Forum Dragon Ball Nao

» Sens bana

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No, ale też w jakiś tam sposób ogarnęła się i nie wrzuca żadnych zdjęć, które zrobiło lustro czy coś takiego ; ) (nie ty gonar). Cycolinę to wywalili na amen kiedyś tam, co mi się też przytrafiło przez przypadek. Gonar to jest mały pionek, gadający w 110 % rozmów 200 % głupoty i idiotyzmów, co sam przyznał w tym swoim pamiętnym nagraniu. Ban to mu się słusznie należał. Wrócił, próbuje coś inaczej pisać, ale sens zdań pozostaje niezmienny. Jak dla mnie to praktycznie nie szkodzi innym, trochę tam zaspamuje i tyle, taki nasz dureń - musi być taka osoba na forum, żeby nie było dziury. Żałuję, że nie ma tutaj Szaraka i Qqłki, oni bardzo dobry klimat tutaj swego czasu wytworzyli.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Katz napisał(a):
więc nasza kochana Byczusia nie wiedzieć czemu pruje się o to, że wszyscy mówią jej po imieniu.
Zawsze sądziłam, że w rubryczce "nick" wpisuje się, jak powinno się być na forum nazywanym przez innych forumowiczów i żaden użytkownik nie ma obowiązku tropienia jakie jest prawdziwe imię i nazwisko kolegi lub koleżanki z forum...

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
A przeciez tutaj nikt nikogo nie tropi, ja Byczusie wyczailem na FB, bo lubi ten sam fanpage o anime co ja i dala komentarz, a nie widze, zebym tutaj gdzies umieszczal jej dane...
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Hm, a czy ja mówiłam o Tobie? Że robią tak wszyscy? Masz chyba trochę zbyt duże mniemanie o sobie, żeby na podstawie jedynie swojego zachowania stwierdzić, że NIKT nie zachowuje się w określony sposób.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Mart napisał(a):
Zawsze sądziłam, że w rubryczce "nick" wpisuje się, jak powinno się być na forum nazywanym przez innych forumowiczów
Jesteś na tym forum tak długo, że chyba zdążyłaś zauważyć iż nie każdy tej zasady przestrzega. Godan dla niektórych zawsze będzie Gonarem, ja dla niektórych będę Wazonem i Byczusia będzie Byczusią.
Chodzi tu o to, że ona robi aferę o prywatność tylko dlatego, że napisała coś na fb i zaznaczyła opcje , że post ma być widoczny tylko dla jej znajomych OK
Tyle, że jest kilka zastrzeżeń co do tego
- FB jest miejscem publicznym
- Niech uważa kogo zaprasza do znajomych
- Sama tę wszystko łamię wspominając o tym, że musiałem poprawiać maturę z matematyki. Jej tłumaczenie jest głupie, że napisałem to na sb gry, o jej plamach też napisała na dbnao fb, wcześniej nie wiedziałem.
Więc o to chodzi. Według mniemania byczej zasady prywatności wtedy są dobre, kiedy nie godzą w jej dobre imię, a wtedy kiedy ona coś komuś robi to może je naginać jak chce.
I myślę, że stąd ta cała afera, i tak jak wcześniej Gonar tu pisał. Powinna inaczej reagować na swoje imię, bo jedna sprawa, że okłamuje innych, że nazywa się Olga mając imię Dobrosława, druga sprawa, że my jej nic złego nie robiliśmy tym bardziej nie nadaliśmy jej tego imienia by nas za to karano w jakiś sposób.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Dark napisał(a):
- Sama tę wszystko łamię wspominając o tym, że musiałem poprawiać maturę z matematyki. Jej tłumaczenie jest głupie, że napisałem to na sb gry, o jej plamach też napisała na dbnao fb, wcześniej nie wiedziałem.
Więc o to chodzi. Według mniemania byczej zasady prywatności wtedy są dobre, kiedy nie godzą w jej dobre imię, a wtedy kiedy ona coś komuś robi to może je naginać jak chce.
I myślę, że stąd ta cała afera, i tak jak wcześniej Gonar tu pisał. Powinna inaczej reagować na swoje imię, bo jedna sprawa, że okłamuje innych, że nazywa się Olga mając imię Dobrosława, druga sprawa, że my jej nic złego nie robiliśmy tym bardziej nie nadaliśmy jej tego imienia by nas za to karano w jakiś sposób.
Nic nie łamię, a me tłumaczenie nie jest głupie, jedynie Twe obrażanie się na to, że o tym napisałam.
Powinna inaczej reagować na swoje imię, bo jedna sprawa, że okłamuje innych, że nazywa się Olga mając imię
Nie zamierzam reagować inaczej. I dopóki będzie mnie ktoś tak nazywał to będę tak reagowała.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Jedyną osobą, kto się ciska i obraża, o to, że się nazywa ją Dobrosławą jesteś Ty XD
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
To wystarczy, jak rzuci złośliwym komentarzem w osobę, która jej "dokucza" a nie od razu obelgami. Poza tym zastanawiam się, jak można złorzeczyć innej osobie w dodatku przez błahą rzecz. Jest to dla mnie niepojęte. Czy to wynika z jej zawiści, zazdrości bo nikt inny nie może mieć lepiej od niej czy po prostu z jej zacofania, głupoty, tępoty i ciemnoty. Nikomu nie życzyłabym źle, nawet osobie, której nie trawie.

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Mart napisał(a):
Zawsze sądziłam, że w rubryczce "nick" wpisuje się, jak powinno się być na forum nazywanym przez innych forumowiczów i żaden użytkownik nie ma obowiązku tropienia jakie jest prawdziwe imię i nazwisko kolegi lub koleżanki z forum...
Jak najbardziej tropienie czy doszukiwanie się jakiś informacji jest żenujące, jednak w dzisiejszych czasach, kiedy wszyscy mają FB czy kiedyś NK znają podstawowe informacje o sobie. A to, że ktoś kogoś nazwie po imieniu, posiadając przy tym już długi staż na forum jest objawem raczej sympatii niż wrogości, inni użytkownicy jakoś nie mają z tym problemu - Adam, Franek czy Amelia nieprawdaż Martusiu? ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Katz napisał(a):
A to, że ktoś kogoś nazwie po imieniu, posiadając przy tym już długi staż na forum jest objawem raczej sympatii niż wrogości, inni użytkownicy jakoś nie mają z tym problemu - Adam, Franek czy Amelia nieprawdaż Martusiu? ; p
Chyba, że ktoś swojego imienia nie upublicznił i nie życzy sobie, żeby inni się tak do niego zwracali. Gdybym miała na imię Dobrochna i całe życie dzieciaki w szkole robiły sobie ze mnie żarty, nie byłabym zadowolona, że ludzie w internecie tropią mnie po googlach tylko po to, żeby mi dokuczyć.
Dark napisał(a):
bo jedna sprawa, że okłamuje innych, że nazywa się Olga mając imię Dobrosława, druga sprawa, że my jej nic złego nie robiliśmy tym bardziej nie nadaliśmy jej tego imienia by nas za to karano w jakiś sposób.
Nie mam pojęcia jaka jest rodzina Byczusi i w żaden sposób mnie to nie interesuje, ale doskonale wiem, że ludzie kierują się różnymi rzeczami, gdy nadają swojemu dziecku imię. Mój dobry przyjaciel ma na imię Tytus, bo w jego rodzinie od iluś tam pokoleń jest tradycja, że trzeba tak nazwać pierworodnego syna. Jednak jego rodzice byli o tyle mili, że zawsze wysyłali listy do szkoły, by nauczyciele zwracali się do chłopaka za pomocą drugiego imienia, by syn uniknął zaczepek ze strony rówieśników.
To, że ktoś ma jakieś dziwnie brzmiące imię to nie powód, by robić mu w ten sposób przykrość. Czepianie się akurat takiej rzeczy jest po prostu żałosne.
Dark napisał(a):
Chodzi tu o to, że ona robi aferę o prywatność tylko dlatego, że napisała coś na fb i zaznaczyła opcje , że post ma być widoczny tylko dla jej znajomych OK
Wyłożone w to, co ktoś pisze na FB. Ja jestem w szoku, na jakim poziomie intelektualnym trzeba być, żeby szukać informacji o kimś przez google, tylko po to, żeby mu dokuczyć na forum internetowym, publikować stare zdjęcia czy chociażby dane osobowe jego rodziny.
Kyanna napisał(a):
To wystarczy, jak rzuci złośliwym komentarzem w osobę, która jej "dokucza" a nie od razu obelgami. Poza tym zastanawiam się, jak można złorzeczyć innej osobie w dodatku przez błahą rzecz. Jest to dla mnie niepojęte.
Bycza ma wrażliwość i podejście 10 latki, bierze wszystko do siebie jak dziecko i nie potrafi normalnie zareagować na wasze zaczepki, tylko od razu wpada w szał. Jednak popatrz na siebie, czy z Tobą również jest wszystko na pewno w porządku, skoro znajdujesz taką przyjemność w dokuczaniu tej dziewczynie i w tym, jak ona Ci źle życzy. Argumenty w stylu "muszę się odmóżdżyć po ciężkim dniu" są raczej kiepskie, wybacz.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Mart napisał(a):
Ja jestem w szoku, na jakim poziomie intelektualnym trzeba być, żeby szukać informacji o kimś przez google, tylko po to, żeby mu dokuczyć na forum internetowym,
Tyle, że to nie ja opublikowałem to o plamach, a zdaje się, że o to poszło 2 afera, 3 to właśnie Dobrosława.

Mart napisał(a):
To, że ktoś ma jakieś dziwnie brzmiące imię to nie powód, by robić mu w ten sposób przykrość.
To niech ta druga osoba nie robi przykrości innym.
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.430
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
Trafiłaś w sedno! Czerpię wielką przyjemność w tym, że ona źle mi życzy. Dzień bez złozeczenia przez Byczą na mnie jest dla mnie dniem straconym. -.-

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Trafiłaś w sedno! Czerpię wielką przyjemność w tym, że ona źle mi życzy. Dzień bez złozeczenia przez Byczą na mnie jest dla mnie dniem straconym. -.-
Skoro tak nie jest, to po kiego tak usilnie ją prowokujesz?
Dark napisał(a):
To niech ta druga osoba nie robi przykrości innym.
Skoro tak usilnie musisz się zemścić, to znajdź sobie jakiś dobry powód. Wyśmiewanie czyjegoś imienia to pukanie w dno od spodu, wybacz.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Kurde jacy my zli jestesmy, ze smialismy sie z byczej, no normalnie tak sobie cos z tego robie, ze szok. Fajnie, ze krytykujac widzisz tylko bledy jednej ze stron. To sie nie dzialo bez przyczyny od tak sobie.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Dark napisał(a):
Fajnie, ze krytykujac widzisz tylko bledy jednej ze stron. To sie nie dzialo bez przyczyny od tak sobie.
W takim razie proponuję, żebyś zebrał cały materiał dowodowy z ostatnich 5 lat, wtedy ocenimy, kto jest najbardziej winny i kto zasłużył na klapsa, co ty na to? Oczywiście, że Bycza nie jest święta, wręcz przeciwnie, zachowuje się skandalicznie i zupełnie nie na miejscu, nie na miarę swojego wieku. Jednak pomijając jej rozwój emocjonalny, wy znajdujecie świetną zabawę w wyprowadzaniu jej z równowagi i wytykaniu jej błędów. Tylko prawda jest taka, że wam wisi to, że poczęstuje was swoim wyzwiskiem, a ją naprawdę rani to, że nazwiecie ją Dobrochną czy jakoś inaczej.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Naprawdę ma tak na imię? I go nie lubi? Mnie z powodu mojego nazwiska też wyśmiewano wielokrotnie, a mimo to nie płaczę za każdym razem jak ktoś mnie nazwie cyckiem, albo jak się naśmiewa z tego "piętna?". Ja proponuję jej iść do urzędu zmienić imię skoro aż tak jej to przeszkadza, chociaż nie rozumiem... przecież to piękne starosłowiańskie imię.

Ciekawe, że hayato nie wcielił się jeszcze w rolę moderatora upominając offtopujących.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.363
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Kyanna napisał(a):
Trafiłaś w sedno! Czerpię wielką przyjemność w tym, że ona źle mi życzy. Dzień bez złozeczenia przez Byczą na mnie jest dla mnie dniem straconym. -.-
Napisałaś to tak jakbyś wykpiła post Darka czyli to sarkazm z pewnością. Stwierdzam to po tej buźce. Na początku brzmi to tak jakbyś miała rozdwojenie jaźni, bo napisałaś to tak, że "... wchodzę na forum Nao by rozłościć pewną osobę, bo chce się pośmiać i dowartościować". To tylko moja ocena, która nie powinna rzutować na dalszy przebieg dyskusji, która jak wspomniałem odbiegła od tematu, ale pewnie ty to skomentujesz albo ktoś się podczepi mojego stwierdzenia na twój post.
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Godan napisał(a):
Napisałaś to tak jakbyś wykpiła post Darka czyli to sarkazm z pewnością.
Ale ona pisała to do Mart, a nie do mnie XD
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.363
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Ps. Jeszcze raz przypomnę wam i Kyanna, od czego to się zaczeło. Może wcześniej było inaczej, nie wiem. Zaczeło się od słowa "pasztet" i tak ciągneło po przez zdjęcia i w ogóle. Oczywiście Kyanna to podchwyciła, ja wówczas jej broniłem bo miałem w tym interes pośredni gdyż wiedziałem jaką pozycję Byczusia ma na forum, mimo jej uwag do mnie. To tak jak już mamy zbierać materiały dowodowe Mart.

Dodano po minucie
Dark napisał(a):
Godan napisał(a):
Napisałaś to tak jakbyś wykpiła post Darka czyli to sarkazm z pewnością.
Ale ona pisała to do Mart, a nie do mnie XD
To jeden grzyb. Byłeś powyżej więc tak sobie od razu założyłem Dark bez czytania postu twego.

Dodano po 6 minutach
Ps. 2 - Oczywiście w tej sytuacji moja pstawa jest neutralna póki co ale mam pewne plany taktyczne. Ja tylko przedstawiam fakty i je opiniuje. To tak byście nie pomineli szczegÓłów tej układanki, a to dzięki mnie macie naświetloną sytuacje.
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Goguś napisał(a):
Naprawdę ma tak na imię? I go nie lubi? Mnie z powodu mojego nazwiska też wyśmiewano wielokrotnie, a mimo to nie płaczę za każdym razem jak ktoś mnie nazwie cyckiem, albo jak się naśmiewa z tego "piętna?". Ja proponuję jej iść do urzędu zmienić imię skoro aż tak jej to przeszkadza, chociaż nie rozumiem... przecież to piękne starosłowiańskie imię.
Jednak nie polecałam porównywać się do niej, bo chyba widać gołym okiem, że jej podejście do życia jest różne od przeciętnego. Sądzisz, że jesteś z Byczusią na tym samym poziomie intelektualnym i uczuciowym?

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Sens bana
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook