Forum Dragon Ball Nao

» [Gra] Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst [PC, PS3, X360]

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Plotki rejestracji tej gry na steamie okazały się prawdziwe bowiem tytuł wyjdzie na PC zimą tego roku w jakiejś fajnej edycji. Jak myślicie czy gry DB podąża tą samą droga?

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Katz: 14.07.2013, 20:14
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.810
Posty: 1.205
Skąd: Kraków
Najpierw niech gry DB będą w ogóle dobre. Narut wychodzi na pieca bo to dobra seria, CyberConnect2 grzebie przy kolejnych częściach już jakieś 11 lat (pierwsza część Naruto:Narutimate Hero wyszła w 2003 roku) i zna się na rzeczy. Oczywiście głównym powodem są względy finansowe, tytuł się sprzedał w ponad milionie egzemplarzy co na tytuł niszowy, jakim jest Naruciak, jest wynikiem po prostu świetnym.

Gry DB jakie teraz są każdy widzi, a raczej widzieć by nie chciał. Czasy świetności skończyły się na PS2, jak DIMPS próbował coś osiągnąć na current-genach (a kiedyś mówiono na to next-gen, ohoho!) i ich Burst Limit był NIEZŁY, tak to co potem robił i nadal robi Spike woła o pomstę do nieba.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jak wcześniej mówiłem, pisałem na smartfonie,stąd było tak po macoszemu a wypadałoby powiedzieć coś więcej. No więc gra nazywać się będzie tak jak tytuł tematu i będzie to reedycja wiosennego wydania na konsole. W wersji reżyserskiej bo tak ją należy też interpretować, pctowcy dostaną w cenie gry wszystkie dotychcasz wydawane w formie DLC postacie, + zupełnie nową - Kabuto oraz 100 nowych, dodatkowych misji. Pod względem technicznym zostanie podrasowana grafika w przerywnikach filmowych.

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=3wFnn2FBakk


Hidden napisał(a):
Najpierw niech gry DB będą w ogóle dobre. Narut wychodzi na pieca bo to dobra seria, CyberConnect2 grzebie przy kolejnych częściach już jakieś 11 lat (pierwsza część Naruto:Narutimate Hero wyszła w 2003 roku) i zna się na rzeczy. Oczywiście głównym powodem są względy finansowe, tytuł się sprzedał w ponad milionie egzemplarzy co na tytuł niszowy, jakim jest Naruciak, jest wynikiem po prostu świetnym.

Gry DB jakie teraz są każdy widzi, a raczej widzieć by nie chciał. Czasy świetności skończyły się na PS2, jak DIMPS próbował coś osiągnąć na current-genach (a kiedyś mówiono na to next-gen, ohoho!) i ich Burst Limit był NIEZŁY, tak to co potem robił i nadal robi Spike woła o pomstę do nieba.
Jakie te gry są, to kwestia osobistego gustu, ale dziwi mnie fakt, że wydadzą grę o aktualnej serii, a dotychczas nie postarali się o DB, które jest aktualnie zakończone i nadmiernie eksploatowane i zapewnie poza granicami Japonii nie przynosi wielkich kokosów na te 2 platformy..

Jakiś czas temu Namco poinformowało, że zamierza się skupić na rynku europejskim, a tutaj wiadomo rynek PC jest najsilniejszy na świecie, więc pewnie stąd decyzja o wydaniu naruciaka na blaszaki i liczę też, że kiedyś dane mi będzie w zagraniu na nim w DB, a nadchodzaca cześc bedzie nastawiona na Co-opa i online, także pachnie mi tu czymś

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Gra ktoś?

Ja początkowo się wahałem, bo maniakiem Naruto nie jestem, ale okazało się, że sama fabuła, oprócz prologu z dziewięcioogoniastym nie jest taka jak w anime. Aktualnie jestem na początku w rozdziale I, po zajebistej z resztą walce z powyższym bossem.

I co mogę powiedzieć, gra jest fajna mamy standardowe walki, sekwencje QTE, free roam między głównymi misjami gdzie możemy wykonywać questy poboczne lub kupować/sprzedawać przedmioty. Pod względem technicznym też jest dobra, grafika jest ładna, owe przerywniki też, tak jakbysmy naprawdę oglądali anime. Optymalizacja jest bardzo dobra, a o nią były największe obawy, bo w sumie to pierwsza taka gra i chyba ogólnie od Bandai na PC, więc byłaby gotowa wymówka, a tymczasem jest dobrze a nawetniektórzy twierdzą, że gra została lepiej zrobiona niż na konsole Nie wiem jak wygląda sterowanie na klawie, bo ja używam pada. Naturalnie gram na japońskim audio.

Parę screenów ode mnie:
http://abload.de/img/ns3fb2013-10-2522-08-peabr.png
http://abload.de/img/ns3fb2013-10-2522-45-cdqc3.png
http://abload.de/img/ns3fb2013-10-2523-03-9iomu.png
http://abload.de/img/ns3fb2013-10-2523-11-fcqts.png

Strój Goku też tu jest czy to jakieś DLC? :F

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.805
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Ja juz przeszedlem I nie ma stroju Goku tutaj.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ogółem to więcej cutscenek niż walk jest ;o szczególnie chapter 2....:F:F

Same walki z początku wydawały się ciekawe i dosyć wymagające, ale z czasem jak opanowałem unik/teleport to stały trochę za łatwe. Wybory między Hero a Legend też się niczym nie różnią. w Chapterze 1 gdzie jest Szczyt Pięciu Kage i są moby wybrałem Legend i wytłukłem wszystkich :F..

Nom ostatnio doczytałem, i faktycznie stroju Goku dla Naruto nie ma, szkoda.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.800
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Myślę, że wyjdzie, tak samo jak NARUTO SHIPPUDEN Ultimate Ninja STORM 3 Full Burst było na PC. Ja osobiście grałem i świetnie się bawiłem. Mam nadzieję, że i nową grę będziemy mieli dostępną na PC, to może nawet oryginał kupię.

W poprzedniej miałem mały problem z padem. Nie mogłem go do końca zmodyfikować, w sensie klawiszy. Zamiast Y miałem A i tak na zmianę. Musiałem do tego jakieś emulatory pobierać. Wie ktoś może o co chodziło? Czy jakbym miał oryginalną to każdego pada mógłbym swobodnie używać, z normalnym umiejscowieniem klawiszy?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Katz napisał(a):
W poprzedniej miałem mały problem z padem. Nie mogłem go do końca zmodyfikować, w sensie klawiszy. Zamiast Y miałem A i tak na zmianę. Musiałem do tego jakieś emulatory pobierać. Wie ktoś może o co chodziło? Czy jakbym miał oryginalną to każdego pada mógłbym swobodnie używać, z normalnym umiejscowieniem klawiszy?
Jaki pad? Bo jak jakiś do 100zł, to częsty przypadek, gdyż modeli padów jest pierdyliard, a twórcy gier przystosowują je głównie pod urządzenia dwóch firm, Logitecha i Microsoftu. Więc czy gra jest oryginalna czy też nie, nie ma to nic do rzeczy, to jest problem techniczny i jak się wybierze coś taniego, to trzeba isę później męczyć z emulatorami.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Gra] Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst [PC, PS3, X360]
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook