Forum Dragon Ball Nao

» Soczi 2014

Strony: 1, 2  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Madao powiedział, że jesteśmy nygusami, bo nie robimy nowych tematów, a potem narzekamy, że forum umiera.
No to zakładam temat o igrzyskach zimowych w Soczi.

Na pierwszy ogień idzie ceremonia otwarcia. Oddaję głos Katzu, bo zdaje się, że miał coś do powiedzenia.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jak już pisałem w SB ceremonia średnio mi się podobała, i nie chodzi mi o to, że, płątek śniegu nie otworzył się w kółko, bo to czysta złośliwość rzeczy martwych i mogła zdarzyć się wszędzie. Ceremonia była dosyć nużąca, długa i mało wystrzałow, a włąśnie o to chodzi, żęby stała się pamiętna, bo nie jest tak jak w piłce nożnej, że liczy się i tak pierwszy mecz. Do tych przedstawiień nic nie mam, jednak lepiej by chyba było, jakby odbywały się ogólne w przerwach między imprezami, tak aby zaznajomić turystów z historią i folklorem Rosji. Mało było też muzyki na żywo (pomijając oczywiście hymn ruski) tylko jakiś DJ miksował jakieś bity i to było na tyle. Wydaje mi się, że nie było też takiego rosyjskiego "dogryzienia" reszcie świata, pokazania już tego 1wszego oficjalnie dnia, że lepszej nie będą w stanie zrobić.

W Ceremonii bardzo podobały mi się stroje polskich sportowców, dobrze, że pieniądze i otoczka całej pseud rewii mody nie przysłoniła nam naszej kultury i były takie, jakie być powinny czyli sportowe i w ładnych kolorach, chociaż mogło być odrobine więcej czerwonego. Najbardziej tandeciarsko wypadli Niemczy, ale to pewni był taki "tęczowy" "dogryz" z ich strony.

Z dwa czy 3 razy widziałem wszystkie obiekty, wyglądają ładnie i widać, że w to włądowano najwięcej pieniędzy. Stadion Fiszt robi wrażenie i szkoda, że w pełni nie wykorzystano jego potencjału na otwarcu.

Podoba mi się też to, że Putin dziennikarzyny i przedstawicieli mniej znanych dyscyplin lub przedstawicieli egzotycznych krajów wrzucił do zwykłych hoteli, bo sam udział w Igrzyskach jest zaszczytem i nie powinno wymagać się dodatkowej burżuazji, jak zdążyły nas przyzwyczaić poprzednie Igrzyska czy mistrzostwa.

Za nami juz pierwszy występ biało-czerwonej Kowalczyk, cóż szóste miejsce jakoś nie raduje, ale z racji tego, że biegła z kontuzją to i tak dobry wynik. Może na dniach się jej polepszy i będzie jeszcze dobry wynik na tej olimpiadzie.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Podobał mi się ten korytarz który zrobili wszyscy przebierańcy, kiedy biegł ten hokeista ze zniczem. Dla mnie reszta blado wypadła, ale ceremonia była skierowana do narodu rosyjskiego, więc może jemu się podobało

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kamil Stoch, ze złotym medalem! Brawo zmiażdżył wszystkich, szczególnie austriaków, w których 2 asów nie istniało. Pozostali chłopacy ok, ale brakuje czwartego do Brydża, może Żyła się w te kilka dni odnajdzie?

Druga informacja tego dnia jest dosyć przykra, bo Kowalczyk ma złamaną stopę, chociaż nie jestem tego do końca pewien czy by jej od tak pozwolili biegać ze złamaniem i czy to nie jest takie usprawiedliwienie, że jednak jest gorsza od norweżek.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Ja czuję że niby jest złamanie bo przegrała z Norweżkami, wiadomo mitologizowania Justyny ciąg dalszy. Brawo Stoch, teraz pasuje zgarnąć kulę bo co jak co ale według mnie kula jest wyznacznikiem kto jest najmocniejszy w skokach narciarskich.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Stoch to kozak.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Fajnie, że wygrał z taką przewagą. Pewnie będzie to jedyna dyscyplina, gdzie ugramy medale.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Słyszałem, że ostatnio w łyżwiarstwie szybkim są postępy. Nawet były jakieś medale na ostatnich MS czy tam ME. No i może Kowalczyk wygra ze złamaniem nogi i bicepsami Bjoergen.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Mamy kolejne złoto, brawo Justyna!

Tak czułem, że ta kontuzja to pewnie ściema była, bo ok. na upartego z determinacją, adrenaliną i na środkach przeciwbólowych wygrać można, ale wygrać z taką przewagą? Tak czy inaczej brawo. Szkoda tylko Stocha bo jak nie zdobędzie drugiego złotego medalu, to znowu będzie w cieniu Kowalczyk, bo ona jest już bohaterką narodową po dzisiejszym.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Jak Stoch nie zdobędzie medalu zawsze będzie można zwalić na upadek na treningu...

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Myślę, że tylko dziennikarze będą na cokolwiek zwalać, Stoch jeszcze nie jest stabilny, ma swoją sinusoidę, która prognozuje na coraz lepszą.

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jak przez tyle lat nie zdobywaliśmy żadnych złotych medali, tak jednego dnia zdobyliśmy 2. Najpierw złoto na 1500m wywalczył w łyżwiarstwie szybkim Zbigniew Bródka, a przed chwilą zakończył się konkur skoków na dużej skoczni, gdzie ponownie lepszy okazał się Stoch.

Wielkie brawa dla Stocha, jako lider PS pojechał na IO i zdobył dwa medale. Respekt dla Noriakiego Kasai, który ładnie przypieczętował chyba dobiegającą powoli końca karierę. Przypomina mi trochę żużlowca Grega Hancocka - oboje wiekowi, oboje coś jeszcze osiągają i oboje uśmiechnięci.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Szkoda Kasaia, tak niewiele brakło do złota... Ale kolejna szansa już za cztery lata ^^

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Brawo Kamil Stoch! Dominator na igrzyskach, jeszcze tylko w drużynowym konkursie niech zdobędą przynajmniej ten brąz, ale szkoda, że nie mamy 4 do drużyny, bo Kot i Ziobro prezentują dobry poziom, ale Żyła i Kubacki jest niepewny. Moim zdaniem Kruczek w drużynówce powinien postawić na Kubackiego.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Żyła od roku za mocno udziela się na facebookowych dowcipasach i przez to za mało myśli o skakaniu. Na miejscu Kruczka, żeby nie było to myslałem tak już przed igrzyskami, zabrałbym Murańkę zamiast niego. Nie że nie doceniam w ogóle Żyły, ale w roku 2014 Murańka zasłużył na więcej.
Stoch jest megaturbokozakiem. Bródka też jest megaturbokozakiem. Kasai też pokazał, że jest megaturbokozakiem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Al Ed Upek napisał(a):
Żyła od roku za mocno udziela się na facebookowych dowcipasach i przez to za mało myśli o skakaniu.
Nie tylko na FB, ogólnie zamiast żyć, myśleć o Igrzyskach zaczął bawić się w reklamach, jest chyba jedynym Olimpijczykiem, który na krótko przed Igrzyskami występował w nich, podczas gdy inni z reguły robią to latem.

Mam pytanie, orientuje się ktos, czy w skeletonie steruje się jakoś tymi saniami? Bo tak jak oglądałem ten konkurs, to wydaje mi się, że oni po prostu na nich leżą i jadą przed siebie, jak Bóg da. W bobsleju są w srodku jakieś linki chyba a tutaj on leży i nie wykonuje żadnych ruchów, no chyba, że jakoś ciałem balansuje.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Czakrowymi nićmi steruje sankami.

Idiotyczna konkurencja jak dla mnie.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dzisiaj w skokach medal się nie udał, ale trzecie miejsce Japonii też cieszy. Żyła spartaczył.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
No Żyła dał dupy. Do czego to doszło, żebyśmy byli zawiedzeni 4 miejscem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Soczi 2014
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook