Forum Dragon Ball Nao

» Witam

Kakarotto95 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kakarotto95
Wiek: 29
Dni na forum: 3.683
Posty: 41
Skąd: Barwice
Siemanko wszystkim !
Jestem kakarotto95 , a na imię mam Krzysztof , mam 2 ksywki Tito i Ibisz ( co do tej drugiej to proszę się nie śmiać ) od podstawówki ja mam i tyle w temacie . Jestem nowy , ale szybko się uczę , chodzę do technikum żywienia , aktualnie 19 lat , jestem fanem Dragon Balla , założyłem tu konto ponieważ myślałem że wiem niemal wszystko na temat tej anime , ale zobaczywszy jakie info tutaj się kręcą , to zdałem sobie sprawę że nie więcej jak 70 % tego co tutaj się dzieje i omawia . mam nadzieje na miłą i owocną współprace

Anime to nie bajka !!!
Chcesz kogoś obrazić ? Najpierw go poznaj , mocne i słabe punkty , jak już zrozumiesz że g..no o nim wiesz to sobie daruj.
Jeżeli otoczenie chce żebyś się zmienił to pamiętaj , jeśli nie chcesz nie rób tego , bądź indywidualistą .
Uśmiechaj się , nawet nie wiesz jak osoby , które Cię nienawidzą tego nie cierpią .
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Witam na Nao i zycze dobrej zabawy.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Miłego pobytu i zaklimatyzowania się życzę
A i oglądałeś inne anime?

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Młoda Mysz Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Młoda Mysz
Wiek: 26
Dni na forum: 5.839
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 339
Witam pana, panie Ibisz. Na wstępie od razu zarzucę pytaniem
"Jak to jest być z roku na rok coraz młodszym?"


No to teraz może czas na jakieś ciepłe słówka: Baw się dobrze, udzielaj się nie tylko w postach ale również w sb. Wielb [tu wstaw nick użytkownika] a może załapiesz się na "małe co nieco".

A i jeszcze jedno, jakiej to Pan Pipisz muzyki słucha?

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Witam
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook