyjna w Fight Clubie, ale w takich Wielkich Nadziejach albo LesMis gra stare, !? kołtuny. W FC przynajmniej jest młodym, !? kołtunem.
I kto to mówi. Stary, niewybredny pies na baby.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.790
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Nie ma tak łatwo. Złotego Feldmanna nie wygrywa każdy.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  

Forum DB Nao » » » Survivory 2013 - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook