Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Dragon Ball Hoshi - artykuł

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.134
Posty: 15.236
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jednej rzeczy nie wziął Padula pod uwagę. Takie plotki pokazują, jak wielkie jest parcie na nową serię i kiedy to się roznosi, to ludzie, którzy się tym zajmują, chętniej podejmują decyzje. Wbrew pozorom oni się kierują różnymi czynnikami. Albo jestem naiwny.

Sądzę, że to właśnie dzięki tym wszystkim fake'owym plakatom i zapowiedziom generowanym przez Latynosów przed i po premierze Battle of Gods ten film trafił do ich kin. Bo ich dystrybutorzy to zauważyli i wykorzystali. Mnie też cały ten bajzel żenował, bo nie lubię, jak się wkręca ludzi, ale niestety fakt jest taki, że oni mieli premierę, a my nie.

Dlatego ja bym tak tych ludzi od Hoshi nie skreślał, a przynajmniej nie inicjatora, bo mogły mu przyświecać głębsze cele, choć równie dobrze mogło mu chodzić tylko o kasę z reklam, o ile w ogóle były wyświetlane.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.719
Posty: 120
Skąd: Kraków
Masz rację ale taki marketing to na dłuższą metę broń obosieczna ponieważ jak ludzie są przez długi czas robieni w bambuko to często zniechęcają się do danego anime i szukają innego. Jest jeszcze jedna kwestia, której nie bierzemy pod uwagę a mianowicie to iż produkcje Toei Animation skierwane sa do odbiorców na rynku Azjatyckim a dopiero w drugiej kolejności na resztę a jak wiemy rynek Japoński jest zalany różnymi mangami i anime dlatego też skupiają się na pełnym wykorzystaniu tego co jest szczególnie, że seria GT ie odniosła jakiegoś spektakularnego sukcesu a Battle Of Gods było po części takim wybadaniem rynku tak więc możemy się spodziewać, że coś dalej będzie powstawać pod szyldem DB ale czy będzie to jakaś nowa seria to wątpie, osobiście obstawiałbym miniserię OAV'ek ze względu na mniejsze koszty, nakłady pracy oraz większy potencjał marketingowy plus łatwiej byłoby przekonac Toriyame do współpracy (jak dla mnie warunek konieczny żeby odnieśli sukces finansowy).
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.728
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
Shounen napisał(a):
Wbrew pozorom oni się kierują różnymi czynnikami. Albo jestem naiwny.
Jesteś trochę

Pamiętam te filmiki Dragon Ball Hoshi i niemożność sprowadzenia napaleńców na ziemię, bo oczywiście niekorzystne posty były kasowane.

Twórcy na pewno nie kierują się tym, czy jakieś kompilacje ich filmów są popularne czy nie. DB Hoshi zawierało głównie cutscenki z DB Heroes. W wielu przypadkach to algorytm YouTube blokował te filmiki, nikt z twórców gry nie musiał maczać w tym palców. Filmiki zgłaszały także zwykłe osoby, fani FB, tacy jak ja, którzy nie lubią fejków i burdelu na YT.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Łukasz napisał(a):
Twórcy na pewno nie kierują się tym, czy jakieś kompilacje ich filmów są popularne czy nie.
Nie chodzi o ich zawartość. Popularność tej wyimaginowanej serii pokazała, jak bardzo ludzie chcą czegoś nowego. A czym, jeśli nie tym, mają kierować się twórcy? Wg artykułu filmy miały po kilka milionów odwiedzin.

Ale, jak miyamoto słusznie napisał, Japończycy skupiają się na swoim rynku, więc akurat takie skierowane na Ameryki filmiki im latają koło nosa.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Dragon Ball Hoshi - artykuł
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook