Forum Dragon Ball Nao

» Akira Toriyama

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Akira Toriyama - twórca między innymi Dragon Balla i Dr. Slumpa - jest chyba najlepszym mangaką, jakiego świat widział.
Piszcie tutaj co o nim uważacie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Shounen: 04.04.2008, 23:24
Dae
Ziemianin
Ziemianin
Dae
Dni na forum: 7.127
Posty: 12
Skąd: Bukowno
Człowiek - legenda, nie tylko w histori mangi i anime, ale też przykład dla innych
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
gosciu po prostu nie do pobicia, nikt chyba tak nie rysuje jak on. Trza byc genialnym zeby wymyslic tak rewelacyjne postacie jak bohaterzy db.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Nie spotkałem jeszcze osoby co, by powiedziała, że Dragon Ball nie jest najlepszy, sam mam kumpli co mają po 25 lat i oglądali dragona jak jeszcze leciał
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
heh ja nie mam zamiaru sie wypowiadac o tak wielkim człowieku, lecz zapytajcie kogos w swojej rodzinie (rodzica, lub c.. wie kogo) o tegoz Mistrza, jasne jest ze nie beda wiedzieli kto to...

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
pewnie ze nie beda ale jezeli ktos choc troche interesuje sie manga to powinien wiedziec kim jest akira

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
pewnie ze nie beda ale jezeli ktos choc troche interesuje sie manga to powinien wiedziec kim jest akira
Ja wiem tylko tyle ze to rysownik japonski tworca DB. Nie interesuje sie akirą. A mange lubie i wydaje mi sie ze orientuje sie w temacie. Nie zgadzam sie z teza ze o akirze TRZEBA wiedziec

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Satariel
Ziemianin
Ziemianin
Satariel
Dni na forum: 7.003
Posty: 9
A ja myśle ze kazdy DB Fan powinien choć troche wiedziec o Akirze chlopak ma talęt
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
No, trochę na pewno trzeba wiedzieć o nim, ale bez przesady - niekonieczna jest wiedza absolutna na jego temat.
Ja kilku ludzi nazywam mistrzami, a czasami Mistrzami. Jako że należy do nich Toriyama, to uważam za swój obowiązek trochę o nim wiedzieć. Np. że w tym roku kończy 50 lat .

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Co uważam na temat Akiry Toriyamy? Genialny mangaka, człowiek obdarzony talentem rysowania ,co zawdzięcza "treningu w młodości". Jestem przeciwny ,że każdy fan DB musi o nim coś wiedzieć. Powinien (według woli) ale nie musi. Jest w pewnym sensie mistrzem, ale nazwisko jego jest znane głównie fanom mangi i anime. Postać ta nie jest znana aż tak wielkiej ilości osób. Według mnie jest to naprawdę sympatyczny facet, który ma ogromne poczucie humoru i niezwykłą wyobraźnię. Jego dzieła mają duszę ("klimat"). Na pewno jest wielką postacią na arenie "M&A".

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
NIe wiem, czy Toriyama jest najlepszy. To zapewne kwestia bardzo dyskusyjna. Ale miedzynarodowy sukces jego dzieł przysporzył mu miano NAJPOPULARNIEJSZEGO:)
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
po prostu jest najlepszy żeby wymyślić takiego DB to trzeba mieć leko mózg
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
najlepszy. kreska jest po prostu boska. zaden inny artysta ktorych znam nie dorownuje akirze.
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Akira rządzi Jego mangisa najlepsze zarowno te jednotomowe jak i wielo, a Dragon Ball i Dr. Slump wymiataja

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
bubussj Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
bubussj
Wiek: 31
Dni na forum: 6.594
Posty: 23
Skąd: planeta kiaio
Akira toryjama żądzi nikt sie z nim nie może równać

DB DBZ i DBGT Rulez
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Sorry, ale się przyczepię
nikt sie z nim nie może równać
A znasz innych mangaków, ich dzieła???
Ciorny Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Ciorny
Wiek: 32
Dni na forum: 6.610
Posty: 208
Skąd: Ziemia
ja chyba nie znam ale zrobienie db wychodzi ponad możliwości ludzkie
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.626
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Nie wielu rysowników mu dorównuje... Ma świetną wyobraźnię, poczucie humoru i w ogóle do niego czuję RESPEKT Podziwiam go za to co stworzył i podziwiam jego determinacje

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.586
Posty: 42
Skąd: Dębica
No więc uważam tak jak każdy tutaj . Jest chyba w tym fachu mistrzem . Ogólnie jak patrze na mangi to się z tego smieje że takie bajeczki a Dragon Ball to się jak życie oglądało . Bardzo to realistycznie rysował i ten klimat ... mmm . A co to wiedzy to myśle że każdy fan mangi powinien chociaż o nim słyszeć , a wiedzieć coś więcej to jak kto chce .
Szkoda że już przestał rysować Dragon Ball'a bo naprawde mu to extra wychodziło .
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Akira Toriyama to naprawdę wspaniały człowiek. Posiada ogromny talent i niezwykłe poczucie humoru. Cieszy mnie, że potrafi dopasować styl rysowania do tematu mangi, mam tu na myśli to, że w Dragon Ball zamiast słodkich mangowych oczek, narysował zwykłe oczy z czarną źrenicą. Pan Akira wymyślił wiele nazw i postaci, a tego było dużo. Obok walk i honoru wojownika widzimy przyjaźń, humor i gagi.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Akira Toriyama
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook