Forum Dragon Ball Nao

» [Horror] Klątwa Ju-on

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
W pewnym domu,który stoi pusty wydarzyła się tragedia.W wyniku ataku szału mąż zamordował swoją onę,po czym popełnił samobójstwo.Ich synek zniknął bez śladu.Od tego czasu na dom padła klątwa - ktokolwiek przekroczy jego próg w niedługim czasie zginie.
Pewna wolontariuszka musi sprawdzić co dzieje się z rodziną,która obecnie zamieszkuje przeklęty dom.Jej poprzednik zaginął w tajemniczych okolicznościach.W domu,znajduje małego chłopca.Zaczynają się dziać coraz dziwniejsze rzeczy...
Klątwa Ju-on ,to klątwa człowieka,który zginął przez poryw wściekłości,klątwa,która wciąż otacza miejsce jego śmierci...Na zawsze.

Zapraszam do wypowiadania się na temat filmu.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Oglądałam wszystkie trzy części

Pierwszą część lubię i szanuję. Ale jest średnio straszna.
Trzecia część (ta amerykańsko- japońska) też całkiem spoko, ale jednak Amerykanie górują nad produkcją.

Dlaczego ominęłam drugą część? Bo to horror wszech czasów!! Kocham i podziwiam. Mój ulubiony i najbardziej niesamowity. Niezapomniany moment, gdy zjawa Kayako Saeki spełza po schodach z tymi wytrzeszczonymi oczami. Uwielbiam też motyw z pukaniem w ścianę w domu tej dziewczyny (i rozwiązanie tego problemu).

Doczytałam się też ostatnio, że aktorka odtwarzająca Kayako Saeki - pani Takako Fuji,jest jedną z najbardziej znanych-nieznanych aktorek w Japonii. Chwali się ją za wyjątkową giętkość ciała. Ludzie dziwią się też, że tak naturalnie wytrzeszcza oczy. Zwykle człowiek, gdy wywali gały, wygląda śmiesznie, a u niej wygląda to przerażająco. Poza tym bardzo się poświęcała w tej roli. Krople krwi wypływające z jej oczu bardzo ją drażniły i sprawiały jej ból. A mimo to wytrzymywała.

No spójrzcie tylko: Obraz

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Nie wierzę, że obejrzałam dopiero wczoraj, ale żałuję, że w ogóle to zrobiłam. Nie rozumiem zachwytów nad tym filmem, tam się po prostu nic nie dzieje. Bohaterzy zachowują się nienaturalnie, a duchy są mało straszne.
kunoem Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
kunoem
Wiek: 40
Dni na forum: 3.623
Posty: 17
Skąd: Polańczyk
Mnie też jakoś film za bardzo nie ruszył, ale to może się czepiam nie wiem. Dla mnie jednak jest mało dopracowany i mało realistyczny w sumie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Horror] Klątwa Ju-on
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook