Forum Dragon Ball Nao

» Issei Sagawa - kanibal celebryta

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.250
Skąd: ふざけた時代
Issei Sagawa (jap. 佐川一政 Sagawa Issei, ur. 11 czerwca 1949, Kobe, Japonia) - Japończyk, który w 1981 r. zabił, zgwałcił i zjadł swoją koleżankę, Renée Hartevelt. Jako student literatury angielskiej na Sorbonie, w 1981 zaprosił holenderską koleżankę Renée Hartevelt na kolację połączoną z dyskusją na temat literatury. Następnie ją zastrzelił, zgwałcił i zjadł. Uznano, że Sagawa nie nadaje się do wzięcia udziału w procesie, a jego bogaty ojciec, Akira Sagawa, doprowadził do jego ekstradycji do Japonii, gdzie został wypuszczony ze szpitala psychiatrycznego po 18 miesiącach. Do tego czasu Sagawa stał się narodową sławą, zwłaszcza ze względu na brak skruchy i swobodny stosunek do całej sprawy, a nawet upajanie się swoim aktem kanibalizmu.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Issei_Sagawa
https://en.wikipedia.org/wiki/Issei_Sagawa (aktualniejsze informacje)

Dowiedziałem się o nim z książki Japoński wachlarz. Powroty Bator. Tak po prawdzie, czytałem już wcześniej, że w Japonii wypuszcza się morderców ze szpitali psychiatrycznych (więc nic się nie zmieniło), ale to już jakaś porażka. Choć tu sprawa jest trochę inna. Ponoć psychiatrzy uznali go za zdrowego i dopuścili do postawienia przed sądem, ale strona francuska odmówiła wysłania potrzebnych dokumentów.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.488
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Kiedyś widziałam zdjęcia jego ofiary, zjadł z pół tej biednej dziewczyny, jeszcze potem opowiadał jak sobie wykrawał poszczególne kawałki. Rozumiem, że w Japonii starają się tolerować dziwactwa, ale nie odgrodzenie takiego człowieka od społeczeństwa jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe.

Zdrowy czy chory poglądy ma *:
"Sometimes I wonder why I did such a horrible thing. Maybe it’s because I come from another planet, or another dimension, and I accidentally fell to Earth like a meteorite, disguised as a baby crying on the street. My mother walked by and took pity on me. I must have come from a place of cannibals, and I’m the only one of my kind who exists on this planet." -Issei Sagawa

Drugi z K-PAX *.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Pomijając fakt, że kanibalizm(za wyj. krytycznych sytuacji) mnie obrzydza, to fakt, że tego człowieka zamiast normalnie skazać, wsadzili go do psychiatryka. Smutne. W ogóle on jest z tymi swymi przemyśleniami nienormalny. Ale cóż, skandal się najlepiej sprzedaje ;/
Pozdrawiam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Issei Sagawa - kanibal celebryta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook