Forum Dragon Ball Nao

» Tibia

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
LolnY Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
LolnY
Wiek: 30
Dni na forum: 6.594
Posty: 31
Skąd: Przemyśl
Tibia jest grą RPG. Jej grafika nie jest za dobra, ale jak mówi polskie przysłowie nie oceniaj książki po okładce. Celem gry jest zdobycie jak najwiekszego lvla. Po zdobyciu 8 lvlu (będe mówił tak zamiast poziom) można wyjść z wyspy Rookgard na głowny kontynent Tibia. Do wyboru mamy 4 profesje - każda wyspecjalizowana w inny sposób. Oto i one:

Knight(rycerz) - silny i głupi jak niektórzy twierdzą. Łatwy na początek. Dobrze wyskillowany(wytrenowany) może bić dragi(skrót od dragon - smok) bez niczyjej pomocy. Trening czyni mistrza. U tej postaci liczy się ekwipunek i skille. Jego mlvl (poziom magiczny) żadko przekracza 6 (chodzi mi o większość graczy). Zdobyć 4 to już wielki wyczyn (przydaje się do używania run /taki inny czar/ UH).

Paladin(łucznik/kusznik) - to kolejna postać przy której trzeba spędzić czas na trening. Tutaj możemy (powinniśmy) atakować z dystansu. Nie przejmujcie się tak bardzo shieldingiem (skillem obrony), ponieważ i tak kusza i łuk to bronie dwuręczne. Jednak paladin jest bardziej wtajemniczoną w magie postacią. Może on wyćwiczyć swój mlvl nawet do 15 (na co trzeba baardzo długo pracować, a gdy już taki się zdobędzie to można używać run SD) i jest wtedy takim mini czarodziejem.

Sorcerer(mag/czarodziej) - to inna od wcześniejszych postaci. Tutaj trzeba poświęcić czas na trenowanie mlvla. Wysoko poziomowy jest 10x lepszy od takiego samego lvla knighta czy paladina. Posiada wiele potężnych czarów atakujących i troche mniej leczących.

Druid(druid) - jest podobny do poprzedniej postaci. Różni się głownie tym że posiada więcej czarów leczących i mniej atakujących. Dużo ludzi tworzy farmy afk'erów (jest to zabronione) i robi nimy UH'y na specjalnym bocie.


A więc wybór należy do was. Więcej informacji na www.tibia.pl zarejestrować można się na www.tibia.com

http://i12.tinypic.com/2edml5c.jpg
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
no i po co stworzyłes ten temat? mogłeś jeszcze sie spytac czy ktoś z tego forum gra... i przyznam sie ze ja gram serv Honera jezeli chcesz pogadac napisz na gg moje
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
No ja w sumie dzisiaj dopiero o tym usłyszałem i to jest chyba podobne do Diablo (z tego co mówił koleś z klasy)a wiec moze byc bardzo dobra gra

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Tibia to wielka zmula nie ma fabuly ataki zwalone Polecam mU

pulkarecordzz.phorum.pl
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
O tak, MU wymiata. Według mnie Tibia jest beznadziejna....Mu jest 20 razy lepsze choć w nim też nie ma fabuły .

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Szarak: 15.04.2008, 17:21
syku
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.591
Posty: 2
MUOnline jest Spoko gram na globalu i mam 100lvl TIbia jest beznadziejna.
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
TIbia jest beznadziejna.
Heh... ten co grał w tibie to pewnie jakis początkujacy którego gracz zabił raz i sie poddał.. no a jak nabijesz taki lvlik zeby solowac innych graczy to sie świetnie gra moze tibia ma słabą grafike i NIEMA fabuły (ale MA dużo questów!) to gra sie według mnie przyjemnie. MU widziałem i według mnie jest beznadziejna...(wrogowie są całkiem fajne zrobieni ale jakoś grywalna nie jest..) jezeli juz mam ochote pograc w jakiegoś dobrego mmorpg to radze ściągnac knight Online, albo zakupic Word of Warcraft

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Bucyk ussj2: 12.03.2006, 11:16
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
ja gralem w tibie nabilem 30 lvl ale mi sie znudzilo

pulkarecordzz.phorum.pl
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
Heh... ten co grał w tibie to pewnie jakis początkujacy którego gracz zabił raz i sie poddał.. no a jak nabijesz taki lvlik zeby solowac innych graczy to sie świetnie gra
No, nie wiem - nie każdy twierdzi, że Tibia jest beznadziejna, tylko dla tego, że ktoś go raz zabił. Wg. mnie Szarak ocenił Tibię za całokształt - Fabuła, grafika, no i sama jej grywalność. Nie widzę sensu w ciągłym podbijaniu leveli, aby potem komuś dokopać. A o beznadziejności Tibi może świadczyć przeważający wiek graczy(12-15), bo sama gra nie wymaga zbyt dużo inteligencji.
moze tibia ma słabą grafike i NIEMA fabuły (ale MA dużo questów!) to graq sie według mnie przyjemnie.
Tia, questy. To tylko taka nazwa przyjęta przez graczy, a na logikę to nie są żadne questy, tylko jakieś przedmioty w skrzynkach luźno rozmieszczone na mapie. Tibia może i wciąga, ale tylko na początku - później to totalna monotonia.
Ja obecnie nie gram w żadne w mmorpgi, jakoś mnie do nich nie ciągnie. Myślałem o WoWie, ale to bardzo by ograniczało mój dochód. Na razie nie, może kiedyś.
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
No moze niemiałem całkowitej racji w tym co napisałem ze lvle sie zbiera zeby komuś dokopac... w mmorpg gra sie raczej zeby pokazac kto jest lepszy [ ort! ] no bo jak idzie sobie koło ciebie człowieczek 110lvl to sie czuje do niego respekt a kto by niechciał byc tym setnym lvlem? w tibi poprzez wytrwałosc mozesz osiągnac siłę aby obronic kolegów i zgładzic wrogów
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
człowieczek 110lvl to sie czuje do niego respekt
taki czlowiek najwyrazniej siedzzi 24h na kompie bo nie ma kolegow i czemu ma sie czuc do niego respect, respekt mozna czuc wtedy gdny na realu idzie z toba jakis kozak i to Twój [ ort! ] przyjaciel

pulkarecordzz.phorum.pl
LolnY Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
LolnY
Wiek: 30
Dni na forum: 6.594
Posty: 31
Skąd: Przemyśl
Troche surowo oceniacie. MuOnline ma tylko lepszą grafikę, nic więcej. Teraz zadam najważniejsze pytanie. Jaką wy fabułe widzicie w KnightOnline, KalOnline, MuOnline, RoseOnline, RYL itp? Czym poza grafiką Tibia jest gorsza od innych gier? Tak jak ktoś mówił większość z was (tych co sądzą że Tibia jest do niczego) pewno nie grała w to ponad 2 godziny, albo kompletnie nie wie o co chodzi.

@Down
Icy Tower to normalnie ciekawa gierka. Skaczesz se do góry (yeah).

http://i12.tinypic.com/2edml5c.jpg

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez LolnY: 18.03.2006, 17:15
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Pogralem sobie w Tibie i nabilem se 50lvl. Podczas grania myslalem ze zanudze sie na smierc. Gra z bardzo slaba grafika i bez fabuly. Nie nawidze gier bez fabuly. Wole wiedziec o co chodzi (jesli chodzi o fabule) w grze.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.586
Posty: 42
Skąd: Dębica
Wg mnie Tibia to troche jest idiotyzm . Nie mówie że ci co w to grają to debile i !? bo wcale tak nie jest , ale jak dla mnie to gra jest bez sensu . Mu już jest lepsze [ ort! ] ale też jakoś mi sie super extra nie podoba . Jak na razie [ ort! ] gram w taką gierka Icy Tower , ale to już nie Tibia więc nie będe zbaczał z topicu .
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Jakiś czas temu dałem się namówić koledze aby ściągnąć Tibie i spróbować trochę pograć (sam był nowym graczem, więc chłopak czuł się trochę samotny i potrzebował wsparcia). "W porządku, co mi szkodzi" pomyślałem. Pliczek nie zajmował wiele, więc sprawa wydawała się tym bardziej łatwa. Początek - czyli stworzenie postaci, imię, itd. Przede wszystkim bardzo uboga możliwość przy kreowaniu swego bohatera, którym mamy przecież grać wiele godzin. Potem dochodzi, z tego co wiem, kilka nowych opcji lecz nie jest to nic nadzwyczajnego, jednym słowem, nędza. Grafika to zwykła masa pikseli, czasem wydaje sie jakbym patrzył w coś stworzonego w paintcie (kto wie...). Do tego nie ma dźwięku (nic! Kompletnie! Zero!)...
Cóż, przyznam się, że grałem kilka ładnych godzin, ale głównie dlatego, że brakowło mi trochę rozrywki przy jakimś RPG. Miałem doczynienia z marnym przedstawicielem gatunku, więc szybko zrezygnował i cieszę się z tej decyzji.

Pozdrawiam

PS. Przełknąłbym okropną oprawę wizualną gdyby to miało jeszcze jakiś klimat (wszak sporo grałem choćby na SNESie)...

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
No jak to czytam to mi sie żal robi.... naprawde słabiutko oceniliscie Tibie... przyznam ze niejest super ale ja na przykład poznałem w niej bardzo dobrych kolegów i swietne osoby i pomimo zaliczonego dzisiaj deda (padłem) coś nadal pcha mnie do przodu bo nie chce [ ort! ] byc gorszy od kuzyna i kolegów z gildi... widocznie uzależniłem sie ale mi to nieprzeszkadza. Moge prowadzic, skromne i ubogie - fakt, życie w tej grze bo ona niejest tylko mmoRPG ale takze takim skromnym Simsem
Hero Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Hero
Wiek: 53
Dni na forum: 6.798
Posty: 51
Skąd: Suwałki
Ja oceniam tibie w skali 8/10. Uważam ,ze jak sie ma chociaz 25 lvl juz zaczyna sie prawdziwa gra. POZDRAWIAM

Hero Back
slepy13 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.581
Posty: 1
Skąd: 100(L)ica
Ja w Tibie grałem 3 miechy na serwerze Celesta, Furora.
Miałem postaci na różnych levelach od 7 do 58.
Potem odkryłem grę Lineage II i teraz śmieję się z bezmózgich Zombie (moich kolegów z klasy) którzy grają w Tibię.

A Tibia to taki chat. NIechodzi tu o gre tylko, żeby pogadać ze znajomymi.
Pozdrawiam i szczęścia życzę jeśli chodzi o Tibię.
Bucyk ussj2 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Bucyk ussj2
Dni na forum: 6.672
Posty: 109
Tak... poznałem wielu fajnych kolegów na tibi i teraz tylko po to gram w tibie...

PS: ostanio spadlem 2 lvle na guardach i odechcialo mi sie grac
ale nie tak źle bo przez kilka tygodni (miesięcy?) bede miec więcej czasu
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Powiem szczerze...pokemony to dosc prymitywna gra a moze wciagnac na bardzo bardzo dlugo. Tibia jest wlasnie oparta na engine pokemonow. Jak sie w nia wciagnie to mozna nie przestawac grac. Mnie ta gra wciagnela i mnie bawi. Potem ewentualnie jak mi sie znudzi moze sprzedac postac.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Tibia
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook