Forum Dragon Ball Nao

» Odświeżona Dragon Ball

Razer_GT
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.027
Posty: 11
Siema,
czasem z przypadku natrafiam na różne sceny Dragon Ball, które wyraźnie robione są inną kreską, są odświeżone, efekty znacznie ciekawsze niż w pierwotnych wersjach. Dużo scen znajduje się np w tym filmiku:
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
obecnie jestem po obejrzeniu DB, DBZ, DBGT, wszystkich filmów i odcinków specjalnych i nigdzie tego nie było. Nie obejrzałem Kai bo uznałem że to po prostu skrócone DBZ, a może to jest tam faktycznie? Na YT wpisując KAI nie ma nic specjalnego (w sensie takim, że te odcinki nie są chyba jakoś specjalnie odświeżone).

Zatem pytam: gdzie to wszystko sie pochowało? czy to jakieś wymysły fanowskie czy faktycznie są jakieś takie ciekawsze wersje DB?
Pozdro
Shnuki Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Shnuki
Wiek: 31
Dni na forum: 4.219
Posty: 30
Skąd: Szczecin
Pochowało się w intrach do gier ("Ultimate Tenkaichi" i "Budokai 3"), a także w openingu Dragon Balla Kai, tak więc nie są to fanowskie wymysły.
Razer_GT
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.027
Posty: 11
Mam budokai3 i nie ma tam tych scen.
Fakt- w openingu DBZKai wygląda to fajnie, ale tam to oni zrobili tylko nowy opening a reszta jakby serialu jest w starej wersji?
Shnuki Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Shnuki
Wiek: 31
Dni na forum: 4.219
Posty: 30
Skąd: Szczecin
Są, są, widocznie nie zwracałeś większej uwagi przy oglądaniu. 00:58-01:07; 01:21-01:23; 01:30-01:33; 01:45-01:48; 02:55-02:57 - to wszystko jest z trzeciego Budokaia.

Link do tego openingu: http://www.youtube.com/watch?v=SBB6_jYO6LQ
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Odświeżona Dragon Ball
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook