Forum Dragon Ball Nao

» Muzułmanie i islamizacja Europy

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Oczywiście że tak. Morale jest skrajnie niskie, woli utrzymania tożsamości nie ma prawie wcale, społeczeństwo się starzeje, gospodarka nie rokuje dobrze. Prawda jest taka, że kapitalizm wspomaga proces odmłodzenia społeczeństwa oraz jego usamodzielnienia, ale jest już zwyczajnie za późno. Gdyby tak teraz przyszedł kapitalizm, to by nam to jedynie pozwoliło na odłożenie tego procesu w czasie. Generalnie doszedłem do wniosku, że to gospodarka kształtuje moralność, a nie odwrotnie, ale zanim kapitalizm naprawi spustoszenie umysłowe minąć mogłoby kilka pokoleń, a te kilka pokoleń, to właśnie czas jaki nam został. Ze wszystkich danych jakie przejrzałem, opracowań które przeczytałem i zanalizowałem, wynika jasno, że zapobiegnięcie islamizacji Polski jest fizycznie niemożliwe. Z samych danych gospodarczych i demograficznych tak wynika, do tego dochodzi kultura, która niemożliwe czyni jeszcze bardziej niemożliwym.
Co prawda dzietność muzułmanow w Euroie spada, gdyż dotyka ich polityka emerytalna, socjalna oraz mimo wszystko także kultura. Jednak oni przy swojej trwają znacznie mocniej. Powiedzmy, że dzietność spada im z 6 do 4, albo nawet 2.5 w niektorych regionach. Ta liczba daje nadal wzrost.
Obecnie wg danych CIA wskaźnik dzietności wynosi 1.32 dziecka na jedną kobietę i daje to Polsce 213 miejsce na 222 sklasyfikowane kraje. Należy pamiętać, że na tę statystykę złożyły się kobiety w wieku do chyba 50 lat. Kobiety od 35 w górę już raczej nie będą rodzić dzieci, a mają ich po 2-3, może 4, bo jeszcze te 30 lat temu panowały inne trendy w tej dziedzinie. Jeśli chodzi o nasze zadłużenie publiczne, prywatne, wzrost cen i obciążeń fiskalnych oraz współczesną kulturę zachodnioeuropejską, która w Polsce coraz dynamiczniej wypiera starą cywilizację lacińską to nie liczmy na to, że dojdziemy do jakiejś wyższej liczby. Polska będzie musiała przyjąć muzułmanów i sama stać się muzułmańska albo zamknąć się szczelnie i wymrzeć, gdyż nie będzie w stanie wyżywić swoich emerytów, których będzie niebawem lawinowo przybywać. Roczników wchodzących na rynek pracy oraz dzieci będzie zawsze mniej.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Także człon im w dupę. Nie ma co się dziwić islamizacji europy. Ludzie ludziom taki los gotują. Dobrze, że po żadnej stronie nie stoję. Ostatnio byłem w kościele na mszy, z okazji rocznicy dziadka. Powiem wam, że te rytuały na mszy chyba aż tak bardzo nie różnią się od muzułmańskich.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tak się składa, że jako jedyny chyba na tym forum chodziłem do meczetu, więc wiem jak wygląda rytuał islamski i jest inny od katolickiego, czy w ogóle chrześcijańskiego. Choćby poczynając od tego, że nie ma w meczecie żadnej ofiary eucharystycznej, całość trwa około 15 minut, nie około 50 czy godziny z hakiem, nie ma także niczego w rodzaju spowiedzi powszechnej, a sale modlitw są podzielone ze względu na płeć.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
15 minut ?! To nie długo. Ale pewnie często trzeba się modlić, jakieś przymusy czy co ?! Z tego co wiem nawet w południe, mają jakiś zwyczaj się modlić. Jak wygląda modlitwa, to jest na klęczkach czy po turecku albo po japońsku ?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Może i te 15 minut, ale robią to kilka razy dziennie, mają po to nawet specjalne przerwy w pracy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
No i trzeba nosić modlitewniki.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.831
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
5 razy na dzień.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ano nie chciało się być 24 lata temu pod płaszczykiem Rosji, a wolało się byc pod amerykańskim no to trzeba będzie się modlić

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Sytuacja Rosji jeśli chodzi o przyrost naturalny i islamizacje nie różni się od Europy.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Chyba niespecjalnie cię to boli?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Jezeli my zrobimy z ich meczetami to samo w calej Europie, to nie.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ale nie zrobimy. a kraje europejskie z Polską na czele staną się muzułmańskie.
Może jakby taki polski, angielski czy holenderski polityk, niekoniecznie pochodzenie arabskiego czy tureckiego, tak powiedział to by to budziło sprzeciw, no bo mimo wszystko mieszkamy w krajach ukształtowanych przez kultury chrześcijańskie. Ale w przypadku półwyspu arabskiego? Akurat w tej wypowiedzi nie widzę niczego szczególnie oburzającego czy zbrodniczego. A to że kościoły poburzą w Europie to zasługa intelektualistów i wychowanej przez nich młodzieży.

A co tak w ogóle masz do muzułmanów, że chcialbyś im pozabierać meczety?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
A co tak w ogóle masz do muzułmanów, że chcialbyś im pozabierać meczety?
Nic nie mam, ale wolnoc Tomku w swoim domku.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
I na tej samej zasadzie uznasz, że niedozwolone powinny być procesje w Boże ciało albo Droga Krzyżowa? A poki taki siedzi w meczecie to jeszcze nie narzuca ci swoich przekonań, prawda? Z drugiej strony muzułmanin bez meczetu to nadal muzułmanin i nadal jest moralnie silniejszy od europejskiego zgniłka, więc zamknięcie meczetów, moim zdaniem oczywiście, nic by nie dało.

Generalnie jest tak, że bzdurą jest stwierdzenie, że ludzie i kultury są sobie równe. Europejczycy podbili kiedyś świat, ponieważ tworzyli najsilniejszą cywilizację, dzisiaj boją się poruszać po ulicach własnych miast, ponieważ wypiera ich silniejsza i zdrowsza cywilizacja muzułmańska.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Hohoho. Wywiad z profesorem Szahajem z UMK. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13974296.html Oraz tekst wobec niego mocno krytyczny.
Zresztą nie tylko wobec niego, ale wobec całej gamy poglądów i ludzi z kręgów intelektualnej lewicy. http://konserwatyzm.pl/artykul/10182/kalinowski-gw-i-plaga-islamu Jak bum cyk cyk jakbym miał wybór tylko między czysto komunistycznym robotniiczo-chłopskim betonem a radosną, tolerancyjną i nowoczesną lewizną to z czystym sumieniem na komunistów. To jedna z plag, która zabija zachodzni świat. Jako drugą niebezpieczną uważam religijnych reformatorów i uładzonych chrześcijan, którzy twierdzą, że nie wypada walczyć o swoje racje tbo to sprzeczne z nakazem miłości albo wyłacająca do głów tezę, że Jezus był pozytywnie nakręcony.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez picaZananasem: 30.05.2013, 13:31
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » » Muzułmanie i islamizacja Europy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook