Forum Dragon Ball Nao

» [Piłka nożna] Confederation Cup Brasil 2013

Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Oglądał ktoś? Jak wam podobały się mecze? Ja żałuję tylko tego, że nie widziałem wszystkich meczów. Nie mniej jednak nie ominąłem takie smaczki jak Włochy - Hiszpania, po którym wielce się zdenerwowałem, że drużyna z Płw. Iberyjskiego przeszła. Całe szczęście, że Brazylijczycy skopali im tyłki w finale.

Jak wasze wrażenia po turnieju? Szczerze myślałem, że Japończycy - moim zdaniem czarny koń turnieju, więcej wywalczy.

Zapraszam do dyskusji : )

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Mnie również cieszy zwycięstwo Brazylii.
Po pierwsze wygrała legendarna brazylijska magia.
Po drugie mundial będzie bardzo ciekawy.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Oglądałem, choć nie wszystkie, bo północ to nieodpowiednie pora na mecze. A akurat wtedy był Włochy - Japonia z zabawnym wynikiem 4:3. Ogólnie to się zgadzam z powyższymi. Tyle tylko że Włochy i tak dostały się do turnieju na krzywy ryj, więc mnie to ich odpadnięcie aż tak nie ruszyło.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Żaden krzywy ryj. Wystartowali jako delegat UEFA w związku z tym, że Hiszpania wygrała zarówno euro jak mundial. Wszystko zgodnie z regulaminem tych rozgrywek. Na krzywy ryj to by było jakby Włochy odmówiły z powodów finansowych i losowo wygenerowanoby Chorwację, która nie wyszła z grupy.

Niby dobrze że Brazylia wygrała, bo mam dość parchatych Hiszpanów i atmosfery włażenia w dupę tamtejszemu futbolstwu. Z drugiej strony brzydzę się jednak całą gamą futbolu iberyjskiego i latynoamerykańskiego. Toleruję tylko Urugwaj, bo uwielbiam Forlana i Chile ze względu na Pinocheta, chociaż już mniej, bo mają paskudne gęby, zwłaszcza ten cwaniaczek z Barcwelony.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Japończycy źle nie grali. Ambitnie, walecznie, brakło w defensywie takiego lidera jak Honda z przodu. Pierwsza trojka to żelaźni faworyci i każdy z nich może spokojnie wygrać. Niemcy nie mają szans na zwycięstwo, jak zwykle osrają się w którymś z meczów. Osobiście jestem za Włochami bo grają całkiem przyjemny dla oka futbol.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Radekku Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Radekku
Dni na forum: 4.436
Posty: 42
Ja za Włochami jestem od 2006 roku.
FORZA ITALIA!
FORZA JUVE!
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Piłka nożna] Confederation Cup Brasil 2013
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook