Forum Dragon Ball Nao

» Jakub Wladyslaw Wojewodzki

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.259
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
http://www.youtube.com/watch?v=c_9YSpciM6Q
Clio, pragne poprosic cie, bys nam opowiedziala troche o psychiatrii.* Spodziewam sie, ze we wspolczesnej nauce pan Jakub Wladyslaw Wojewodzki zostalby przedstawiony jako modeowy przyklad rozwinietego umyslowo, intelektualnie czlowieka, odznaczajacego sie poprawna wrazliwoscia obyczajawa czy czyms takim. Nie wiem czy polska psychiatria juz do tego dorosla, ale terminujesz i unajlepszych, wiec nie bedziesz miala problemu.
W archaicznej nauce jednak, ten czlowiek pewnie nie bylby nazwany zdrowym. Mozesz nam powiedziec, co to bylyby za schorzenia?

A teraz powazniej. Jakis smieszny profesorro oglosil z gora rok temu, ze napisze prace naukowa nt fenomenu Jakuba Wladyslawa Wojewodzkiego znanego powszechnie jako Kuba Wojewodzki, choc nie wiem czemu. Dzieckiem nie jest, ani nawet mlodym mezczyzna, to zwykly dziadyga starszy od mojego starego, ktory ubiera sie jak studencik kulturoznastwa. No i ten naukowiec mial doglebnie zbadac ten temat. Ja nie jestem naukowcem, ale jego fenomen wyjasnie w 2 zdaniach. Wojewodzki, generalnie tepak i przyglup, jest na tyle bystry, ze wie o tym jaki ma telewizyjny elektorat. Wie, ze wystarcza im zarciki o kupie, waleniu konia i cyckach, bo nic bardziej ambitnego by nie zrozumieli.

Za to mozna porozmawiac o tym, co sie stalo, ze lud stal sie taki prymitywny. Pol biedy, gdyby ogladali go tylko licealisci, ale niektorzy przekroczyli juz 30 a nadal sie nim fascynuja. Kultura medialna w Polsce tak upadla, ze dla takich programow czesto nie ma alternatywy, a katowanie mozgu takim gownem doprowadzilo wrecz do tego, ze nawet ludzie starsi go toleruja. Nie spotkalem jeszcze takiego, ktory go lubi, ale obawiam sie, ze istnieje. Warto sobie zadac pytanie, co mocniej wplynelo na owe zmiany: wymordowanie elit przez Niemcow, dalsze upokorzenie przez stalinistow, dalsze lata socjalizmu czy moze to 24 lata libdemu tak przetracily kark.

A Mike Tyson, jakby kto nie wiedzial, to jeden z najlepszych bokserow w historii. Naprawde go podziwiam, Bestia widzial na roznych libacjach juz chyba wszystko co swiat ma do zaoferowania. Jest jednak aniolem, a nie diablem wcielonym, bo gdybym wiedzial, a wiem, jakim czlowiekiem jest Wojewodzki, jak wyglada swiat zachodni, swiat nasz polski, dokad to wszystko zmierza, to bym Wojewodzkiego zmasakrowal tak jak on masakrowal swoich oponentow ringu.
____________________
* Zaczalem od nicka, gdyz zdanie zaczynamy pisac wielka litera, stad nie bardzo masz zasadnosc oburzac sie o to, ze pisze ''clio''. Prosze bys to docenila i pierwszy raz w swojej karierze mi odpisala. Przypominam takze o zywiolowej dyskusji skandynawskiej.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Jakub Wladyslaw Wojewodzki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook