Forum Dragon Ball Nao

» Post miesiąca/Post roku

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wpadłem właśnie na taki pomysł, celem którego miałoby być nakłonienie forumowiczów do większej aktywności. Przyda się jeszcze bardziej, jeśli na Nao nastąpią lepsze czasy.
Proponuję, abyśmy na początku lutego zaczęli zabawę pt. post miesiąca. Dajmy na to Madao wskaże do nagrody 4 kandydatów z poprzedniego miesiąca, a forum wybierze ten najbardziej wartościowy post. Nie musi być sprecyzowane co to ma być za post: może być odkrywczy w jakiś sposób, bardzo zabawny, albo może stanowić jakieś niezłe opowiadanie.
A po roku z wygranych postów stworzy się plebiscyt na post roku. Przykład survivora, skazanego przez wielu na pożarcie, pokazał że jeszcze jakieś życie się tu tli. A skoro się tli to i post miesiąca może znajdzie swoich zwolenników. Może pomyśli się też o jakiejś małej nagrodzie dla zwycięzcy postu roku.

Aha, a pomysł z tym, żeby Madao typował to zabezpieczenie na wypadek, gdyby jakaś grupa chciała się skrzyknąć i co miesiąc przepychać posty Gonara.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Fajny pomysł Ale kto będzie typował posty Madao?

Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Madao, bo niby kto inny?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Pomysł OK, ale moja rola mi nie odpowiada. Niech użytkownicy wykażą inicjatywę i poprowadzą to sami (z ewentualną pomocą moderatorów).

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No ja bym wolał, żeby Madao, ale przecież może być kto inny. Chodziło mi o to, żeby nie wyglądało to tak, że ogłasza się, ze wybieramy najlepszy post stycznia i grupa samozwańczych komików typuje post Gonara, gdzie umieszcza filmik w którym się drapie po mordzie.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Shounen napisał(a):
Niech użytkownicy wykażą inicjatywę i poprowadzą to sami (z ewentualną pomocą moderatorów).
Tylko Ty sie do tego nadajesz. Jezeli sie nie zgodzisz, zabawa automatycznie traci sens.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dobra, już mu tak nie słódź. Że nie ma nikogo innego, kto ma wystarczająco rozwinięty mózg, by wskazać 4 najciekawsze wypowiedzi z minionego miesiąca?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Dobra, już mu tak nie słódź. Że nie ma nikogo innego, kto ma wystarczająco rozwinięty mózg, by wskazać 4 najciekawsze wypowiedzi z minionego miesiąca?
Akurat ty to powinienes siedziec cicho. Juz jedna zabawe pokpiles, mimo, ze sam, dobrowolnie podjeles sie jej prowadzenia.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wygląda jakbyś treść swego pstryczka skopiował wprost z treści warna.
Madao napisał(a):
Kompletne umyślne pokpienie zabawy po niewymuszonym podjęciu się jej prowadzenia.
Tak ciężko samemu skonstruować zarzut? A może ty się podejmiesz wyboru kandydatów i przeprowadzenia konkursu?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Al Ed Upek napisał(a):
Tak ciężko samemu skonstruować zarzut?
Nie ma sensu robicz czegos, co juz zostalo zrobione.


A może ty się podejmiesz wyboru kandydatów i przeprowadzenia konkursu?
Nie nadaje sie do tego.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Więc idąc ścieżką twego rozumowania, nie powinieneś jemu tego wypominać.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Zamiast obrzucać się błotem pomyślcie lepiej nad "najzabawniejszymi" postami. Skoro żadna z osób nie ma ochoty obarczyć się ciężarem prac i drogą bezstronnego doboru przedstawić listę pretendujących wypowiedzi, więc zróbmy to na innej zasadzie. Niech społeczność DBNao wytypują, ich zdaniem, najzabawniejszymi posty na forum, a administracja forum + dobrane 2 - 3 osoby z forumowiczów wyłonią z puli, dajmy na to 10 haseł, które staną do walki o miano postu miesiąca/roku.

Tyle ode mnie.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To dawaj ty. Prędzej cię Ujio zaakceptuje. Może nie jest za tobą jak za Madao, ale na pewno bardziej niż za mną.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Moja propozycja postu grudnia, to post Franka z tematu sens bana w odpowiedzi na namolne próbę wymuszenia udupienia Gonara przez Hayata:
http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=210099#210099

franqey napisał(a):
Wnosić to ty se możesz. Ziemniaki na czwarte piętro. Od powstania forum ani jedna osoba nie wykazała żadnej chęci poprawy, więc nie dyskryminuj zbanowanych. Ty nawet własnej kobiety do poprawy nie potrafisz skłonić, a resztę chcesz pouczać.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Katz napisał(a):
w odpowiedzi na namolne próbę wymuszenia udupienia Gonara przez Hayata:
Nie pisalem o nikim konkretnym Katz. Szkoda, ze tak to odbierasz. Tresc posta odnosila sie do ogolu uzytkownikow forum, a nie do zadnego konkretnego usera.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
W ostatnich miesiącach to Gonar zrobił sobie drugie konto i wyskoczyłeś z tym w czasie jego harców więc nie dziw się, że odebrałem to jako kontekst do niego.

Tak czy inaczej post franka dał jednoznaczną odpowiedź na twoje pytanie i ozstał napisany w jego stylu z przękąsem co nadało mu niepowtarzalny charakter

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Coś tam jednak jej poprawił, nie udziela się już, Gonar też się nie udziela (ponowny ban, tym razem fatality), Hayato sporadycznie. Jest cicho i martwo, jednak dzięki temu poziom podskoczył diametralnie wzwyż.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Post miesiąca/Post roku
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook