Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Zmarł Ichirō Nagai, seiyū Karina i Żurawiego Pustelnika

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.134
Posty: 15.236
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.719
Posty: 120
Skąd: Kraków
Kurde szkoda. Tak nawiasem to w Japonii 82 lata traktuja jako wiek średni jak on majac tyle lat jeszcze nagrywał i pracował to respekt.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
U nas też są aktorzy co robią po 80, im się respekt nie należy?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.719
Posty: 120
Skąd: Kraków
Al Ed Upek napisał(a):
U nas też są aktorzy co robią po 80, im się respekt nie należy?
Też się należy a skąd wywnioskowałeś, że nie? U nich zwyczajnie w tym wieku jest dużo więcej takich ludzi bo jakby tez nie patrzeć to średnia życia jest u nich dłuższa poza tym w zachowują niezłą kondycję na stare lata (chyba kwestia tego co jedzą czy coś). U nas na przykład taki Ryszard Kotys to ewenement, gosć po 80 i dalej gra aktywnie.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Karewicz ma 91, Pyrkosz jest po 80, Feldman grała po 80, Niemczyk grał do końca, Kopiczyński w tym roku kończy 79(dobra, gra mało, ale w wieku emerytalnym jako tako aktywny jest) Gajos i Kaczor nie mają 80, ale zdaje się, że będą grać, jak dożyją. To się zdarza nawet w Polsce. Jasne, że tam jest wyższa oczekiwana długość życia i to dobrze świadczy o zdrowiu. Wyczulony jestem na takie teksty, bo zauważyłem, że fani Dalekiego Wschodu, czy też szerzej, kultur dla nas egzotycznych przejawiają bezrefleksyjny zachwyt nad nimi dochodzący wręcz do poziomu asymilacji na odległość tysięcy kilometrów, przy jednoczesnym relatywizowaniu i negowaniu osiągnięć Europy oraz umacnianiu w sobie i zarażaniu innych bezpodstawnym uczuciem wstydu za pochodzenie. Większość robi to raczej nieświadomie, wiedziona za nos ideologiami rozsiewanymi przez internacjonalne lewactwo, które znajdują swoich realizatorów w pionach medialnych, kulturotwórczych i oświatowych krajó Europy i Ameryki.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.719
Posty: 120
Skąd: Kraków
Nie było to moją intencja oczywiście, tak w sumie to wrzuciłem ten komentarz pół żartem pół serio a propo żartobliwej opinii, że tam staruszkiem się jest dopiero po 90 Oczywiście jasne, że nie można zapominać co w Polsce ludzie osiągają ale nie widziałem kontekstu żeby to nadmienić. Ogólnie rozumiem reakcje sam się wkurzam na lewackie pitolenie i umniejszanie zasług Polski oraz gnojenie patriotyzmu na każdym kroku.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Zmarł Ichirō Nagai, seiyū Karina i Żurawiego Pustelnika
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook