Forum Dragon Ball Nao

» Gundam Wing

eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Oglądał ktoś to anime o gigantycznych robotach? Mi sie podobało, ale jak chyba każda seria o robotach, nie wciągnęła mnie na zbyt długo...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 08.11.2007, 19:29
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
eMate, jakich Transformerach ?! Transformers to zupełnie coś innego !! Szanuje obie serie, zarówno Transformers jak i Gundama. Gdybyś coś takiego powiedział jakiemuś otaku to chyba by cię zlinczował !! Ale dobra, mniejsza o to. Każdy ma prawo się pomylić.
Gundam Wing to tylko jedna z wielu serii mega klasyku jakim jest Gundam, jego popularność mimo tego, że seria ma prawie 25 lat wciąz jest ogromna nawet w samej Japoni. Zawsze lubiłem wielkie mechy daltego seria przypadła mi do gustu. Obecnie w kraju kwitnącej wiśni tryumfy święci najnowsza seria, Gundam Seed.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
jedno z lepszych anime które wpadło mi do gustu całkiem ok... i fabuła tez mozna powiedziec neutralna do innych - teoretycznie w erze DB, Naruto, Slayersów itd

END
Mistrzu Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Mistrzu
Wiek: 35
Dni na forum: 6.740
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 2
Posty: 803
Skąd: Kanzas City Upomnień: 666 +++Zażaleń: 666 ++++Obwinień: 666
Serię "Gundam Wing" zauważyłem po raz pierwszy dzięki kanałowi Hyper.
Zainteresowało mnie, wydaje mi się ciekawe do dziś

Rzeczywiście fabuła utworu nie jest bardzo pogmatwana (a czy w DB jest?). Gundam'a można nazwać robotem, choć bardziej odpowiada mi nazwa (która występowała w przełożonej mandze na polski) KOMBINEZON BOJOWY.

W tej mandze/anime, nie zafascynowały mi jakieś tam dziecinne robociki czy walki itp. Strasznie spodobali mi się główni bohaterowie utworów, same charaktery postaci.

Moimi ulubionymi postaciami tej mangi/anime to:
Heero Yuy (świetny taktyk; tajemniczy; pilot Gundama Zero; w sumie zamknięty w sobie; główny bohater)
Chang Wufei (pilot Gundama Altron; samotny wojownik; wiele dla niego znaczą siła, honor, odwaga,sprawiedliwość; ma "własną" drogę w życiu; no i oczywiście ćwiczy sztuki walki)


Uważam że to anime/manga jest godna uwagi pomimo swojego wizerunku mangi dla dzieci o "robocikach". Występuje w niej naprawdę sporo fajnych osobowości które są jak najbardziej godne uwagi.

A animacja też jest całkiem ładnie "zrobiona".

Pozdrawiam
Serdecznie

"Mądrość sycylijska: Usta skrępowanego człowieka,
z włączonym żelazkiem na piersiach, zawsze powiedzą prawdę"

"Życie to chytra sztuka.
Kiedy masz wszystkie karty w ręku, zaczyna grać z tobą w szachy"
"Każdy może obrazić boksera, ale nie każdy zdąży przeprosić"
bobercik Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.408
Posty: 24
Skąd: Wrocław
Gundam Wing to jedno z moich trzech ulubionych anime. Ma ciekawą kreskę i fantastyczne postacie. Fabuła jest ciekawa, opowiada o problemach pilotów i walce o pokój. Moje ulubione postacie:

Relena Peacecraft - odważna, ładna, inteligentna. Jest to postać bardzo lubiana xD

Duo Maxwell - jedyne źródło humoru w GW. Ma coś co przyciąga. Wspaniały pilot i jedna z ciekawszych postaci.

Treize Kusherenada - dostojny, inteligentny, dobrze wychowany. Idealny facet

Zechs, Wugei, Heero - ich też lubię, ale nie chce mi się opisywać xD

bobercik
Sureshot
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.262
Posty: 5
Skąd: Kielce
wlasnie jestem w trakcie sciagania gudnam wing i seed i mam pytanie czy ktos moze wstawic tu spakowane napisy PL ?? do obu serii bylbym bardzo wdzieczny
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Jak na razie dotarlem do polowy serii Gundam Wing. Anime naprawde swietne, bardzo interesujaco przedstawiona historia, rozbudowany i niesamowity swiat, dzielony licznymi konfliktami i personalnymi interesami bardzo przypomina ten nasz. Bardzo barwne postacie, szczegolnie przypadl mi do gustu Heero Yuy - zamkniety w sobie, o cieplym sercu, targany skrajnymi emocjami, moznaby powiedziec ze ofiara wojny.

Z tego co pamietam to bylo do przelomowe anime, od niego datuje sie powstanie gatunku Real Robot.

Mimo, iz nie przepadam za mechami to ten tytul bardzo mi sie podoba i roboty nic a nic nie przeszkadzaja mi. Post dokoncze bo skonczeniu calej seri a na razie pozostawiam - CDN.

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Sureshot
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 6.262
Posty: 5
Skąd: Kielce
obejrzalem pierwsze 10 epizodow i musze przyznac ze to anime ma cos w sobie ;p
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.153
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
własnie ok. 2 tygodnie temu skończyłem czytać mangę Gundam Wing i sądze że jest to naprawde bardzo ciekawa manga. Najbardziej spodobał mi się bohater który nazywał się Milliardo Peacecraft czyli inaczej Zechs Merquise ponieważ fajnie eyglądał bez maski i w masce a do tego otrafił opanować Gundama Zero . Na początku czytania tej mangi pomyslałem że nic mimo wszystko nie dorównwnuje DB . A po przeczytaniu pierwszy raz stwierzdiłem że jakaś manga [ anime ] jest lepsza od DB .

PS: wypowiadałem sie doznaniami z mangi bo anime ogladałem tylko urywkami

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
KaKarot0 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
KaKarot0
Wiek: 31
Dni na forum: 6.218
Ostrzeżenia: 1
Posty: 138
Ja miałem przyjemność zapoznać sięz całą mangą w szpitalu Śle gratulacje ich bibliotece, potem ja sam stałem się posiadaczem ostatniego tomu i dokończyłem serie. Gundam Wing jest całkiem ciekawy jest tylko częścią opowieści o Gundamach może nie najlepszą ale na pewno [ ort! ] interesujacą. Czytałem też G-unit który dział sie mniej więcej w tym samym czasie co GW ale nie zrobił na mnie takiego wrażenia co GW. No i na deser przy końcu wiekszości tomów Mini Manga naprzód [ ort! ] Domon W!!
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Słaby ten Gundam, nawet bardzo bardzo słaby. Jedynym elementem który go ratuje jest Treize. Bardzo ciekawa postać, przedstawiona z kilku perspektyw i skłonna do zachowania zarówno destruktywnego jak i pozytywnego. Seed i 00 bije Winga na głowę, klasyczna seria z 1979 też...

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Anime fajne. Świetni bohaterowie, kreska jak na tamte lata mogła być, no i soundtracki końcowe. Najbardziej to polubiłam Wu Feia. Ciekawy był wątek
Dorothy i Reeleny- przeciwstawne opinie nt pokoju. Reelena była całkiem pacyfistką,a Dorota lubiła wojny
Walki ciekawe były, lubię mechy pooglądać, nie zaprzeczę.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
To polecam Ci pierwszego Gundama, skoro lubisz mechy (napisy są).

Winga nie oglądałem, ale czytałem parę miesięcy temu mangę - bo znalazłem w domu. W zasadzie mi się podobała, nie mam większych zastrzeżeń. Może miałbym, gdybym poznał też pozostałe części - ponoć lepsze, ale jeszcze nie znam.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Najlepszy Gundam to Gundam Zeta, genialna fabuła, muzyka, przyjemna dla oka kreska i 3 najlepsze postaci ze wszystkich serii (Char, Kamille, Haman)

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Gundam Wing
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook