Forum Dragon Ball Nao

» [Polska] Piotr Ikonowicz

konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


"Piotr Igor Ikonowicz (ur. 14 maja 1956 w Pruszkowie) – polski polityk, dziennikarz, poseł na Sejm II i III kadencji. Redaktor pisma członków MRKS „Robotnik”. Jeden z liderów Polskiej Partii Socjalistycznej od 1987 do 2001."

Komunista.

Co uważacie o tym panu?

http://www.youtube.com/watch?v=_oOatxYv8Qo
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Śmieszny typ. Dał w mordę jakiemuś facetowi, co chciał niepłacących czynszu emerytów wyrzucić z mieszkania i się teraz pulta o to, że to nie sprawiedliwe że musi iść siedzieć. Ma też zabawną siostrę-maciorę, która żywi squattersów na Nowym Świecie. Prezydent Komorowski zachował się po męsku i nie skorzystał z prawa łaski.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Polecam jego występy, np. w "Tak czy Nie?. Mówi zupełnie od rzeczy i ciągle wcina się w słowo. A co do jego siostry to polecam sprawdzić jej restaurację w łódzkiej Manufakturze. Strasznie drogo, beznadziejna obsługa i trudno tam zobaczyć żywą duszę.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/iko ... 69332.html
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ideologicznie etc. bardzo mnie z nim nie po drodze, ale akurat w sprawie obrony mieszkańców kamienic jestem częściowo po jego stronie, bo polskie prawo w zakresie przejmowania powojennych majątków to jakaś farsa.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Kathlar napisał(a):
Polecam jego występy, np. w "Tak czy Nie?. Mówi zupełnie od rzeczy i ciągle wcina się w słowo.
Jak każdy lewak.

Obraz
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
No cóż, Pan Ikonowicz to dla mnie skończony idiota. Socjalista, który nawet nie potrafi ukryć "obłędu" tego ustroju. Bełkocze i atakuje oponentów, zamiast przedstawić solidne argumenty.

O ile socjalizm można podeprzeć jakimiś solidnymi argumentami To inna sprawa.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
A jakie argumenty podasz przeciw niemu?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
- Chociażby uporczywa obrona związków zawodowych.
- Podejście - każdemu się wszystko należy, bo jest człowiekiem
- Poczucie, że państwo powinno opiekować się obywatelem i w wielu sprawach decydować z a niego.
- Płaca minimalna 60% produktu krajowego - dla mnie takie coś nie powinno istnieć. W ogóle!
- Wyrażając swoje opinie nie potrafi mówić normalnie, podnosi głos i mówi w sposób jakby to był wiec polityczny

Jeszcze coś by się znalazło ....
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Polska] Piotr Ikonowicz
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook