Forum Dragon Ball Nao

» Sens bana

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Hayato napisał(a):
Oto i forumowa resocjalizacja:
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
Masz rację Ujio, zabij! Bo nawet taki ćwok działa ci naerwy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Gonar dostał bana, no, bo te konto jego to całkowicie spleśniało totalną głupotą, co dopełnił ostatni jego filmik pokazujący bez żadnych zachamowań, co sądzi o nas, używając wulgaryzmów głównie do płci pięknej - to na dobre.
Problem w tym, że wrócił wg Hayato. Jednak jak na razie nie przejawia prawie żadnych zachowań z poprzedniego konta (lecz nadal jest tak samo walnięty, jak był). Gada te swoje głupoty, sam przyznał, że jest chory psychicznie, co Got długo tolerował, ale po ostatnim filmiku go wykurzył stąd, trochę niefortunnym było wyzywać dziewczyny od *w.
Podobnie, ja kiedyś dostałem banana za niegodziwe zachowanie pod paroma punktami, co bezczelnie kontynuowałem, ale już mnie się to znudziło, bo po co psuć nerwy innym. Dostałem rozgrzeszenie razem z pokutą i sobie bytuję tutaj z Wami.
Hayato, można by zrobić tak: drugie konto idioty (Gonara) nie ogarnie się, wtedy zablokować mu całkowicie dostęp do forum, byłoby lepsze. Zresztą spójrz jak Byczusia reaguje na te pamiętne słowo: Dobrosława. To jest dla mnie najbardziej dziecinne sposród wszystkiego (oprócz face'a). No, niektórzy to sobie wykorzystują na swój sposób, ale kto im zabroni tego mówić, nic obraźliwego - jakby było Fallusosława - wtedy mogłaby się oburzyć. Jak to się mówi - czasem przedkowie pozostawią po sobie coś niemiłego ; D Tyle rzeczy naraz napisałem (i tu po % jeszcze), że aż pójdę spać sobie. To tyle ode mnie. Za dużo głupot gadacie, zamiast na poważnie tu pisać i tyle.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Shounen napisał(a):
Pisałem to wiele razy, napiszę po raz kolejny. Jeśli kogoś prowokujesz, a potem się skarżysz, że Cię wyzywają - puknij się w łeb i zastanów nad swoim zachowaniem. Głupich szukaj gdzie indziej. Tyle mam w tej sprawie do powiedzenia.
Tyle, że jak dla mnie jest różnica między nazwaniem jej Dobrochną a nazwaniem kogoś dziwką, gównem i podobnymi obelgami.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Ale jemu tego nie przetłumaczysz. On zawsze działa słusznie, dlatego to forum jest już niemalże martwe.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Ale jemu tego nie przetłumaczysz. On zawsze działa słusznie, dlatego to forum jest już niemalże martwe.
Martwe to są rozsądne dyskusje w odpowiednich tematach. Got nic nie poradzi na to, że brak produktywności wśród userów, za to poziom jakiś powinien trzymać, bo lepiej uśpić forum niż zalać je głupotą.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.364
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Czytam te wasze posty i zastanawiam się czy się śmiać albo płakać. Najlepiej to napisał Ishi, a cyc dobił. Z kolei Shihouin rozbawił mnie swoją powagą co do sytuacji czyli tematu, który już nie jest powiązany od chyba samego początku, nie licząc 2-3 pierwszych, pomijając wstęp autora, który jest po prostu głupi. Nie sądziłem, że te ostatnie filmiki takie ukażą w was, a na pewno u Ishido emocje skrajne, by nazwać je typowymi dla gimbazy ale to nic ważne by siebie wyrażać. Jesteście ofiarami mnie, bo zatraciliscie się w istnieniu Gonardino na forum dla niektórych moje istnienie jest narkotykiem. Istnienie Gonara.
Ps. Nigdy nie przyznałem, że jestem chory psychicznie Ishi. Nie jestem w ogóle chory, nic mi nie dolega. Po prostu tak sobie mnie wyobrażacie i osądzacie.
Ps. Przepraszam a spam ale to "moje wywody".
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Godan napisał(a):
Z kolei Shihouin rozbawił mnie swoją powagą co do sytuacji czyli tematu, który już nie jest powiązany od chyba samego początku, nie licząc 2-3 pierwszych, pomijając wstęp autora, który jest po prostu głupi.
Cóż to raczej ja decyduje w jakim tonie będzie mój post, a nie procent ludzi którzy wolą ciągnąć te swoje gierki z których nic nie wynika. Jeśli wolisz iść za tłumem to zostaniesz tłumokiem, chociaż czas przeszły byłby odpowiedniejszy.
Have fun.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.364
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Bez filozofii proszę ciebie, jesteś wstanie to pojąć co napisałeś " Jeśli wolisz iść za tłumem to zostaniesz tłumokiem" Jsk to rozumiesz ? Bo chyba tego nie pojmujesz, no chyba że świąt nie obchodzisz i każda świnia ma urodziny, a to tylko część tego w czym żyje tłum. Jesteś katolikiem ?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Maduś, nie banuj go jednak.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Kyanna napisał(a):
Shounen napisał(a):
Pisałem to wiele razy, napiszę po raz kolejny. Jeśli kogoś prowokujesz, a potem się skarżysz, że Cię wyzywają - puknij się w łeb i zastanów nad swoim zachowaniem. Głupich szukaj gdzie indziej. Tyle mam w tej sprawie do powiedzenia.
Tyle, że jak dla mnie jest różnica między nazwaniem jej Dobrochną a nazwaniem kogoś dziwką, gównem i podobnymi obelgami.
To po uj nazywacie ją Dobrochną, skoro doskonale wiecie jak się zachowa?Jak wiem, że za żarty dostanę po mordzie to daruję sobie żartowanie, bo taka osoba jest z deczka za głupia, a z głupimi się nie zadaję. Jak widzę Wy nadal lubicie się w gównie taplać, a potem narzekać, że śmierdzi. I tego nie rozumiem.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.364
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Wyjaśnienie jest proste Drakan. Ma zachowywać się tak jakby ją to nie ruszało, a rusza i za to obrywa. Natomiast twoje twierdzenie, jest normalne ale nie pasuje mi to, że mam tego czy tamtego nie mówić bo inaczej w pysk. To godzi w wolność słowa, a tego nie chcemy chyba ?
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.772
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Godan napisał(a):
Jsk to rozumiesz ? Bo chyba tego nie pojmujesz, no chyba że świąt nie obchodzisz i każda świnia ma urodziny, a to tylko część tego w czym żyje tłum. Jesteś katolikiem ?
Równie dobrze mógłbyś napisać to w kontekście tego, że jeśli wychodzisz do pracy to ubierasz spodnie, bo tak robią inni ludzie. Ja mówię tu o banalnej sprawie gdzie podjarałeś się zabawą kto dokuczy małej dziewczynce. Pisz sobie co tam uważasz za stosowne. Przecież nie odbiorę Ci twojej wolności słowa, gdzie dobrze się ona ma do kontrastu z mądrymi postami pewnych użytkowników. Nie będę karmił troll'a baw się dobrze w swojej piaskownicy ; )

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Godan napisał(a):
. Najgorsze jest w tym, że administrator stoi po jej stronie i to trochę wpienia
To zapewne dlatego dostała bloka na sb.

Obraz
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.364
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Tak to marna zagrywka ale poniekąd sprawiedliwa, a bardziej by była jakby Hayato i Kyanna też dostali.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Shihouin napisał(a):
Martwe to są rozsądne dyskusje w odpowiednich tematach. Got nic nie poradzi na to, że brak produktywności wśród userów, za to poziom jakiś powinien trzymać, bo lepiej uśpić forum niż zalać je głupotą.
Ale on tą głupotę pielęgnuje...

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Godan, do cholery, zacznij budować poprawnie zdania, bo myśli, które chcesz przekazać nie mają żadnego sensu.

Ktoś chciałby mnie wtajemniczyć w sprawę obrazy Byczusi? Bo z tego co zrozumiałem, doszło do jakiejś wymiany słów, na skutek której zakochany Emo założył temat.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Gorefiend napisał(a):
zakochany Emo
No no...bez takich. Moze i zakochany, ale od razu Emo?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Uraziłem Cie? Przepraszam, po prostu ten wizerunek przykleił się do Ciebie po niezliczonych smutach o byciu niechcianym, brzydkim itd.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shiro napisał(a):
Ktoś chciałby mnie wtajemniczyć w sprawę obrazy Byczusi?
Ale to się ciągnie od lat ta sama sprawa. Obecnie już wprost nie obrażają, więc wynajdują inne jej tajemnice dodane prywatnie na Facebooku i z innych źródeł, publikują je i z nich drwią (osobiście czekam, kiedy wstawią zdjęcie z przedszkola), codziennie o nich przypominając, żeby sprawa nie ucichła, licząc zapewne, że ta się zdenerwuje, a następnie dostanie bana. Oczywiście swojej winy w tym nie widzą, bo ponoć krzywda się jej nie dzieje (to wszystko przecież niewinne psikusy), więc ta nie ma podstaw, żeby się denerwować.

Temat został założony z całkiem innego powodu i warto z niego nie zbaczać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Shiro napisał(a):
Ktoś chciałby mnie wtajemniczyć w sprawę obrazy Byczusi? Bo z tego co zrozumiałem, doszło do jakiejś wymiany słów, na skutek której zakochany Emo założył temat.

Zaczęło się od jazd Byczusi i jej zdjęc, jaka to ona jest piekna, najpiękniejsza z naowiczek, usilnie wmawiała to wszystkim, a jak ktoś śmiał stwierdzić inaczej to od razu go wyzywała jeszcze znośnymi, przedszkolnymi epitetami typu śmierdziel, dureń itp. Później ktoś napisał na sb o tym, że nie goli nóg czy tam ma jakieś plamy o czym napisała na tablicy swojego FB i również zaczęła się o to pultać (min zaśmiecała tym profil Nao na FB) wyzywając potencjalnych podejrzanych nieco ostrzej od suk i zaczeła życzyć wszystkiego najgorszego danemu użytkownikowi i jego bliskim. W końcu ruszyła cała lawina, że każdy ją prowokował z powodu jej niestabilności emocjonalnej,a sprawa ostatnich dni rozchodzi się o to, że niby na drugie miała Dobrohna i wszyscy zaczeli ją tak nazywać. Pierwszy zaczął Dark bo wypaplała, że nie zdał matury za pierwszym razem a na dniach Gangezowi się nudziło i wyszperał w necie gdzie studiuje, co studiuje i że na pierwsze ma właśnie Dobrochna więc nasza kochana Byczusia nie wiedzieć czemu pruje się o to, że wszyscy mówią jej po imieniu.

To tak pokrótce

Natomiast temat Hayata ma na celu udupienie Gonara, ponieważ za nim nikt jako tako nie stoi i liczy, że zostanie stąd wyrzucony na amen.,bo Gonar też dokuczał jej i jemu, a doskonale wie, że Joego, Endzika czy Cyca nikt nie wyrzuci.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Sens bana
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook