Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» [Problem] Podróże Komórczaka

sebol55
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.148
Posty: 26
Witam,

mam pytanie o komórczaku z przyszłości bo on przyleciał wehikułem trunksa to wiem ale chodzi mi o to że jak on rozmawiał z piccolo i mówił mu skąd tu się znalazł że trunk zabił androidy w jego przyszłości i że on zabił trunksa i zabrał mu wehikuł i przeniósł się w przeszłość do was by pochłonąć androidy ale chodzi mi oto że komórczak mówi że trunk zabił androidy w przyszłości to dlaczego jak trunk wrócił wehikułem do swojej przyszłości to znowu zabił androidy i potem komórczaka bo był taki moment jak on wrócił ze zabił androidy i komórczak chciał go zabić i zabrać wehikuł ale ten mu mówi że wiem po co ci wehikuł chodzi mi o to skąd znowu jak on wrócił były te 2 androidy i komórczak jak został zabity.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Przeczytaj to: Alternatywna przyszłość, próba zrozumienia, a następnie zadaj konkretne pytanie, jeśli nadal będziesz miał wątpliwości. Zalecam również używanie przecinków oraz dużych liter, bo ciężko zrozumieć, o co Ci chodzi.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
sebol55
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.148
Posty: 26
juz ci wytłumacze komórczak przyleciał z przyszłości by połknąć androidy bo w jego przyszłości już zabił je trunk i komórczak zabił trunka i cofnął się wehikułem ale jak gohan zabił kaomórczaka to potem trunk odleciał w swoją przyszłośc i tam tez był komórczak i androidy przecież [ ort! ] komórczak z przyszłości został zabity przez gohana a jak trunk wrócił [ ort! ] to tez był komórczak.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Jest to wyjaśnione w tym artykule. To była inna przyszłość.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
sebol55
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.148
Posty: 26
no tam pisało ze trunk został zabity przez komórczaka i napisali że: Młody syn Vegety zginął w przyszłości. Wiedział, że punktem wyjścia do tego zdarzenia będzie spotkanie z Cellem. Zatem spotkanie z Cellem jest przyczyną śmierci Trunksa, która stanowi skutek tego spotkania.

Mając tego świadomość Trunks po raz kolejny zmienia bieg wydarzeń, ale tym razem uprzedza przyczynę swojej śmierci,


to jak on mógł po raz kolejny zmienić bieg wydarzeń jak zginął osoba która ginie nie może nić juz cofac bo nie żyję.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Cell go zabija, uruchamia wehikuł i leci w przeszłość. Ale to dotyczy wymiaru czasowego nr 3. Trunks, ten z wymiaru nr 2, o tym się dowiaduje, bo Cell to wyjawia podczas ich spotkania w teraźniejszości (wymiar nr 1), czyli czasu, do którego trafili obaj, jednak z różnych przyszłości.

Mówi się "przyszłość Trunksa" i jest to zrozumiałe, prawda? Na podobnej zasadzie działa "przyszłość Cella" (i to tylko w niej Trunks został zabity). W zasadzie jest to wyjaśnione w tym artykule. Tylko trzeba przeczytać go uważnie i każde zdanie ze zrozumieniem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Kakarotto95 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kakarotto95
Wiek: 29
Dni na forum: 3.674
Posty: 41
Skąd: Barwice
Wyobraz sobie że Trunks żyje jako małe dziecko a nr c-17 i nr c-18 zaboją kolejno Vegete , Piccolo , i resztę z grupy , Z oprócz Trunksa i Gohana . Przez wiele lat Gohan sam stawiał opór Cyborgą , stał się super saiyaninem , a jak Trunks dorósł , też chciał walczyć z c-17 i c-18 i tak się stało . W walce Gohan stracił rękę , został uzdrowiony i toczył kolejną walkę z cyborgami u boku Trunksa , ale Gohan uderzył Trunksa w kark i ten stracił przytomność . Gohan zginą w walce , Trunks został sam , ale też po tym wydarzeniu stał się super saiyaninem . Jak pózniej wiadomo Bulma stworzyła wehikuł czasu i Trunks cofną się w czasie ( druga rzeczywistość ) , aż do momentu gdy Goku wrócił na Ziemię po walce na Namek . Powiedział Goku co się stanie w przyszłości i dał jemu lek na wirusowe zakażenie serca . Goku podczas walki z c-19 poczuł się zle i został zabrany przez Yamahę do domu i zażył lek i przeżył co nie miało miejsca w rzeczywistości Trunksa Future . Między czasie Cell ( Komórczak ) też cofnął się z przyszłości ( gdzie został tylko Trunks ) gdyż Trunks zniszczył już tam c-17 i c-18 , co uniemożliwiło uzyskanie perfekcyjnej formy Cella . już po wchłonięciu c-17 i c-18 Cell stał się perfekcyjny i reszte powinieneś znać . Po pokonaniu Cella został ożywiony Trunks i wrócił do swojej terazniejszosci ( przyszłość Goku i reszty ) . Po powrocie " do siebie " zabił c-17 i c-18 ze swojej terazniejszosci i gdy chciał wrócić i powiedzieć Goku że też " u sieie " zabił cyborgi zaatakował go Cell ( Komórczak ) a ten go pokonał . Na tym polega cała filozofia .

Anime to nie bajka !!!
Chcesz kogoś obrazić ? Najpierw go poznaj , mocne i słabe punkty , jak już zrozumiesz że g..no o nim wiesz to sobie daruj.
Jeżeli otoczenie chce żebyś się zmienił to pamiętaj , jeśli nie chcesz nie rób tego , bądź indywidualistą .
Uśmiechaj się , nawet nie wiesz jak osoby , które Cię nienawidzą tego nie cierpią .
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.709
Posty: 120
Skąd: Kraków
Kwestie tych podróży w czasie tłumaczy sam Trunks w mandze, po prostu każda ingerencja w wydarzenia z przeszłości nie zmienia przyszłości tylko tworzy alternatywną linię czasową/równoległy świat. Jak ktoś pamięta lata 90 to w powrocie do przyszłości było to całkiem prosto objasnione ^^
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Bo to jest rozwiązane bardzo logiczne (czego nie można powiedzieć o wielu innych tytułach, w których podróże w czasie są obecne), ale tu mamy do czynienia aż z czterema liniami czasowymi, stąd taki zamęt.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Nie chce mi się czytać, co Dai tam napisał.
Jeśli Trunks zabił androidy w jednym wymiarze czasowym, w innym zabił do tego też Cella (czyli w tym, z którego przybył do tego czasu, w którym odgrywała się akcja naszego DB), w wyniku czego utworzyły się dwie równoległe i samodzielnie rozwijające się rzeczywistości, to wydaje mi się, że podróż Trunksa z podstawowego wymiaru czasu, poruszyła całą machinę alternatywnych wymiarów czasowych, i tworzy z jednego człowieka twórcę licznych, być może do nieskończoności, rzeczywistości. Stąd można założyć hipotezę, której nie chcę na razie udowadniać, że pierwotnie istniał tylko jeden wymiar, który się rozszczepił, ponieważ jeden człowiek udał się przeszłość. Stąd mam takie pytanie. Czy pierwszy Trunks - podróżnik w czasie oszukał przeznaczenie czy też jego przeznaczeniem było zmienić czas i stworzyć siatkę światów równoległych?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek napisał(a):
Stąd można założyć hipotezę, której nie chcę na razie udowadniać, że pierwotnie istniał tylko jeden wymiar, który się rozszczepił, ponieważ jeden człowiek udał się przeszłość.
Taka jest jedna z teorii podróży w czasie. Czyli że podróż nie zmienia przeszłości podróżnika, tylko tworzy inną linię, ale to chyba tutaj oczywiste. Osobiście uważam to za najsensowniejsze rozwiązanie. I w DB powstały cztery takie światy, choć nawet ja za każdym razem, jak wracam do tego wątku, mam problemy, żeby je wszystkie ogarnąć.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Cell przybył z wymiaru, w którym bez rezultatów poszukiwal cyborgów. Trunks przybył jeszcze z innego, lecz w obu Trunks był podróżnikiem w czasie. To mnie zastanawia, jakby się dało tę kwestię rozwiązać. To nieco burzy koncepcję jakoby od początku istniał jeden wymiar. No chyba, że nasz Future Trunks po pokonaniu cygorgów i Cella u siebie udał się w inny wymiar niż ten podstawowy dla fabuły DB i tamtejszemu Trunksowi pomógł pokonać cyborgi. Musiał być bardzo słaby, skoro bez problemu położył go Komórczak. Może jest tak, że wszystkie Future Trunksy udają się w różne wymiary żeby ostrzegać, pomagać bądź samemu rozwiązywać problemy. Ale gdzie tu szukać początku?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.709
Posty: 120
Skąd: Kraków
Jest też opcja, że Cell zaczaił się na Trunks i go ,,wyssał". Cell potrafił ukrywać Ki i pierwszej formie działał raczej jak ninja
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.124
Plusy: 72
Posty: 15.221
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek napisał(a):
Musiał być bardzo słaby, skoro bez problemu położył go Komórczak.
To był Trunks, który odbył podróż w przeszłość, gdzie (prawdopodobnie) pomyślnie zbudowano urządzenia dezaktywujące cyborgi i ich użyto. Trunks wrócił do siebie, tam również je zbudowano, roboty zniszczono, a potem Cell go spokojnie załatwił. Ta przeszłość, do której podróżował, to jest właśnie czwarta linia czasowa, której wydarzenia to jednak gdybanie, bo ostatecznie nie wiadomo, w jaki sposób te cyborgi zostały pokonane i w jaki sposób Trunks pokonał te ze swoich czasów, uniemożliwiając rozwój Cella. W każdym razie był to Trunks, który o Cellu nie wiedział, dlatego był od niego słabszy tak czy siak, nawet jeśli wziąć pod uwagę, że rozwalił je własnoręcznie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.709
Posty: 120
Skąd: Kraków
Jeszce inną kwestią jest, że Androidy z przyszłości były dużo słabsze niż te z głównej linii czasowej co sam mówi Trunks o pierwszej walce gdzie 17 położył go jednym ciosem.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Problem] Podróże Komórczaka
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook