Forum Dragon Ball Nao

» [Sci-Fi] Dystrykt 9 (2009)

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Film o kosmitach, którzy przybywają nad RPA, a następnie zostają zamknięci w obozie, bo świat nie wie, co z nimi zrobić. Obejrzałem niedawno, mile mnie zaskoczył. Fani SF powinni być zadowoleni. Poza tym plus za mechę.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Gdyby oderwac ten film od tego co mowi sie o kosmitach, to bedzie to naprawde dobry obraz. Na duze uznanie zasluguje sposob w jaki zostal zrealizowany, niby paradokument, ale bez trzesienia kamera, zblizen zasmarkanyc twarzy bohaterow czy innych zabiegow majacych wcisnac man kit, ze to prawda. Fajnie czasem zobaczyc takie ujecie tej temetyki.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Nasłuchałem się na temat tego filmu sporo pozytywnych opinii przed obejrzeniem, i liczyłem na coś dobrego. Okazał się niemiłosierną, pretensjonalną kupą. Nie polecam.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Sci-Fi] Dystrykt 9 (2009)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook