Forum Dragon Ball Nao

» [J-rock] Dir en Grey

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Byczusia napisał(a):
Teksty-mogę co najwyżej polegać na tłumaczeniach(japońskiego nie znam,poza paroma słówkami, a raczej nie miałabym cierpliwości do nauki tego języka- jak widzę inny alfabet niż podstawowe litery to nie daję rady).
Sam też korzystam z tłumaczeń, a w przypadku Diru jest o nie naprawdę łatwo, wiec w razie co można sobie porównać różne.
Byczusia napisał(a):
a na teksty na ogół mało zwracam uwagę.

Szkoda, bo to akurat bardzo duży atut tego zespołu i są one naprawdę warte uwagi.
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Ten zespół się skończył na Withering to Death, a szkoda, bo takie drugie Kisou chętnie bym usłyszała. Dum Spiro Spero się ratowało chyba tylko tym, że dane mi było ją słyszeć na żywo i się trochę do niej przyzwyczaiłam jeszcze przed samym koncertem.

Poza tym żaden live kogokolwiek nie zostanie przebity po tym, co zrobili z mushi na 5 ugly kingdom, zniszczyli mi życie tym.

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Jonga Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Jonga
Dni na forum: 4.412
Posty: 251
Byle się z tego drugi Uroboros nie zrobił

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Wysłuchałam singla tego w całości i uważam, go za całkiem dobry . Nowy album zapowiada się ciekawie

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Byczusia napisał(a):
Nowy album zapowiada się ciekawie
Poki co Dir en Grey jeszcze nie zapowiedzialo zadnego nowego albumu Byczusiu.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Nareszcie całe PV...szału niestety nie ma, nie podoba mi się zbytnio brzmienie głosu Kyo w tej piosence, ale to zapewne wina produkcji, ''wyczyścili'' go do cna. Sam utwór jest ok, ale bez ciekawszych solówek, mocniej zaznaczonej linii basu i perkusji to jakieś takie mdłe to Diru. W tym roku wyszła masa naprawdę dobrych płyt i nie wiem czy się przebiją.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Coś nowego od Diru. Na 3 kwietnia 2013 roku zapowiedziano wydanie nowego mini-albumu pt. 『THE UNRAVELING』, płyta ma zawierać 7 nowych piosenek.

Zespół zaplanował także wiosenną trasę koncertową pt. TABULA RASA, bliższe informacje jeszcze nie są znane.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jestem ciekawa tego nowego albumu. Mam nadzieję, że będzie on świetny

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Milo, chociaz ostatnie wydawnictwa grupy - album "Dum Spiro Spero" i singiel "Rinkaku" mnie nie zachwycily. Miejmy nadzieje, ze w przypadku nowego mini albumu bedzie inaczej. W sumie poprzednie mini albumy Dir en Grey - "Missa" i "Six Ugly" przypadly mi do gustu, wiec moze i tym razem sie nie zawiode. Zobaczymy.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
No i przyszlo rozczrowanie wraz z poznaniem listy trackow nowego krazka Dir en Grey:

1. Unraveling
2. KARMA
3. Kasumi
4. Karasu
5. Bottom of the death valley
6. Unknown.Despair.Lost
7. THE FINAL

Tylko jeden nowy utwor. Reszta zostala juz wczesniej wydana. Rownie dobrze mogli by wydac nowego singla...


Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Chociaż sobie fotek nowych nastrzelali na promocję...a poważnie, masz racje lepiej wydać już singiel lub maxi-singiel z czymś nowym plus jakaś nowa wersja a nie takie coś i to pieprzone 'THE FINAL', którego nie znoszę...
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Miyako napisał(a):
i to pieprzone 'THE FINAL', którego nie znoszę...
A dla mnie to jedna z kilku piosenek które lubię ; o

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Miyako napisał(a):
to pieprzone 'THE FINAL', którego nie znoszę...
Nie wiem co masz do tej piosenki...Bardzo fajny kawalek.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Jak uwielbiam Diru tej piosenki akurat nie znoszę, irytuje mnie już samo intro. Poza tym okropny bas, zupełnie bez życia, reszta nie lepsza, ten utwór jest dla mnie po prostu ''płaski''.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kyo znowu trafil do szpitala. Jak podaje JaME:

"Dziś pojawiła się informacja o tym, że u wokalisty DIR EN GREYa, Kyo, zdiagnozowano anginę. W związku z chorobą muzyk trafił do szpitala, by tam poddać się leczeniu i odpocząć.

Występ zespołu w Shibuya Public Hall, który ma się odbyć 24 maja stoi obecnie pod znakiem zapytania. Mimo że wokalista nalega, by miał on miejsce zgodnie z planem, wszytko zależy od tego, czy jego stan zdrowia się poprawi.

Zespół przeprasza fanów za niedogodności spowodowane tą sytuacją i prosi ich o dalsze wsparcie.

DIR EN GREY jest obecnie w trakcje trasy TOUR 2013 TABULA RASA, a w czerwcu ma zagrać w Europie."

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Dobra wiadomosc dla fanow Dir en Grey'a. Jak podaje JaME:

"DIR EN GREY wyda 22 stycznia nowy singiel, zatytułowany Sustain the Untruth.

Ten dwudziesty dziewiąty singiel w dorobku zespołu będzie zawierać trzy utwory, w tym tytułowy. Do sprzedaży trafi w trzech wersjach. Edycja regularna ma składać się z samego CD, natomiast pierwsza z limitowanych zostanie wzbogacona o DVD z materiałem z nagrywania.

Trzecia z edycji, dostępna wyłącznie na zamówienie wersja limitowana deluxe, ma zawierać dodatkowo DVD z dziesięcioma kawałkami na żywo zarejestrowanymi podczas koncertu zespołu 24 maja w Shibuya Kokaido, w tym MACABRE i JEALOUS -reverse-. Na DVD znajdzie się także dokument z nagrywania. Wersję tę można zamawiać do 8 grudnia."

Ciekawe w jakich klimatach zostanie utrzymany nowy singiel zespolu. Szczerze powiedziawszy ich dwa poprzednie wydawnictwa nie przypadly mi do gustu, wiec mam nadzieje, ze teraz pozytywnie mnie zaskocza.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ciekawa informacje znalazlem dzis na JaME. Cytujac portal:
"Wokalista DIR EN GREY, Kyo, powołał do życia nowy projekt o nazwie sukekiyo.

To zespół, w którego skład, poza Kyo, weszli także muzycy znani wcześniej w takich zespołach jak RENTRER EN SOI (gitarzysta Takumi i perkusista Mika), 9GOATS BLACK OUT (gitarzysta UTA) czy kannivalism (basista YUCHI).

Zespół wystąpił już 29 grudnia jako support podczas koncertu znanego gitarzysty i skrzypka, SUGIZO, podczas jego trasy THRIVE TO REALIZE. Wziął też udział w noworocznej imprezie rockin'on presents COUNTDOWN JAPAN 13/14. sukekiyo ma już także na koncie teledysk, który od 1 stycznia dostępny jest na iTunes. Piosenka do klipu nosi tytuł aftermath.

Kyo niedawno rozpoczął inny projekt, w ramach którego m.in. wydał książkę z własną poezją oraz otworzył wystawę własnych prac. Nie przestaje też działać w DIR EN GREYu. Zespół wydaje bowiem 22 stycznia nowy singiel, SUSTAIN THE UNTRUTH."

Ciekaw jestem nowego projektu Kyo. Mam nadzieje, ze solowa dzialalnosc wokalisty Dir en Grey nie bedzie miala wplywu na dzialalnosc zespolu.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Pierwsze PV sukekiyo "Aftermath"
http://www.youtube.com/watch?v=DO2pZYjkONw

Ogólnie to proejkt był dosyć tajemniczy, o ile na koncertach potwierdziło się, że to kyo to reszty tak do końca nie było w stanie potwierdzić ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Obejrzalem PV-ke i musze przyznac, ze nowy solowy projekt Kyo bardzo ciekawie sie zapowiada. Zdecydowanie bardziej podoba mi sie niz ostatnie wydawnictwa Diru w rodzaju "Rinkaku" czy "The Unraveling". Mysle, ze wartoby zainteresowac sie tym projektem.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » [J-rock] Dir en Grey
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook