Forum Dragon Ball Nao

» Ossu! Ora Miyamoto1

miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.718
Posty: 120
Skąd: Kraków
Witam

W sumiee jestem tu już parę dni a jeszcze się nie przedstawiłem a wypadałoby Tak więc dołączyłem jakiś czas temu ale nie byłem za bardzo aktywny, aktualnie będę dla was tłumaczył artykuły Dereka Paduli z Thedaoofdragonball.com , w których opisuje różne zagadnienia związane z Dragon ball , zarówno zjawiska związane ze społecznością fanów jak i same aspekty ze świata DB (np. wytłumaczenie czy jest Komnata Ducha czasu oraz na jakiej zasadzie działa). pierwszym artykułem jaki przetłumaczyłem jest Geneza DB AF, który możecie przeczytać w dziale Teksty, kolejne bedą ukazywać się w odstępach 2-3 tygodnie w zależności od długości artykułu.
Prosiłbym o wyrażanie opinii o artykułach w komentarzach jak i pisanie sugestii abym mógł na przyszłość poprawić ewentualne błędy. Jeśli chcielibyście zobaczyć artykuł na jakiś konkretny temat to piszcie w komentarzach lub wyślijcie mi wiadomość
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Siema. I tak myślę, że twój nick brzmi, jak klekot jaj od trzepania przy misce ryżu.
Faza, że ktoś coś wgl robi i miłą niespodzianką jest, że robi to jakiś świeżak. Widzisz Ujio? Po raz kolejny dostaliśmy kontrast dla twej osoby.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Witaj Miło mi Cię poznać Jak masz na imię?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.718
Posty: 120
Skąd: Kraków
Goguś napisał(a):
Siema. I tak myślę, że twój nick brzmi, jak klekot jaj od trzepania przy misce ryżu.
Faza, że ktoś coś wgl robi i miłą niespodzianką jest, że robi to jakiś świeżak. Widzisz Ujio? Po raz kolejny dostaliśmy kontrast dla twej osoby.
Cóz każdy ma jakieś dziwne skojarzenia ale jakbym tego nie wymawiał to nijak mi się to nie może skojarzyć jak Tobie

Kto to jest Ujio?

Co do imienia jestem odpisany na głównej stronie pod artykułem ale w sumie powinien się przedstawić - Wojtek Mikoś (Goguś - aż się boję jakie Ty będziesz miał skojarzenia z moim nazwiskiem ).

Zapomniałem jeszcze wspomnieć, że jestem tez w trakcie tłumaczenia książki Dereka ,,It's Over 9000!! When Worldviews Collide" i jak będę miał już gotowy plik Sample to go tu wrzucę - książka jest o symbolice jaką przedstawiają postacie Goku i Vegety oraz metafooryczna analiza ich historii i charakterów

Sorry za wszelkie literówki i braki Polskich znaków ale mam kompa z poprzestawianymi klawiszami i jeszcze się ie przyzwyczaiłem tak to jest jak się kupuje za granica sprzęt bez wcześniejszego sprawdzenia
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Ujio to Hayato, nie przejmuj się moim piciem do tego kontrastu, to raczej był komplement dla ciebie.

No normalnie się nazywasz, nie zrozumiałeś, ja sobie kpię z manii na japońszczyznę, więc twój nick mnie bawi.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Witam na forum i zycze dobrej zabawy. Mam nadzieje, ze zostaniesz z nami jak najdluzej.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.718
Posty: 120
Skąd: Kraków
Goguś napisał(a):
No normalnie się nazywasz, nie zrozumiałeś, ja sobie kpię z manii na japońszczyznę, więc twój nick mnie bawi.
Nie no tez sobie żartowałem z tym ja w sumie odkąd pamiętam to się tak podpisywałem na forach poza tym ćwiczę kenjutsu od dłuższego czasu i zawsze Miyamoto Musashi zawsze był dla mnie wzorem jeśli chodzi o trening lub technikę walki.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
miyamoto1 napisał(a):
Miyamoto Musashi zawsze był dla mnie wzorem jeśli chodzi o trening lub technikę walki.
A "Ksiege Pieciu Kregow" czytales?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.718
Posty: 120
Skąd: Kraków
Hayato napisał(a):
miyamoto1 napisał(a):
Miyamoto Musashi zawsze był dla mnie wzorem jeśli chodzi o trening lub technikę walki.
A "Ksiege Pieciu Kregow" czytales?
Ba, nawet kilka razy ^^ Akurat Polski jest jednym z lepszych przekładów, niestety strasznie okrojonym ;/
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Ossu! Ora Miyamoto1
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook