Forum Dragon Ball Nao

» Post miesiąca - styczeń 2014

Post miesiąca - styczeń 2014:

Post miesiąca - styczeń 2014:
Post Miyu z 1.01 - #210175 30,77% 4 30,77%
Post Ala Eda Upka z 25.01 - #210525 61,54% 8 61,54%
Post miyamoto1 z 27.01 - #210535 7,69% 1 7,69%
Wszystkich głosów: 13
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Było wcześniej proponowane i w sumie przychodzi odpowiedni moment na to. Mamy noc 8/9 lutego 2014, co oznacza, że minął już pierwszy miesiąc nowego roku. Można wybrać najlepszy post minionego miesiąca.
Przypominam o tym, że Madao udzielił mi swojego błogosławieństwa, a więc można swobodnie wziąć udział w zabawie - póki co nie zdążyłem jej umyślnie pokpić po niewymuszonym podjęciu się jej prowadzenia. Niestety w beczce miodu pojawiła się łyżka dziegciu! Otóż zabawa, na wypadek jej prowadzenia przez inną osobę niż Admin, nie znajduje uznania w oczach Ujia. Miejmy jednak nadzieję, że zdecyduje się w końcu przyłączyć.

Problem stanowi, i to niemały, organizacja tego konkursu, tryb nominowania uczestników finału miesiąca i w końcu wskazania zwycięzcy. Jako że to pierwszy finał, nikt inny nie zaoferował pomocy w organizacji, a Madao w sumie zostawił to mnie, więc postawię zasady na ten pierwszy raz, które potem się dopracuje. Nie mamy doświadczenia w podobnych konkursach.

Niech będzie tym razem tak:
-wskażmy co najmniej 1 post napisany pomiędzy 1.1.2014 a 31.1.2014, które przykuły naszą uwagę. Nie trzeba pisać czemu, ale byłoby fajnie
-od teraz do przełomu wtorku na środę przyjmujemy zgłoszenia
-do finału wejdą wszystkie, które uzyskają więcej niż 1 nominację
-finał zaczynamy od chwili opublikowania listy najciekawszych postów i trwa 72 godziny + czas pozostały do północy. Np. Lista powstanie o 8.00 w środę, to kończymy w sobotę o północy. Oczywiście każdy będzie wybierał jeden.
-nie ma ograniczeń w postaci stażu na forum, ilości napisanych postów: nominowany może być post nowicjusza, jak i nowicjusz może nominować i wybierać swojego zwycięzcę
Pierwszy raz się w to bawimy, więc musimy improwizować po całości, stąd ta amatorszczyzna.

Proponuję też Adminowi, aby zgodził się na symboliczną pomoc w postaci przeniesienie napisanych przeze mnie szablonów postów otwierających finały kolejnych miesięcy do spamu i przeniesienie ich na forum publiczne z początkiem każdego miesiąca. No ale te szablony to porobię po edycji pierwszej, kiedy będę wiedział coś więcej. Nadal przypominam, że byłoby miło, gdyby ktoś zechciał się zaangażować.


Problem z wyborem postów w styczniu jest naprawdę duży, bo jest ich mało, krótkie i w zasadzie tylko informujące o nowej edycji jakiegoś anime. Naprawdę mało błyskotliwości, mądrości, odkrywczości i kreatywności ze strony użytkowników. Wybrać jednak trzeba.

Post, który mi się najbardziej podoba jest z 31.12. Wobec tego wybieram 3.
1. http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=208318#208318 Minimini recenzja najnowszego filmu DBZ w wykonaniu Madao. Można poznać zwyczajną opinię, zamiast wczytywać się w jakieś bzdury. Widać, że gość nie tylko obejrzał ten film, a ogląda inne, a także poszukuje zakulisowych smaczków i wypowiedzi ludzi związanych z filmem, co sprawia, że jego zdanie w tej sprawie jest naprawdę wartym odnotowania i wzięcia pod uwagę.
2. http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=210535#210535 Trochę na zachętę, trochę w docenieniu gotowości do pracy na rzecz strony dbnao. W styczniu poświęcił sporo czasu dla nao i oby nie zniechęcił się do tej aktywności, ani żadnej innej.
3. http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=210175#210175 Chciałem wybrać post admina z poprzedniego dnia, ale nie mogę. Wybieram więc ten, bo autor doszedł do podobnych wniosków i dobrze ujął problem, jaki mają ze sobą ludzie od wspomnianego w temacie artykułu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 10.02.2014, 15:15
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Za radą Madao zmieniłem zasady. Wskazać wystarczy 1 post z minionego miesiąca.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Mój typ na post miesiąca padł na:
http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=210525#210525 Tak długiego postu dawno nie czytałem. Pomimo jego długości, był napisany przejrzyście i spójnie. Jednak nie tylko dlatego trafia na ten plebiscyt. Autor trafnie opisuje sytuację polityczną w danym kraju. Nie omieszka również wybiegnąć myślami w przyszłość. No i co najważniejsze, w przeciwieństwie do pozostałych użytkowników wypowiadających się w tym temacie, wymienił wszystkie korzyści jakie dają nam cieplejsze relacje z wymienionymi krajami.

PS: Oczywiście chodziło mi o post Al, niestety nie wiem jak zrobić, żeby po wejściu na link pokazywało dany post ;__;

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Trzeba nacisnąć ten biały kwadracik obok daty posta.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Widzę, że tu stypa jak sam skurczysyn. Z konieczności zmieniamy zasady.
Będziemy wybierać najlepszy pośród postów, które dostały 2 i więcej głosów w czymś, co zbyt pochopnie nazwane zostało głosowaniem wstępnym.
Oto one:
1. Post Miyu z 1.01 o szacunku do jedzenia: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=210175#210175
2. Post Ala Eda Upka z 25.01 o polityce zagranicznej: http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=210525#210525
3. Powitalny post miyamoto1 z 27.01 http://dbnao.net/forum/viewtopic.php?p=210535#210535

No więc przez tydzień od teraz wybieramy post, który uważamy za najciekawszy. Głosowanie potrwa tydzień i zakończy wraz nadejściem 24 lutego.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zostały się 2 dni. Piszę tylko po to, żeby wam się wyświetliło, że jest nowy post.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
No to ja też głosuje na post Joego, długi ale widać że przemyślany.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Skoro nikt nie pisze to napiszę ja. Głosuję na post Miyu, albowiem ze wszystkich tu prezentowanych najbardziej pasuje do tematyki forum, tudzież składnia jak i sam styl jest w porządku, wobec czego nie mam nic do zarzucenia.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Głosuję na post Miyu.

Post Joego był zbyt długi jak na moje oczy, a post miyamoto1 nie ma tego "czegoś".

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
To w sobotę możemy ruszać z lutym.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Przepraszam, ale nikt nie napisał, że dodano ankietę i nie zagłosowałem.

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
W zasadzie to ja ankiety nie zrobiłem. Dopiero po jakimś czasie dodał ją Madao. Temat podbiłem, bo nikt nie uczestniczył w ankiecie. Potem głosów przybyło. Do 22.02 były chyba tylko 3, a wszystkich zrobiło się 13. Trzeba było uważniej patrzeć na temat. No ale przyjmijmy od teraz, że każdy finał będzie się rozgrywał w ankiecie. Szczerze mówiąc ankiety nie planowałem. Liczyłem na to, że policzy się odpowiedzi w postach, więc podbiłem temat żeby zachęcić do pisania. Okazało się, że pojawiła się ankieta. xD

O Boże, co za krótkie zdania, jak u jakiegoś gimba. Chyba mi się łeb zlasował od oglądania świnki Peppy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Post miesiąca - styczeń 2014
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook