Rok 2003 :: Premiera pierwszego DVD z odcinkami "Dragon Ball" (21 lat temu)

» Złote Wazony 2013

Strony: 1, 2, 3  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Mam nadzieje, że się rozruszacie z czasem.

No więc czas zacząć kolejną edycje naszego, forumowego plebiscytu. Z racji tego, że nie było entuzjazmu w temacie organizacyjnym, to w tym roku nie będzie żadnych nowych kategorii.

W kwestii zasad, to nic się nie zmieniło:

- Można głosować na każdego użytkownika (aktywnego i nieaktywnego)
- Można głosować tylko na jednego użytkownika w danej kategorii
- Głosować może każdy, warunek jest jeden, trzeba mieć min. 50 napisanych postów
- Nie głosujemy na siebie

Głosy możemy edytować. Jeżeli nie jesteśmy pewni, co do naszego wyboru, bądź chcemy poczekać z oddaniem głosu w danej kategorii, możemy to zrobić w późniejszym czasie. Jednakże ostateczny głos ma zapaść do terminu zamknięcia głosowania.

Głosowanie potrwa do: 17 grudnia do godz 20:00

Nominacje użytkowników oddajemy w 30 kategoriach:

1) Junior Admin - Użytkownik, który waszym zdaniem zasługuje na miano drugiego admina forum. Kategoria pozytywna.

2) Ikona - Użytkownik wyróżniający się na tle innych, którego postać waszym zdaniem sprawia, że forum jest takie, a nie inne. Ikona forum, bez której nigdy nie będzie tak samo. Kategoria pozytywna.

3) Nieskazitelny - Kategoria dla użytkownika, który przez cały okres swojego pobytu na forum świecił przykładem dla innych, przestrzegając zasad regulaminu oraz zachowując dobre relacje międzyludzkie. Jest to kategoria pozytywna.

4) Pomocnik - Użytkownik będący przykładem koleżeństwa. Zawsze skory do pomocy, zarówno jeżeli chodzi o forum, jak i poza nim. Kategoria pozytywna.

5) Twórca - Człowiek mający zdolność poruszania ludzkich umysłów. Twórca wielu interesujących, nowatorskich tematów, działów, które zmieniły obraz forum. Kategoria pozytywna.

6) Pracuś - Użytkownik wkładający najwięcej czasu i serca w rozwijanie się forum. Kategoria pozytywna.

7) Mówca - Osoba wyróżniająca się w dyskusjach, której przemyślenia, spostrzeżenia, pchnęły temat dyskusji o "lata świetlne". Kategoria pozytywna.

8) Mędrzec - Osoba posiadająca szeroką wiedzę w różnych kategoriach tematycznych. Kategoria pozytywna.

9) Polonista - Chodzący słownik języka polskiego. Osoba świecąca przykładem w zakresie posługiwania się naszym językiem ojczystym. Kategoria pozytywna.

10) Znawca - Użytkownik dostarczający najwięcej nowinek oraz informacji ze świata Dragon Ball. Kategoria pozytywna.

11) Autor - Osoba, która swoimi autorskimi pracami przyćmiła resztę forum. Tyczy się to rysunków, grafiki, tekstów, AMV oraz muzyki. Kategoria pozytywna.

12) Komik - Człowiek z poczuciem humoru, wywołujący pozytywny uśmiech na naszych twarzach. Kategoria pozytywna.

13) Koneser - Użytkownik mający najlepszy gust w kwestii doboru avatarów, sygnatur, oraz ogólne poczucie dobrego smaku. Kategoria pozytywna.

14) Szeryf - Kategoria wyłącznie dla moderatorów oraz roninów. Moderator, który najlepiej wywiązywał się ze swojej roli. Bierzemy pod uwagę nie tylko fakt przestrzegania regulaminu, ale także pomocy użytkownikom oraz ogólnej sprawiedliwości. Kategoria pozytywna.

15) Model/Modelka - Osoba, której uroda przyćmiła nas. Jednym słowem - ciacho. Kategoria pozytywna.

16) Redaktor - Kategoria wyłącznie dla redaktorów. Osoba, która waszym zdaniem napisała najlepsze teksty/recenzje na DB Nao. Kategoria pozytywna.

17) Kulturalny - Użytkownik wyróżniający się wysoką kulturą osobistą. Kategoria pozytywna.

18) Rozbójnik - Użytkownik, który miał największy problem z akceptacją zasad regulaminu. Kategoria negatywna.

19) Spamer - Osoba, której posty nie wnosiły nic nowego do toczącej się dyskusji. Użytkownik, którego głównym celem było nabicie jak największej ilości postów. Kategoria negatywna.

20) Błazen - Pajac, osoba robiąca z siebie pośmiewisko w oczach forum. Najczęściej ktoś, kto irytuje nas swoją obecnością i której (mając ku temu możliwości) dalibyśmy bana na miejscu admina. Kategoria negatywna.

21) Pseudoznawca - Użytkownik, który pisze na tematy, o których nie ma pojęcia. Kategoria negatywna.

22) Bluźnierca - Użytkownik, którego wypowiedzi często zawierają błędy w zakresie języka polskiego oraz masę niepotrzebnych przekleństw. Kategoria negatywna.

23) Kontrowertyk - Osoba kontrowersyjna, której zachowanie nieraz wzbudzało liczne negatywne/pozytywne reakcje na forum. Kategoria neutralna.

24) Złośliwiec - Użytkownik będący wrednym i złośliwym w stosunku do innych użytkowników. Kategoria negatywna (choć nie do końca).

25) Manipulator - Użytkownik, wykazujący swoją wyższość nad innymi, działający dla własnych korzyści. Kategoria negatywna.

26) Leń - Kategoria dla moderatorów oraz redaktorów. Jest to członek Zarządu najgorzej wywiązujący się z powierzonej mu roli. Patrzymy na takie cechy jak: brak neutralności, reakcji na problemy użytkowników, oraz opóźnienia w terminach oddania recenzji/napisów itp. itd.

27) Tandeciarz - Osoba mająca najgorszy gust w doborze avatarów, sygnatur. Kategoria negatywna.

28) Lizus - Użytkownik, który swoim zachowaniem stara się dopasować do aktualnych trendów forum, oraz zyskać przychylność forumowiczów. Kategoria negatywna.

29) Emo - Maruda, samotnik wiecznie niezadowolony z życia, zarażający innych negatywnym nastawieniem, mający tendencję do obrażania się na innych z byle powodu. Kategoria negatywna.

30) Pępek świata - Zarozumiały użytkownik, uważający się za alfę i omegę w każdej kategorii, uważający, że należy mu się wysoka pozycja na forum. Kategoria negatywna.


Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić wszystkich uprawnionych użytkowników do zabawy!

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.228
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Pisałem z uzasadnieniami, ale przeglądarkę mi członek trafił, więc będzie bez. Może później dopiszę.

1) Junior Admin - Mał być Focus, ale po zastanowieniu się zmieniam na Shiro. Miał taki okres zagwiazdorzenia przed paroma tygodniami, kiedy sobie zażyczył ,aby wpisać do konstytucji, że jest modem i trzeba go słuchać. Pomyślałem, że można to wybaczyć. Focus jest zbyt nieregularny, a ostatnio raczej regularny w byciu nieobecnym. Miał zadatki na kogoś, kto mógłby tu Madaowi dużo pomóc, ale jego doraźne poczucie sprawiedliwości czasem denerwuje, tym bardziej że sam wcześniej go nieodczuwał na równi z resztą. Shiro również jest tu rzadko. Ale rzadziej zachowuje się jak Focus i nie jest naiwny względem niektórych osób, czym mógłby stanowić przeciwwagę dla zbyt wrażliwego, moim zdaniem, Madao.
2) Ikona - Franek, chyba nie trzeba tłumaczyć długo: poważnie grzeszy inteligencją, wiedzą, ciętym dowcipem, błyskotliwością i potrafi to łączyć z wyrafinowanym warcholstwem. Nie jest typem użytkownika, którego post znamy przed przeczytaniem.
3) Nieskazitelny - Zettai, bo jest naprawdę uprzejmy, skromny i kulturalny. Zarozumiała clio, wylansowana na cnótkę tego forum może mu naskoczyć.
4) Pomocnik - Madao, za masę linków do mang, anime, filmów czy artykułów, za rady dotyczące kompueta, internetu czy przeglądarki. Wielu tutaj udziela różnego rodzaju pomocy, np. Endzik i Focus mi często w czymś pomogli, ale Madao najwięcej.
5) Twórca - Franek, czy to posty, czy tematy, zawsze obok nich się zatrzymuję. Kilka razy się jeszcze nie wypowiedziałem z jakichś przyczyn. Najczęściej takich, że pisałem, pisałem i nagle przestalem i odpuściłem liczac na to, że lepszy pomysł na post przyjdzie kiedy indziej, stąd mam zaległości. Poruszają do myślenia i wprowadzają wysoki standard.
6) Pracuś - Madao, wykonał i wykonuje ogrom pracy nad stronami, forum i jego komponentami. Strona o DB, Slump, Phrases, Wiki, AnimeGakure, bash, w międzyczasie dodawał m.in. nowy model statytyk na forum, layouty, plusy i minusy.
7) Mówca - Franek, bo każdy go czyta, a jakby forum było mówione to by czytał. Ma szeroki wachlarz pojęć i zawsze potrafi się logicznie wysłowić. Nawet jeśli wplata tam złośliwe, humorzaste czy prześmiewcze teksty, a szcześliwie dla wszystkich ceniących dobre wypowiedzi to robi, to nie odbiega tym od głównego tematu. Wypowiedzi ma bogate w treść i do tego zachowujące ciekawą oryginalną formę, pozbawioną nabzdyczenia typowego dla samozwańczych inteligentów.
8) Mędrzec - Franek, pisze już mało, ale zawsze mądrze, na temat. Choć nie zawsze to co ja bym napisał to zawsze potrafi wskazać argument i przykład na swoją tezę. Z racji jego poglądów wiem, że ma solidny wachlarz zainteresowań. Nie siedzi w ekonomii tak jak ja, ale za to ja nie siedzę w filozofii. Do doskonałości brakuje mu większej wiedzy z nauk przyrodniczych. Ale może ją ma tylko jej nie pokazuje.
9) Polonista - Madao, bo chyba pisze najlepiej. W każdym razie ja, że swoją przeciętną polszczyzną potrafię jego wskazać jako tego najlepszego.
10) Znawca - Madao, bo wie chyba wszystko o DB, w każdym razie ja go nigdy niczym nie zaskoczyłem. Ponadto, prócz samej wiedzy z serii, które czytaliśmy i oglądaliśmy, trzyma rekę na pulsie i wie o nowych grach, filmach, karciankach itd.
11) Autor - mihesz, nie pamiętam już jego prac i nawet nie chce mi się sprawdzać. Ale wiem, że wtedy mi się niektóre podobały.
12) Komik - Endzik i Franek byli moimi typami. Wybrałem Endzika, bo jest bardziej podobny do mnie w tym względzie, gdzie lubi komentarze dotyczące codziennych czynności albo chwilowych przemyśleń, takich jak np. czy jak podłożę pod nos to chapnie. Franek z kolei ma zajebiste teksty w stylu "gładkie wyjście z dupy kota". Humor protacki, a przy tym wyrafinowany i przemyślany, a nie takie naśmiewanie się do rozpuku jakby koń na blachę szczał patrząc na srającego kota, jak to w zwyczaju ma Freez.
13) Koneser - Shiro, bo miał przed laty fajny avatar.
14) Szeryf - Madao jest wrażliwy i naiwny, ale to jedyny gość tutaj, któremu się chce i który stara się być sprawiedliwy. Naiwność i łagodnośc to zaburzają, ale na szczęście wpada czasem w furor. Szkoda tylko że nie daje sobie czasem przetłumaczyć nieścisłości w regulaminie czy braku sensu.
15) Model/Modelka - edhel, Parv od dawna nie ma, zawsze ją typowałem, ale ją też wypada uhonorować. Jak dla mnie to w tej pani jest moc.
16) Redaktor - Endzik, jego były chyba najlepsze technicznie i nie było nadmiernego słodzenia. Szkoda że tylko recenzje, ale w ogole jest tu mało tego typu tekstów.
17) Kulturalny - Zettai, już mówiłem.
18) Rozbójnik - Wołek. Z tą różnicą, że on nie miał problemów z akceptacją regulaminu, lecz po prostu nie miał zamiaru się nim kierować. Obserwował sobie przez jakiś czas forum bez konta i wpadł wyzywać ludzi.
19) Spamer - Byczusia, jej posty są grafomańskie. Nie ma ani talentu do pisania, ani do wyciągania ciekawych wniosków. Na poziomie dzisiejszej młodzieży posługuje się frazesami, lecz jej bezmyślność bijąca z tych postów wręcz oślepia. Wahałem się nad Wazonem, ale dam jej.
20) Błazen - Miała być Byczusia, ale zmieniłem na Wazona. Bycie błaznem to jedno, ale błaznowanie po trupie innego błazna w nadziei na wyrwanie się z kasty błaznów to już błazeństwo absolutne.
21) Pseudoznawca - Wazon, za całokształt, ale najbardziej za to, że chciał iść na politologię żeby zostać politykiem.
22) Bluźnierca - Byczusia, bo zadaje notoryczne gwałty na języku polskim oraz ludzkim rozumie, kiedy trzeba te brednie czytać. Dla mnie to rodzaj bluźnierstwa. Faworytem są niedoścignione wnioski, do jakich klasa doszła na lekcji wosu.
23) Kontrowertyk - Cyceron, bo jedni go bardzo lubią, jak ja czy Endzik, inni dostają palpitacji serca na widok jego nicka, jak Ujio. Innych wkurza, jak np. Madao, lecz nie dostaje od niego atawistycznej nienawiści. Chyba nikt nie budzi tak rozległych w obie strony emocji. Dla mnie to akurat kategoria pozytywna na takim monochromatycznym forum, gdzie 3/4 użytkowników nie robi nic poza włażeniem sobie w dupy.
24) Złośliwiec - Endzik, bo jest złośliwy a do tego wysublimowany, szkoda tylko że tak rzadko.
25) Manipulator - Ishi, bo ludzie myślą, że jest ich fajnym kumplem, podczas gdy generalnie wszystkich ma w dupie i jest największym egoistą. A to co robił, robi i dalej będzie robił z koleżeństwem Byczusi to mistrzostwo świata. Mistrzu, kłaniam się.
26) Leń - Hako, nie że ja jakoś szczególnie lepszy, ale obrósł w piórka tak, że po otrzymaniu stanowiska redaktora pomyślał, że starczy podbijanie sobie ratingu na glupich postach Byczusi. Potem ucichł całkowicie i zaczął morfować w kidroka.
27) Tandeciarz - Byczusia, tak jak mówił Endzik za Tiffę, ale również za sygnatury tworzone przez rozszerzanie avatarów lub zwężanie tapet.
28) Lizus - Ujio, nie wierzę w to co widzę. On nie robi nic prócz buziaczków, przytulanek do swojej ukochanej i do innych dziewczyn na forum jakby to było wszystkim co oferuje życie. A komentarze o urodzie są mdłe jak sam skurczysyn. Panie Casanovo: jeśli napiszesz jednej kobiecie, że wygląda cudownie i rozkwitająco, a innej że tylko ładnie, to nie znaczy że tę drugą obrażasz.
29) Emo - Ujio, jego nieustanne narzekanie na własny los, na biedę, na choroby, na złe samopoczucie, na wiek, na wrodzoną tendencję do prawiczkowości można zrozumieć. Nie rozumiem jednak tego pędu na, niegodne nawet przeciętnego gimba, napominanie anonimowej i niezainteresowanej publice o tym jakich to się ma okropnych rodziców jest niezwykle irytujące. Nie to że chcę bronić twoich rodziców albo rodziców in general, ale takie teksty pasują bardziej do 13-latka. Upadek obyczajów, dobrego smaku i godności człowieka skupiony w jednym punkcie.
30) Pępek świata - Gangez. Dał sporo zdjęć z Ameryki, ale nikt go nigdy nie spytał o szczegoły poza Wazonem. Uważam, że to dość symtomatyczne i czyni z niego wyjątkowo cienki pępek świata.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 26.11.2013, 1:45
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.354
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Katz, mogę głosować ?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
No chcoiaż ty wykażesz się czymś pożytecznym w przeciwienstwie do reszty smutasów.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.354
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
1) Junior Admin - Katz
2) Ikona - Katz ( kula daje fula)
3) Nieskazitelny - Młoda mysz ( myślę, że się należy)
4) Pomocnik - Katz ( należy się)
5) Twórca - Al Ed Upek (jednak należy się)
6) Pracuś - Al Ed Upek
7) Mówca - Dark (Należy się)
Mędrzec - Dark (Myślę, że się należy)
9) Polonista - Clio
10) Znawca - Al Ed Upek
11) Autor - nie znam żadnego tz. ktoś by się znalazł ale nie oddaje głosu
12) Komik - Katz ( Katz potrafi mnie rozbawić)
13) Koneser - Katz (ma gust)
14) Szeryf - ewentualnie Focus (jo...)
15) Model/Modelka - Kyanna jednak pozostaje.
16) Redaktor - brak (bo nie interesuje mnie)
17) Kulturalny - Dark
1 Rozbójnik -Mart ( bo tak)
19) Spamer - Mart (inaczej się nie da)
20) Błazen - Byczusia ( mam dosyć pobłarzania)
21) Pseudoznawca - Mart
22) Bluźnierca - Mart
23) Kontrowertyk - Mart
24) Złośliwiec - Ishi (Świruje bażanta)
25) Manipulator - Kyanna
26) Leń - Shounen
27) Tandeciarz - Ishi
2 Lizus - Shounen (W pupę wchodzi Byczusi i Hayato)
29) Emo - Hayato
30) Pępek świata - Al Ed Upek

Ten post był edytowany 10 razy, ostatnio zmieniony przez Godan: 16.12.2013, 19:26
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.674
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
1) Junior Admin - Katz
2) Ikona - Katz
3) Nieskazitelny - Dark
4) Pomocnik - Katz
5) Twórca - nie ma
6) Pracuś - nie ma
7) Mówca - Grenardo
Mędrzec - nie ma
9) Polonista - nie ma
10) Znawca - Katz
11) Autor - Grenardo
12) Komik - Katz
13) Koneser - Katz
14) Szeryf - niestety nie ma
15) Model/Modelka - Kyanna
16) Redaktor - nie ma
17) Kulturalny - Mart
1 Rozbójnik - Byczusia
19) Spamer - Byczusia
20) Błazen - Byczusia
21) Pseudoznawca - Byczusia
22) Bluźnierca - Byczusia
23) Kontrowertyk - Byczusia
24) Złośliwiec - Byczusia
25) Manipulator - Shounen
26) Leń - Shounen
27) Tandeciarz - Byczusia
2 Lizus - Hayato
29) Emo - Hayato
30) Pępek świata - Joe

szczecin

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Gangez: 22.11.2013, 9:53
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.115
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
1) Junior Admin- Katz
2) Ikona- Katz
3) Nieskazitelny- Gangez
4) Pomocnik- Katz
5) Twórca- nie ma
6) Pracuś- Nie ma
7) Mówca- Gonar
Mędrzec- nie ma
9) Polonista- nie ma
10) Znawca- Katz
11) Autor- Gonar
12) Komik- Katz
13) Koneser- Katz
14) Szeryf- nie ma
15) Model/ Modelka- Kyanna
16) Redaktor- nie ma
17) Kulturalny- clio
1 Rozbójnik- Byczusia
19) Spamer- Byczusia
20) Błazen- Byczusia
21) Pseudoznawca- Byczusia
22) Bluźnierca- Byczusia
23) Kontrowertyk- Byczusia
24) Złośliwiec- Byczusia
25) Manipulator- Shounen
26) Leń- Shounen
27) Tandeciarz- Byczusia
2 Lizus- Hayato
29) Emo- Hayato
30) Pępek świata- Joe
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.830
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
1) Junior Admin - Focus
2) Ikona - Ishi
3) Nieskazitelny - Gangez
4) Pomocnik - Shounen
5) Twórca - Nie ma
6) Pracuś - Nie ma
7) Mówca - Al Ed Upek
Mędrzec - franqey
9) Polonista - Nie ma
10) Znawca - Shounen
11) Autor - Grenardo
12) Komik - Al Ed Upek
13) Koneser - Shiro
14) Szeryf - Nie ma
15) Model/Modelka - Byczusia
16) Redaktor - Nie ma
17) Kulturalny - Bad Boy
1 Rozbójnik - Wołek
19) Spamer - Byczusia
20) Błazen - Byczusia
21) Pseudoznawca - Grenardo
22) Bluźnierca - Byczusia
23) Kontrowertyk - Cyceron
24) Złośliwiec - Al Ed Upek
25) Manipulator - Shounen
26) Leń - Nie ma
27) Tandeciarz - Byczusia
2 Lizus - Dark
29) Emo - Hayato
30) Pępek świata - Miyu

Obraz
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.795
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
1) Junior Admin - Focus
2) Ikona - Katz
3) Nieskazitelny - Zettai
4) Pomocnik - Katz
5) Twórca - Al Ed Upek
6) Pracuś - Shounen
7) Mówca - Franek
Mędrzec - Franek
9) Polonista - Shounen
10) Znawca - Shounen
11) Autor - Grenardo
12) Komik - Katz
13) Koneser - Katz
14) Szeryf - Shounen
15) Model/Modelka - Kyanna
16) Redaktor - Bad Boy
17) Kulturalny - Mart
1 Rozbójnik - Byczusia
19) Spamer - Byczusia
20) Błazen - Byczusia
21) Pseudoznawca - Nie wiem
22) Bluźnierca - Byczusia
23) Kontrowertyk - Cyceron
24) Złośliwiec - Ishi
25) Manipulator - Ishi
26) Leń - Tutaj miejsce na mnie
27) Tandeciarz - Byczusia
2 Lizus - Hayato
29) Emo - Hayato
30) Pępek świata - Al Ed Upek
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Wiek: 11
Dni na forum: 4.354
Ostrzeżenia: 4
Posty: 63
Tu była nie przemyślana decyzja. Niestety i głosy uległy częściowej zmianie, patrz wyżej.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Godan: 02.12.2013, 15:22
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.514
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Godan, spamerze obsmakrany, paszoł sio z tego forum won. Na miejscu tego posta napiszę, po naradzie z samym sobą (bo z kimś mądrym trzeba uzgodnić), napiszę za chwilę, co kto, do jakiej kategorii.


1) Junior Admin - Gorefiend
2) Ikona - Franek
3) Nieskazitelny - Clio, chociaż nie do końca
4) Pomocnik - Madao
5) Twórca - Q
6) Pracuś - Madao
7) Mówca - Franek może być
Mędrzec - Franiszek też
9) Polonista - hmmm, tutaj Szarak
10) Znawca - Q
11) Autor - Szarak
12) Komik - nie widzę
13) Koneser - Shiro
14) Szeryf - Madao
15) Model/Modelka - Kyanna, ach zassałoby się
16) Redaktor - Hako
17) Kulturalny - Clio
1 Rozbójnik - Dark
19) Spamer - ^^ Dobr... Byczusia
20) Błazen - Sła...Byczusia
21) Pseudoznawca - Wa... Wazon
22) Bluźnierca - Byczusia
23) Kontrowertyk - Cyceron
24) Złośliwiec - Ech, nie można, to: Cyc
25) Manipulator - nie ma
26) Leń - Hayato
27) Tandeciarz - Hayato
2 Lizus - Hayato, Byczusia, Dark
29) Emo - No jednogłośnie: Ha, ja to wiem
30) Pępek świata - tutaj nasz łowca makreli: Gangez
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.421
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
1) Junior Admin- Gorefiend
2) Ikona- Franek
3) Nieskazitelny- hmm Clio
4) Pomocnik- Katz
5) Twórca- ----
6) Pracuś- Katz
7) Mówca- Mart
8 )Mędrzec- ---
9) Polonista- Shounen
10) Znawca- Katz
11) Autor- ----
12) Komik- Isz
13) Koneser- Focus
14) Szeryf- ---
15) Model/ Modelka- Katz
16) Redaktor- ---
17) Kulturalny- Clio
18 ) Rozbójnik- Bycz
19) Spamer- Bycz
20) Błazen- Bycz
21) Pseudoznawca- Gonar
22) Bluźnierca- Bycz
23) Kontrowertyk- Cyc
24) Złośliwiec- Joe
25) Manipulator- Isz
26) Leń- Shounen
27) Tandeciarz- Bycz
28 )Lizus- Hayato
29) Emo- Hayato
30) Pępek świata- Bycza

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Kyanna: 27.11.2013, 13:03
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.852
Plusy: 27
Posty: 5.276
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ishi napisał(a):
2 Lizus - Hayato, Byczusia, Dark
Zdecyduj się musi być tylko jeden. I z czasem uzupełnijcie te puste pola, bo to nieładnie wygląda.

"Gonar dał przykład jak głosować macie.." i za to dostanie ode mnie obecność w kategorii pozytywnej ;p

1) Junior Admin - Shiro
2) Ikona - Franek
3) Nieskazitelny - Clio
4) Pomocnik - Miyu
5) Twórca - Gonar
6) Pracuś - Madao
7) Mówca - Mistrzu
Mędrzec - Franek
9) Polonista - Madao
10) Znawca - Madao
11) Autor - Parvatti
12) Komik - Endzik
13) Koneser - Hako
14) Szeryf - Shiro
15) Model/Modelka - Kyanna
16) Redaktor - Bad Boy
17) Kulturalny - Clio
1 Rozbójnik - Ishi
19) Spamer - Byczusia
20) Błazen - Byczusia
21) Pseudoznawca - Gonar
22) Bluźnierca - Byczusia
23) Kontrowertyk - Cyceron
24) Złośliwiec - Endzik
25) Manipulator - Byczusia
26) Leń - Focus
27) Tandeciarz - Bad Boy
2 Lizus - Ujio
29) Emo - Ujio
30) Pępek świata - Byczusia

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.792
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
1. Junior admin- brak
2.Hayato
3. Brak,ew. jak już to Clio
4. Pomocnik- Hayato
5.Brak
6. Nie wiem, Katz niech będzie, jak już
7.Got
8.Laru
9.Clio
10.Got
11. Mati
12.Ishi
13.Mati
14. Dai
15. Hayato
16.Mati
17.Laru
18.Gonar
19.Gonar
20.Kyanna- nie ma to jak się głupio przypieprzyć i jeszcze mieć pretensje o zachowanie się do niej
21.Gonar
22. Franek
23. Ciężko wybrać
24.brak
25. również
26. Głos na Shiro wędruje
27.Dark
28.Kyanna
29. Jeśli chodzi o Emo- stanowczo Dark. Patrząc na inne fora/stronki na które bywa. Gdyby miał powody, bym nie głosowała na niego w tej kategorii.
30.Brak

Oho, widzę ,że na błazna najwięcej ja mam głosów.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.670
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
1) Junior Admin - Drakan. Odpowiednio zdystansowana, ocenia na chłodno, nie daje się wciągnąć w różne gierki.

2) Ikona - Al Ed Upek. Bo zachwiał równowagą sił na forum, wprowadził do niej grupę liberałów, sprawił że rozmowy stały się bardziej rzeczowe. Dla niektórych chyba zbyt, więc z forum odeszli, i pozostały mu monologi.

3) Nieskazitelny - Laru - taki typ koleżanki z klasy, od której spisywało się prace domowe, i która zawsze była uśmiechnięta i miła

4) Pomocnik - Focus - kiedyś pomógł mi usunąć trojana z komputra. I chyba po prostu lubi pomagać.

5) Twórca - Dai. Niekoniecznie docierał w tematach najgłębiej, ale stworzył kilka sensownych i potrafił zagaić rozmowę.

6) Pracuś - Got. Zawsze był otwarty na tworzenie nowych rzeczy ( podforum, bash, wiki, strona na fejsie, rozbudowa regulaminu etc). No, i zrobił forum.

7) Mówca - Q. Miał jakiś taki talent, że ludzie odpisywali na jego posty i wchodzili w polemikę.

Mędrzec - Al Ed Upek - chyba posiada najszerszą wiedzę z ludzi na forum, wypowiada się jak coś wie i sprawdzi, i potrafi łączyć ze sobą fakty w spójną całość

9) Polonista - Parvi - pisała nie tylko poprawnie, ale również z pazurem.

10) Znawca - Jak dla mnie Mistrzu. Potrafił podzielić włos supre sajana trzeciego poziomu na cztery

11) Autor - Nightmara - dalej nikt nie przyćmił jej rysunków

12) Komik - Al z Endzikiem jako duet. Dobrze się uzupełniają.

13) Koneser - *, zmieniam. Kaio mi jest najbardziej po drodze. Za muzykę, filmy i książki

14) Szeryf - Shiro - z modów chyba najbardziej zdystansowany, i nie pozwalający sobie na poniżanie głupszych

15) Model/Modelka - Drakan - bo to ładna dziewoja

16) Redaktor - Got. Za ogólny kształt strony

17) Kulturalny - Dai. Nawet jak się starał być kontrowersyjny, to w jakiś taki grzeczny sposób

1 Rozbójnik - Soldier. Ma w sobie coś takiego, że mimo wielu być może bardziej rozrabiających ta nazwa do niego pasuje

19) Spamer - Gonar. Pisze tak że nie sposób wyłapać jakiegokolwiek sensu z wypowiedzi

20) Błazen - Bycza. Jej zacietrzewienie jest porównywalne do Niesiołowskiego

21) Pseudoznawca - clio. Wypowiada się bez odniesienia do czegokolwiek. Nie odpowiada na kontrargumenty, a przy tym trzyma dupę tak wysoko jakby pierdziała różami.

22) Bluźnierca - Gonar. Jego składnia to kostka rubika.

23) Kontrowertyk - Chyba Old był najtrudniejszy do jednoznacznej oceny

24) Złośliwiec - chyba Cycek najbardziej lubi tu trolling

25) Manipulator - Parvi. Fajnie się z nią knuło spiski na gadu. Takie niegroźne, ale jednak

26) Leń - Drakan. Od kiedy została szefem klanu nawet nie spróbowała poruszyć tam jakiejś rozmowy. Podobnie na forum - narzeka chyba najbardziej że nie żyje, a nie robi z tym nic. I w dupie że nie jest z administracji/redakcji

27) Tandeciarz - clio - za grafomańskie bajki o spedalonych samurajach.

2 Lizus - Wazon - bo se wybrał drogę aby się z niego nie śmieli przez dupy innych użytkowników.

29) Emo - Ujo. Rodzina go nie lubi, nie ma pracy, perspektyw, w Anglii zimno a dziewczyna mało mleka daje.

30) Pępek świata - clio. Rzadko się spotyka by ktoś tak zadzierał nosa.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez franqey: 24.11.2013, 23:17
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.960
Plusy: 25
Posty: 2.091
1) Junior Admin - biorąc pod uwagę wkład pracy w stronę, to chyba Mateusz.

2) Ikona - Franek - gdy widzę jego nick w temacie to wiem, że jest on godny uwagi. Wiem też, że to, co tam napisał będzie albo wybitnie przemyślanym wkładem w dyskusję, albo pojazdem od którego aż ciarki przechodzą, choć to nie ja powinienem się przejmować.

3) Nieskazitelny - Madao. Jako zwykły użytkownik nie muszę się zgadzać z jego podejściem, ale jako osobie odpowiedzialnej za forum nie mogę mu nic zarzucić.

4) Pomocnik - Madao - jeśli może, to pomoże. W sumie jedyna osoba na forum, która była w stanie mi pomóc, gdy potrzebowałem.

5) Twórca - jeśli patrzeć przez pryzmat tematów, to chyba Joe - mimo tego, że nie udzielam się zbyt często, to śledzę forum na bieżąco i tylko on ma na tyle zaparcia, żeby w poście otwierającym napisać rozprawkę, a nie dwa zdania.

6) Pracuś - Znowu Joe. Podziwiam to, że chce mu się pisać godzinami, próbując przekonać niereformowalnych głąbów do oczywistych spraw. Ja napisałbym góra jeden akapit, a najprawdopodobniej tylko pokręcił z niesmakiem głową i olał odpisywanie zupełnie.

7) Mówca - Tu nad Joe minimalnie wygrywa Franek, bo Joe znam na tyle dobrze, że chyba już mnie niczym nie zaskoczy, Franek z drugiej strony zawsze może pojechać czymś, czego bym się nie spodziewał w danym temacie.

8) Mędrzec - Joe. Imponuje mi jego chęć zgłębiania różnych tematów powierzchownie nieciekawych, a przy okazji których wychodzą na wierzch jakieś historyczne bądź kulturalne perełki. Zalety o*ania się u starych.

9) Polonista - Madao, gdybym ja musiał codziennie czytać tyle gówna, to nie wiem, czy zachowałbym zdolność pisania poprawnie po polsku.

10) Znawca - Madao - za to, że wrzuca na FB linki które mu podeślę bez creditsów dla mnie jako źródła.

11) Autor - Shihouin, bo to chyba jedyny aktywny artysta na forum.

12) Komik - Cyceron, bo chyba jest jedyną osobą, z którą dzielę aż tak sparszywiałe poczucie humoru i na tej linii to z nim się najlepiej rozumiemy.

13) Koneser - Franek - ma najlepszy avatar na forum, do tego dzięki niemu zwróciłem uwagę na Nicka Cave'a.

14) Szeryf - Tu musi być Madao. Stara się być sprawiedliwy i bezstronny. Ostatnim dobrym moderatorem był Szarak. Dai Kaiosamy nie zaliczam do aktywnych, bo nie jest, lol.

15) Model/Modelka - Mart, jest ładna, ale mam wrażenie, że na starość może wyglądać jak Ewa Ziętek. Na szczęście, jeśli tak się stanie, to pewnie nie będę musiał już jej oglądać

16) Redaktor - Mateusz, wygrywa w cuglach, bo to jedyny redaktor poza Gotem.

17) Kulturalny - Joe. Gdybym był dziewczyną, z przyjemnością zaprosiłbym go do domu, aby porozmawiał z moim ojcem.

18) Rozbójnik - Cyc, ale nie negatywnie. Po prostu w* się na niedorzeczności w regulaminie i chce mu się ciągać z Madao.

19) Spamer - Kyanna. To, że zdzierała łacha z Byczusi to nic. To że robiła (robi?) to w sposób pozbawiony jakiegokolwiek wyrafinowania tak charakterystycznego dla mnie, Cyca i Joego, wypada już blado.

20) Błazen - Wazon. Lol, poczuł krew Byczusi i próbuje stanać na piedestale moralnym, ale tylko się ośmiesza, przegrywając pyskówki z lady.

21) Pseudoznawca - Katz. Gdyby to się działo w Japonii...; W Rosji to by.... Szkoda, że do żadnego z tych krajów nie ma prawa wstępu. Oczywiście tylko przykłady, bo jest tego więcej, praktycznie na każdy temat.

22) Bluźnierca - Byczusia. Gdyby połowę czasu, który poświęca na robienie zdjęć w lustrze, przeznaczyła na czytanie książek, to pewnie nie musiałaby się wstydzić tego, gdzie studiuje.

23) Kontrowertyk - Cyc. To jedyna osoba, z którą chcę mieć do czynienia, a która na powitanie każe mi albo spieprzać, albo obciągnąć sobie gałę.

24) Złośliwiec - Hayato. Chciałbym go lubić, naprawdę, bo wydaje mi się, że w innym świecie miałbym z nim kilka wspólnych tematów. Niestety, uwielbia się do nas pultać ni z gruchy ni z pietruchy, odkopując jakieś tematy sprzed roku albo dawniej. Ty, chłopie, przynajmniej dajesz nam aktualne preteksty.

25) Manipulator - Shiro. Akcja, w której dał Byczusi ostrzeżenie, z całkiem racjonalnym uzasadnieniem, a która to potem wciągnęła go w dwudniową(?) przepychankę, pokazała że to (parafrazując wymienionego) control freak.

26) Leń - Focus. Ma potencjał, ale jego jednodniowe zrywy porządnej aktywności, rozpalające nadzieję nowych użytkowników na sprawiedliwego Pana, przestały robić na mnie wrażenie już pięć lat temu.

27) Tandeciarz - Byczusia. Te wszystkie avatary z Tiffą mówią same za siebie.

28) Lizus - Katz. Nie dziw się, że jeszcze nie poruchałeś (i nie próbuj tego gloryfikować), jeśli do wszystkich kobiet odnosisz się tak, jak do użytkowniczek na forum.

29) Emo - Hayato. Najbardziej odpychająca cecha jegomościa.

30) Pępek świata - O jeju, tu tylko Gangez. Monologi z SB o życiu marynarza, które nikogo nie interesują mógłbyś wrzucać na FB, przynajmniej zachowałyby ci się na przyszłość, gdybyś próbował kiedyś wydać własnym nakładem autobiografię.


Kilka słów podsumowania:

Wybrałem użytkowników aktywnych w ciągu ostatniego roku, bo tym, których Nao już nie obchodzi, żadnej chwały mój głos nie przyniesie.

Gonara w typach olałem, bo zająłby miejsce innym ludziom w każdej kategorii negatywnej (poza punktem numer 30).
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.937
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
1) Junior Admin - ciężko powiedzieć.

2) Ikona - Got.

3) Nieskazitelny - Hayato, z jednej strony boi dupa, ale z drugiej nie wdawał się właśnie w żadne sprzeczki. A przynajmniej starał się ich unikać.

4) Pomocnik - Got pomagał mi najwięcej.

5) Twórca - Dałbym tutaj Gonara, nie no żarcik. Niech będzie Franek i Joe, którzy w pewien sposób kreują światopogląd userów.

6) Pracuś - jasne, że Got.

7) Mówca - Mistrz, czy jak mu ta było.

 Mędrzec - Nie mam pojęcia.

9) Polonista - Gociak.

10) Znawca - Katz, wspólnie z Gotem, ale Got miał ale Got miał taki obowiązek, a Katz robił to bo miał ochotę, dlatego to on dostanie punkt.

11) Autor - Nie wiem.

12) Komik - Kiper.

13) Koneser - Nie wiem.

14) Szeryf - Brak.

15) Model/Modelka - Jakiś taki uroczek ma Miyu.

16) Redaktor - Endzika mi się chyba podobały.

17) Kulturalny - Gociak, chociaż nie, bo nie życzy miłych snów nigdy. A damy Miyu, za jej piękno.

1 Rozbójnik - Gonar.

19) Spamer - Byczusia.

20) Błazen - Dark Sky.

21) Pseudoznawca - Clio.

22) Bluźnierca - Nie wiem.

23) Kontrowertyk - Gangez.

24) Złośliwiec - Czasem mam wrażenie, że Gociak jest takim złośliwcem, ale nie wiem czy włąśnie w negatywnym znaczeniu. . 

25) Manipulator - Ishi.

26) Leń - brak.

27) Tandeciarz - Nie wiem, kiedyś Byczusia miała okropne.

2 Lizus - Dark.

29) Emo - Chyba trochę Bycza, za brak dystansu.

30) Pępek świata - Czasem Gociak.

Obraz
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.882
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
1) Junior Admin - Focus

2) Ikona - Byczusia

3) Nieskazitelny - Bad boy

4) Pomocnik - Endu

5) Twórca - Gordon

6) Pracuś - Adaś

7) Mówca - Franek

Mędrzec - Żo

9) Polonista - Adaś

10) Znawca - cholera wi

11) Autor - x

12) Komik - Żo

13) Koneser - Ishido

14) Szeryf - Żo

15) Model/Modelka - Poziomka

16) Redaktor - x

17) Kulturalny - Zettai

1 Rozbójnik - Gordon

19) Spamer - Madao

20) Błazen - Byczusia

21) Pseudoznawca - clio

22) Bluźnierca - Byczusia

23) Kontrowertyk - x

24) Złośliwiec - Hayato

25) Manipulator - Madao

26) Leń - x

27) Tandeciarz - Byczusia

2 Lizus - x

29) Emo - Hay

30) Pępek świata - clio

Trochę was wyhuiałem, ale teraz będąc poważnym zedytowałem posta.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez picaZananasem: 29.11.2013, 13:23
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.806
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
A co mi szkodzi zagłosować ;p

1) Junior Admin - Drakan
2) Ikona - Gotenks
3) Nieskazitelny - nie ma, ale najbliżej Clio
4) Pomocnik - Gotenks
5) Twórca - Franek
6) Pracuś - Gotenks
7) Mówca - Dai
Mędrzec - W sumie to choć nudzi, to Joe
9) Polonista - Gotenks
10) Znawca - Gotenks
11) Autor - Parvatti
12) Komik - Ishi
13) Koneser - Od zawsze Shiro
14) Szeryf - Shiro
15) Model/Modelka - Hmmm Rozarossa
16) Redaktor - Szarak
17) Kulturalny - Clio
1 Rozbójnik - Cycu
19) Spamer - Gonar
20) Błazen - Gonar
21) Pseudoznawca - Katz
22) Bluźnierca - Franek
23) Kontrowertyk - Gonar
24) Złośliwiec - Franek
25) Manipulator - nie ma
26) Leń - ja
27) Tandeciarz - Bad Boy
2 Lizus - Katz(zwłaszcza do Kyanny)
29) Emo - Hayato
30) Pępek świata - hm ;p Mart

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.858
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
1) Junior Admin - Drakan

2) Ikona - Franek

3) Nieskazitelny - Laru

4) Pomocnik - Got

5) Twórca - Joe

6) Pracuś - Got

7) Mówca - End

Mędrzec - Joe

9) Polonista - Got

10) Znawca - nie wiem, jakoś nie zaglądam do tamtego działu zbyt często, aż wstyd :c.

11) Autor - Shiho

12) Komik - End

13) Koneser - Shiro

14) Szeryf - Shiro

15) Model/Modelka - Drakan

16) Redaktor - nie czytam jakoś szczególnie tych recenzji, więc nie wiem.

17) Kulturalny - Laru

1 Rozbójnik - Cyceron

19) Spamer - Byczusia

20) Błazen - Gonar

21) Pseudoznawca - Byczusia

22) Bluźnierca - Franek

23) Kontrowertyk - Cyceron

24) Złośliwiec - Cyceron

25) Manipulator - Mati

26) Leń - nie wiem, biorąc pod uwagę aktualny stan forum, to raczej wiele roboty chyba tutaj nie jest potrzebne.

27) Tandeciarz - Mati - rozumiem sytuację, ale i tak wygląda to okropnie, poza tym musisz tu być, biorąc pod uwagę też inne rzeczy poza avatarami.

2 Lizus - Mati

29) Emo - Hayato

30) Pępek świata - Clio

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » Złote Wazony 2013
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook