Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Matka Goku - Gine / Dragon Ball Minus

Strony: 1, 2, 3  następna
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Dni na forum: 1.401
W ostatnim wywiadzie dla Saikyou Jump, Akira Toriyama ujawnił imię matki Goku - Gine. Postać ta ma pojawić się w najnowszej mandze Toriyamy Jaco the Galactic Patrolman. Inormacja ta ucina plotki jakoby matką Goku była Seripa z oddziału Bardocka.
Próbuje na szybko przetłumaczyć artykuł na ten temat ale musze poczekać na dokładne tłumaczenie wywiadu z Japońskiego (zajmuje sie tym kolega, niestety jeszcze nie mój poziom ) aby uniknąc ewentualnych błędów merytorycznych.

Dodatkowo w tym smym wywiadzie Toriyama stwierdza , że nie planuje bycia w pełni zaangażowanym przy tworzeniu ewentualnego nowego filmu DB ale nie wyklucza takiej możliwości jesli zostanie poproszony o wspolprace. Przy okazji dowiadujemy się iż głównym bohaterem ewentualnego nowego filmu miałby być Vegeta.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez miyamoto1: 02.02.2014, 13:32
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.816
Plusy: 64
miyamoto1 napisał(a):
Postać ta ma pojawić się w najnowszej mandze Toriyamy Jaco the Galactic Patrolman.
A konkretnie w dodatku zamieszczonym w wydaniu tomikowym, bo przecież ta seria już się skończyła. Ciekawe, cóż to takiego będzie.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
W domyśle chodziło mi o to, że to jego najnowsze dzieło, wole nie zapeszać używając określenia ,,w ostatniej" Według tego co na razie [ ort! ] mam przetłumaczone to Gine ma być jedyną saiyanką, która miała ,,pokojowe usposobienie" .
pitek599 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
pitek599
Dni na forum: 3.126
miyamoto1 napisał(a):
W ostatnim wywiadzie dla Saikyou Jump, Akira Toriyama ujawnił imię matki Goku - Gine. Postać ta ma pojawić się w najnowszej mandze Toriyamy Jaco the Galactic Patrolman. Inormacja ta ucina plotki jakoby matką Goku była Seripa z oddziału Bojacka.
bojacka? chyba Bardoca
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Tak, oczywiście chodzi o Bardocka, mój błąd.
Frisky
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
Frisky
Dni na forum: 2.575
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Więc to edytuj. A ma ktoś dostęp do tej mangi? Bo w sieci znalazłem tylko 2 rozdziały...

Obraz
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Goguś napisał(a):
Więc to edytuj. A ma ktoś dostęp do tej mangi? Bo w sieci znalazłem tylko 2 rozdziały...
Właśnie tez się zastanawiam dlaczego jeszcze nie ma reszty skoro zaczeli dodawac we wrzesniu tamtego roku.

Ja znalazłem te chaptery ale tylko pierwsze 2 są przetłumaczone http://www.onemanga.me/Jaco_the_Galactic_Patrolman/2/2/
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
miyamoto1 napisał(a):
Ja znalazłem te chaptery ale tylko pierwsze 2 są przetłumaczone
A reszta po chińsku. Nie ma więcej, bo grupie nie chce się przetłumaczyć.

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.920
Plusy: 10
http://www.onemanga.me/Jaco_the_Galactic_Patrolman/11/18/
Jest za to mała Bulma. Wcześniej jest też dopiero do przybyły Goku. Sayianie chyba rozwijają się szybciej, bo Goku potrafi już stać, je pieczywo zamiast mleka i nawet mu się nie ulewa.
Może Ujio by nam przetłumaczył?

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen

Yasiek Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Yasiek
Dni na forum: 3.064
Plusy: 6
Wygląda trochę jak Seripa.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
A co tam jest napisane?

Obraz
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Oficer D.Z. Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Oficer D.Z.
Dni na forum: 1.706
Plusy: 1
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiem, że mogę to sobie przetłumaczyć jak tylko obczaję jakie znaczenie mają te znaki. Problem w tym, że japońskiego nie znam wcale i zanim przetłumaczę sobie pierwsze słowo, ktoś będzie w stanie przetłumaczyć całość.

Obraz
Oficer D.Z. Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Oficer D.Z.
Al Ed Upek napisał(a):
Wiem, że mogę to sobie przetłumaczyć jak tylko obczaję jakie znaczenie mają te znaki. Problem w tym, że japońskiego nie znam wcale i zanim przetłumaczę sobie pierwsze słowo, ktoś będzie w stanie przetłumaczyć całość.
Inaczej. Zanim ktoś Ci to przetłumaczy, Ty nauczysz się japońskiego i będziesz dawno znał treść tych skanów
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Miałem na myśli kogoś, kto zna japoński albo przynajmniej zna wszystkie znaki i potrafi je szybko wprowadzić do translatora. Pytanie o przetłumaczenie było w domyśle skierowane do Ujia.

Obraz
Oficer D.Z. Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Oficer D.Z.
Al Ed Upek napisał(a):
Miałem na myśli kogoś, kto zna japoński albo przynajmniej zna wszystkie znaki i potrafi je szybko wprowadzić do translatora. Pytanie o przetłumaczenie było w domyśle skierowane do Ujia.
Zapomniałeś o wolnym czasie i chęciach danego osobnika. To jest kluczowy element.

Ja nie ogarniam nic. Jedyne co mam wspólnego z japońskim to to że chcę coś w tym języku napisać. Przeklepałem pierwszy dymek:

帰ってきてるからねああ、みんな

Moje tłumaczenie: Willma! I'm hooooooooooooooooooooooome!
Hayato Mężczyzna
Demon
Demon
[ Klan Takeda ]
Hayato
Dni na forum: 3.377
Plusy: 15
Bardock: Jest calkiem gwarnie/glosno (pierwsze dwa znaki nieczytelne)
Gine: Bo wszyscy wracacie. Bardock!
Bardock: Na pewno przetrwa.
Gine: Na razie
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ PLUSA
Ludzie zostali stworzeni po to, by ich kochac, a rzeczy zostaly stworzone po to, by je wykorzystywac. Powodem, dla ktorego swiatem rzadzi chaos jest fakt, ze rzeczy zaczely byc kochane, a ludzie wykorzystywani.

誰も自分が何者か選んでも生まれて来られない。
例えどんな存在であっても。

Obraz
容易く金を儲ける者は容易く貧しくなるもんさ。

救いばかりを求める奴には奇跡など起こらない。

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hayato: 04.04.2014, 18:31
Oficer D.Z. Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Oficer D.Z.
Kojiro Sasaki napisał(a):
帰ってきてるからねああ、みんな

Moje tłumaczenie: Willma! I'm hooooooooooooooooooooooome!
LOL Jeszcze śpię... myślałem że to kwestia Bardocka...
Strony: 1, 2, 3  następna

Forum DB Nao » Dragon Ball » Dragon Ball » [Postać] Matka Goku - Gine / Dragon Ball Minus
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump