Forum Dragon Ball Nao

» Ciekawostki

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nie ma tematu, a że nie wiedziałem, gdzie o tym napisać, to zakładam taki ogólny.

In the Arabic dub of the series, Saiyans "summon" their Great Apes instead of transforming into them.
Czyli: w arabskim dubbingu Saiyanie przyzywali swoje Ozaru, a nie się w nie transformowali.

lol.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.728
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
He he

Może u nich pełnia księżyca to jakiś temat tabu ?

Niebieski Mr. Popo w amerykańskiej wersji DB Kai (chyba telewizja toonazi) nie lepszy

Obraz
Miuu Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Miuu
Wiek: 27
Dni na forum: 3.787
Plusy: 2
Posty: 17
W sadze z Cellem, gdy Goku i Gohan wchodzą do Komnaty Ducha i Czasu, Kakarotto mówi, że podczas treningu u Wszechmogącego przebywał w tej sali przez dwa miesiące. Wszystko spoko, ale przyciąganie tam jest dziesięć razy większe, a gdy Goku trafił na planetę Kaio ledwo mógł chodzić przy tej samej grawitacji.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nazwałbym to raczej nieścisłością aniżeli ciekawostką, o których myślałem, zakładając ten temat

W każdym razie podejmę się próby wyjaśnienia. Po pierwsze, Goku przebywał tam miesiąc, nie dwa. Druga sprawa, nie wiemy, co on tam robił. Nikt nie powiedział, że sobie tam hasał swobodnie. Może cały ten czas tarzał się po ziemi. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to naciągane.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.205
Plusy: 7
Posty: 346
nie dawno wyczytałem gdzieś że android 16 był tak na prawde synem dr Gero i wysoko postawionym generałem RR, dlatego ojciec uczynił go najsilniejszym androidem taka ciekawostka
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Akurat #16 był stworzony "z niczego", a nie na bazie człowieka xD

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.205
Plusy: 7
Posty: 346
ale wygląd był wzorowany na synu gero o to mi chodziło
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Prosty z tego wniosek, że synem Gero był Schwarzenegger. No ale koniec żartów. O tym wzorowaniu to informacja od Toriyamy w ostatnim Q&A.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.719
Posty: 120
Skąd: Kraków
Miuu napisał(a):
W sadze z Cellem, gdy Goku i Gohan wchodzą do Komnaty Ducha i Czasu, Kakarotto mówi, że podczas treningu u Wszechmogącego przebywał w tej sali przez dwa miesiące. Wszystko spoko, ale przyciąganie tam jest dziesięć razy większe, a gdy Goku trafił na planetę Kaio ledwo mógł chodzić przy tej samej grawitacji.
Bardzo łatwo to wyjaśnić:

Nie jest powiedziane kiedy tam wszedł, mogło to być pod koniec treningu. Siła Goku nie zmieniła się jakoś bardzo od czasu turnieju ponieważ nie trenował jakoś bardzo ciężko przed walką z Raditzem (zaryzykowałbym stwierdzenie,że po prostu na tyle aby trzymać formę) a po niej udał sie na planetę Kaio gdzie co prawda ledwo chodził ale miał na sobie ponad 100 kilo obciążenia co razy 10 daje 1 tonę, po zdjęciu obciażeń zasuwał już normalnie za Bubbelsem co świadczy o tym, że jesli założymy nawet, że był kilka lat wczesniej słabszy to mógł po prostu chodzić w komnacie tak jak na planecie Kaio z obciążeniami ^^
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Goku na pewno nie trenował po to, by trzymać formę. Zawsze był na tyle ambitny, że chciał osiągać jak najwięcej.
Ten epizod z komnatą to jest jakaś nieścisłość, której nie potrafię sobie wyjaśnić. Poszedł tam między 21 a 22 turniejem, spędził tam miesiąc, i jak sam potem stwierdził, że nie wytrzymał. Jednak potrafił potem z łatwością nosić ciężkie buty, koszulkę, opaski i do tego swobodnie prowadzić z nimi walkę z silnym Tenshinhanem. Ten trening coś mu pewnie dał, ale jednak pozostaje dziwne uczucie, kiedy koleś, który w wieku 12 lat przepychał wielkie głazy, szlachtował dinozaury, nie potrafi normalnie chodzić na planetce z 10x silniejszą grawitacją. To trochę nierealne. Tym bardziej, że przez 10 lat stał się jeszcze silniejszy.
W tym pokoju panują ciężkie warunki klimatyczne. Jest tam raz zimno, a raz gorąco. Goku nie jest typem takim jak Vegeta, co się katuje dla zasady uważając, że to na pewno coś mu da. Trenował owszem ciężko, ale może zwyczajnie odpuścił po kilku godzinach zmagania z grawitacją na rzecz treningu w ciężkim klimacie w tej małej części objętej zwyczajnym przyciąganiem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Toriyama albo ktoś z ekipy producenckiej/edytorskiej wypowiedział się kiedyś na temat swojej fascynacji baseballem?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.008
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Kiosk?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Kiosk to międzynarodowa nazwa , tu akurat jest "kioski".

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gregor94 Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
gregor94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.008
Posty: 543
Skąd: Grudziądz
Wydawało mi się, że ściśle europejska
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Tego nie wiem, ale w Japonii występują dość powszechnie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Ciekawostki
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook