Forum Dragon Ball Nao

» Slender

Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Horror z 2012r., jak na razie w beta i za darmo. Bazuje na stworzonej przez użytkowników Something Awful forum postaci Slendermana. Potwór ten grasuje po lesie i w jego okolicach próbując cię dostać, podczas gdy ty musisz znaleźć 8 kartek rozsianych po całkiem sporej mapie. Im dalej tym częściej możesz na niego trafiać.
Cała opowieść i linki do ściągnięcia tutaj - http://slendergame.com/

Ogólnie zaczynam temat, bo wczoraj przeżyłam bardzo ciekawą historię około 1 nad ranem z grupką znajomych przy tej grze. Ludzie o stalowych nerwach może się nie ruszą, ale jak dla mnie to przerażające, straszne i nigdy więcej w to nie zagram. Ogólnie ciekawe doświadczenie, kiedy dostajesz ataku serca. Dużo napięcia, ograniczenie czasowe czy motyw z zanikającym ufoludkiem, który cię śledzi, creepy.

Ktoś już próbował? Polecam wszystko zgasić i spróbować w nocy na słuchawkach. I nigdy się nie odwracajcie za siebie.

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Grałem. Gra rozbudowana, trzymająca napięcie. Mam naturę śmiania się z horrorów, a w szczególności z urban legends i creepy pasta. Nieźle im to wyszło, parę razy mi powieka drgnęła. Dobry klimat.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Focus napisał(a):
Mam naturę śmiania się z horrorów, a w szczególności z urban legends i creepy pasta.
Nie łatwiej napisać śmieszą mnie horrory etc.? Wyszło by prościej i mniej absurdalnie.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nie, taki miałem kaprys, podobnie jak Ty masz do widzenia rzeczy absurdalnych tam gdzie ich nie ma. Nie będę Ci zabierał rozrywki, jeżeli ma Ci być lepiej w tym smutnym życiu

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
farou Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.949
Posty: 6
Jak dla mnie gra świetna i klimatyczna
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Slender
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook