Forum Dragon Ball Nao

» MMORPG

Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.682
Posty: 186
Skąd: West City
Interesuje mnie czy gracie w jakies MMORPG?? jeśli tak podajcie nazwe na jakim serwerze gracie ja gram w MUonline (strona głowna www.muonline.com i poradnik www.aikimu.prv.pl) ja gram na prywatynm bo na globlu(głowny serwer) duzo hackerów gra

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.889
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Ja zacząłem grac w Tibie. nie jest to szczyt moich marzeń, ale da się w to grać. Wolałbym GW ale niestety nie można mic wszystkiego.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Libby23 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 37
Dni na forum: 4.807
Posty: 1
Skąd: Pszczyna
ja jak na razie gram w Digimon Masters, niestety koreańska gra ale jest polskie forum gdzie można znaleźć opis rejestracji oraz wolne kssn do założenia konta.
Mugen Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Mugen
Wiek: 29
Dni na forum: 4.807
Plusy: 6
Posty: 118
Skąd: Biała Podlaska
Grałem w sporo gierek tego typu, ale w mej pamięci i wspomnieniach istnieją tylko 2, a są nimi Silkroad Online i Cabal Online. Z pierwszą gierką przesiedziałem jakieś 4 lata z tą drugą ze 2 lata. Cóż obie wspominam bardzo dobrze, bo z kumplami z sieci przeżyłem trochę wzniesień i upadków.

Silkroad Online to gra osadzona w wschodnich klimatach. Pełna klimatu i przesłań azjatycki. Ogólnie opowiada o Jedwabnym szlaku, który był głównym punktem przeprawy przypraw i podobnych substancji między Europą, a Azją.

Co do samej gry to wiele ciekawych dróg rozwojów postaci. Fantastycznie wykonane skille, bronie i dodatki do postaci. Zrównoważona pod większością względów w grze. Dużo ciekawych opcji, takich jak przeprawy kupieckie między miastami. A co najważniejsze - walki gildii i unii. Ahh ... Wspaniała gierka.

Co do Cabala to równie ciekawa gierka tylko tym razem polubiłem ją tylko za skille i ilość polaków. Ataki śa wykonane na bardzo dobrym poziomie. Po za tym walki między sojuszami to coś zacnego jedynie brak udoskonaleń po 120 lvl.

Polecam zagrać w obie gry
Miuu Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Miuu
Wiek: 27
Dni na forum: 3.807
Plusy: 2
Posty: 17
Gram w Elsword, jest to jedyna gra, w której utrzymałam się przez dłuższy czas i nie mam zamiaru z niej zrezygnować ;P Klimat mi się bardzo podoba. Na wielki + zasługuje to, że nie polega ona tylko na klikaniu na potworki i czekaniu aż się je ubije, raz na jakiś czas używając jakiś skili, tutaj trzeba samemu męczyć się z combo
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » MMORPG
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook