Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze do regulaminu

Strony:   1, 2
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pomyślałem, że warto stworzyć przeciwwagę dla propozycji Shiro, w myśl której nie wolonobyłoby podważać decyzji moderatora, a więc również wyzywać moda na debatę w sprawie osta. Bo jak Madao propozycję Shiro przyjmie, a może przyjmie, to Agorę będzie można sobie wsadzić w dupę że tak się wyrażę.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Propozycja Shiro jest zwyczajnie głupia.
Nie wyobrażam sobie funkcjonowania forum z takimi rozwiązaniami.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Niby dlaczego głupia? To wolisz, żeby Ci na głowę włazili? To powodzenia, ja nie mam zamiaru za każdym razem wbijać komuś do głowy słuszność danego przeze mnie ostrzeżenia. I to żadna komplikacja, wystarczy dodać jeden mały punkcik o tym i koniec.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Przecież to się rozumie samo przez się, że moderator ma zasadniczo słuszność i użytkownik ma się dostosować, jeśli została mu zwrócona uwaga. Ewentualnie może napisać zażalenie w odpowiednim temacie w tym dziale bądź na PW do moderatora.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Shiro napisał(a):
Niby dlaczego głupia? To wolisz, żeby Ci na głowę włazili? To powodzenia, ja nie mam zamiaru za każdym razem wbijać komuś do głowy słuszność danego przeze mnie ostrzeżenia. I to żadna komplikacja, wystarczy dodać jeden mały punkcik o tym i koniec.
A wyobrażasz sobie, żeby sędzia po wydaniu wyroku debatował ze skazanym i mu tłumaczył, czemu wyrok jest słuszny? Jako moderator jesteś m. in. od karania, a nie od tego, żeby za wszelką cenę przekonywać użytkownika, że kara jest słuszna. A na głowę wchodzą, bo mimo wszystko mają prawo (mają, prawda?) do umysłowej niezależności i opinii na temat regulaminu. Ty byś zaś chciał, by byli posłusznymi baranami, którzy się z tobą zgadzają, bo jesteś modertorem i to cię predestynuje do zgrywania prawniczego autorytetu.

W jaki sposób Byczusia nie poddała się karze? Dałeś jej warna i zabroniłeś pisania wyzwisk pod adresem innych? Warn jest karą i jemu się poddała, bo nie ma technicznej możliwości jej odrzucenia. Zakaz obrażania innych nie jest karą, tylko punktem regulaminu, więc co najwyżej przypomniałeś jej o tym punkcie. Jeśli ona się czemuś nie poddała, to nie karze tylko zakazom, a za nie poddawanie się zakazom grozi jakaś tam przewidziana kara. Nie potrzebujesz więc żadnych dodatkowych instrumentów i wpisów o nieomylności, bo i tak masz prawo do użycia tych drastyczniejszych środków, o które się dopominasz.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Dlaczego głupie jest formułowanie zasady, na mocy której odmawia się innym prawa komentowania decyzji dotyczących bezpośrednio nich samych?
Dlaczego głupie jest bezwarunkowe określanie decyzji moderatora mianem świętej?

Czy te pytania naprawdę wymagają odpowiedzi?

Oczekujemy, przynajmniej ja, od użytkowników forum umiejętności traktowania z dystansem tego, co się tu dzieje, o czym i w jaki sposób się pisze.

Tymczasem miałbym przyklasnąć idei, w myśl której zwalniam samego siebie z przrstrzegania tej zasady?
I na dodatek nadać wymiar dogmatu swojej wątpliwej nieomylności?

To już wolę zjeść szpinak.

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Róbcie co chcecie.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Madao, może dodasz do punktu o subkontach, że w gruncie rzeczy są legalne za twoją zgodą i akceptowalne jeżeli już nie są nachalne, nazbyt trollerskie i generalnie nie przeginające pały. No bo ja miałem chyba 2, Parvatti miała, Focus też chyba 2 (Slums wyjątkowo zbanowany), Mistrzu ze 20, Ćwok miał i nawet Gonar, będąc jeszcze Gonarem właściwym mial swojego bliźniaczego kuzyna, którym nas przekonywał, że Gonar jest bardzo mądry.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Czy można blokować dostęp do określonych tematów? Myślę sobie o Gonarze, którego przerosły zasady 5 pytań - ten temat dogłębnie ekploatuje jego mózg, przez co może wybuchnąć, a ty Madao dostaniesz przez niego jakiś proces w sądzie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie można, ale można usuwać posty, jeśli łamie zasady danego tematu.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » Komentarze do regulaminu
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook