Forum Dragon Ball Nao

» Ostatnio obejrzany film

Strony:   1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 18, 19, 20  
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Dallas Buyers Club, które mieli w samolocie - bo kiedy dowiedziałam się o tym filmie, u mnie w Finlandii właśnie kończyli grać w kinach. Podobał mi się pomysł oraz kreacja głównego bohatera, ale w postać Jareda Leto nie mogłam się wczuć, mimo że to jeden z moich ulubionych aktorów. Zbyt małe wrażenie na mnie zrobił, bym mogła powiedzieć, że zasłużenie dostał Oscara. Najwyraźniej w Hollywood wystarczy, jak facet założy kieckę, zrobi sobie makijaż i umrze w tragicznych okolicznościach...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.802
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Kraina lodu. Bardzo mi się spodobało, urzekło- stanowczo miało w sobie to ,,coś". Historia pokazująca poświęcenie, kreacja Elesy bardzo przypadła mi do gustu- jej władanie lodem.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Byczusia napisał(a):
Kraina lodu.
Ze względu na sentyment do Disneya i ogromny szum dotyczący tej produkcji pokusiłam się o obejrzenie i byłam oczarowana. Piękna animacja, bardzo ładna, typowo disneyowska historia z humorem, ale również morałem i wzruszającymi momentami. Interesujący był brak typowego głównego bohatera, co chyba w bajkach Disneya jeszcze się nie zdarzyło. No i nie będę oryginalna, ale "Let it go" to przepiękna piosenka, którą z wielką chęcią puszczam sobie w wolnych chwilach. Disney wrócił do swojej formy z czasów Herkulesa czy Dzwonnika z Notre Dame.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
"Bracia Karamazow" - japońska drama z 2008, będąca adaptacją powieści Dostojewskiego. 11 odcinków po 36 minut, osadzone we współczesnej Japonii. Ogromnie mi się podobało: świetny klimat, ciekawe ujęcia, bardzo dobre podkreślenie muzyką oraz umiejętnie przedstawione sylwetki braci oraz ich wzajemnych relacji. Tylko zakończenie cokolwiek zmieniono, chyba żeby bardziej się podobało publiczności

Kurosawa Bunzo, najbogatszy człowiek w mieście i prezydent korporacji, prywatnie psychopata, hedonistyczny sadysta i kobieciarz, zostaje zamordowany we własnym domu. Podejrzanymi zostają jego trzej synowie: Mitsuru (Mitia), Isao (Iwan) oraz Ryou (Alosza), z których każdy żywił do ojca urazę. Serial odkrywa przeszłość oraz przedstawia charaktery braci, którzy diametralnie się różnią, jednak mają też wiele wspólnego.

Choć moim ulubieńcem zawsze był najmłodszy z braci, to nie mogę się nie zachwycać kreacją średniego, na którego mam wrażenie postawili twórcy serialu (a może on po prostu jest najciekawszy) - moim zdaniem Isao został zagrany w sposób wprost fenomenalny, więc fani tej postaci powinni być zachwyceni ^^

Gorąco namawiam do obejrzenia serialu, nie tylko wielbicieli twórczości Dostojewskiego. Jestem wręcz ciekawa, jakie wrażenia mieliby ludzie, którzy oryginału powieściowego nie znają

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Czym się różni drama od serialu?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Z dawna oczekiwane (akurat, dowiedziałam się o tym filmie dwa miesiące temu) "Pompeje". Bardzo mi się podobało - najpewniej dlatego, że poszłam tam tylko dla Wezuwiusza, więc fabuła mi była zupełnie obojętna. Muszę jednak przyznać, że polubiłam główną bohaterkę. Wybuch wulkanu był spektakularny i jestem w pełni usatysfakcjonowana - także brakiem happy endu na siłę xD

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Rzeczywiście Pompeii był dość ciekawym filmem. Szczególnie podobała mi się animacja związana z erupcją Wezuwiusza i zniszczeniem miasta. Gra aktorów także była nie najgorsza. Cieszy mnie to, że pojawiają się nowe twarze (często serialowe) na dużych ekranach, a nie wciąż te same gwiazdy.

Za wyjątkiem wspomnianego filmu widziałem także The Secret Life of Walter Mitty i muszę powiedzieć, że był super. Szczególnie przypadłość głównego bohatera mnie rozbawiła.

Pozdro.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Także oglądałem Pompeje. Film nawet dobry, ale za szybko przeskakiwali z wątkami.

Dzisiaj z kolei oglądałem Tragedia na przełęczy Diatłowa, dosyć znana i tajemnicza historia, nierozwikłana do dzisiaj:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tragedia_na_Prz ... t%C5%82owa

filmowa wersja to horror, kręcony z kamery kompaktowej (a' la Blair Witch). Do połowy film fajny i trzyma w napięciu, ale po tym jak wchodzą do bunkru robi się tani, pulsowy horrorek z absurdalnym zakończeniem odwołującym się do eksperymentu filadelfijskiego.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.768
Plusy: 1
Posty: 219
Jak tam się Jon Snow w Pompejach spisał?

Ze względu na sentyment do Disneya i ogromny szum dotyczący tej produkcji pokusiłam się o obejrzenie i byłam oczarowana. Piękna animacja, bardzo ładna, typowo disneyowska historia z humorem, ale również morałem i wzruszającymi momentami. Interesujący był brak typowego głównego bohatera, co chyba w bajkach Disneya jeszcze się nie zdarzyło. No i nie będę oryginalna, ale "Let it go" to przepiękna piosenka, którą z wielką chęcią puszczam sobie w wolnych chwilach. Disney wrócił do swojej formy z czasów Herkulesa czy Dzwonnika z Notre Dame.
Spróbuj Zaplątanych, osobiście mi się bardziej podobali, ale bądź co bądź obie animacje są na podobnym poziomie. Z piosenkami Lopezowie dali radę, niestety score jest wyraźnie słabszy niż w klasykach z renesansu. Ale idą w dobrym kierunku, te quasi-musicalowe filmy animowane są genialne

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.868
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Lees napisał(a):
Spróbuj Zaplątanych, osobiście mi się bardziej podobali, ale bądź co bądź obie animacje są na podobnym poziomie. Z piosenkami Lopezowie dali radę, niestety score jest wyraźnie słabszy niż w klasykach z renesansu. Ale idą w dobrym kierunku, te quasi-musicalowe filmy animowane są genialne
Zaplątani akurat mnie strasznie znudzili, nie dotrwałam do końca i wyłączyłam ;p ale może to dlatego, że od dziecka nie byłam fanką bajki o Roszpunce.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Nowi X-Meni.

Najlepszy film o super bohaterach w tym roku.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Omega Doom (1996) - niskobudżetowość aż się wylewa, ale poza tym daje radę. Stare SF z akcją w postapokaliptycznym świecie, z androidami na pierwszym planie. W roli głównej Rutger Hauer, poza tym film oparty jako tako na Straży przybocznej Kurosawy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Droga (2009) - rzadko to piszę, ale film jest zwyczajnie nudny, mimo akcji w postapokaliptycznym świecie. W kwestii SF nie prezentuje nic nowego, a ostatnia scena strasznie słaba. Jedynie muzyka daje radę, teraz zauważyłem, że Nick Cave robił.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.797
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Maleficent - naprawdę wspaniała produkcja, zarówno pod względem wizualnym, jak i fabularnym. Oryginalnie potraktowana baśń o Śpiącej Królewnie - i w tym wydaniu także niezwykle mi się podobała. Gra aktorów świetna, dynamika walk fantastyczna, a do tego bardzo wzruszająca opowieść, w której dobro wygrało, a zło pokonało samo siebie. Polecam!

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Trzynaste piętro (1999) - tematyka ciekawa (rzeczywistość wirtualna), główny wątek również, ale na tym się kończy - film jako całość nijaki, od połowy przewidywalny i jakby tego było mało, zakończenie mocno żenujące.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.470
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Furyô anego den: Inoshika Ochô pinku eiga najwyższych lotów, trochę zbyt sztuczną krew i niedociągnięcia rekompensuje znakomita Reiko Ike oraz ciekawie i sprawnie poprowadzona akcja. Z resztą jak na 1973 rok nie można się tak tego czepiać. Jeżeli macie 18 lat i lubicie Kill Billa, polecam.

Philosophy of a Knife jak ktoś dawno nie widział czegoś obrzydliwego, oto Rosjanie ratują nas z opresji, 3 godzinnym pseudodokumentem o Japończykach torturujących swoje ofiary, w programie bardzo realistyczne wyrywanie każdego zęba po kolei, aborcje czy egzekucje a to tylko część atrakcji.

Iron Sky jedno słowo- gniot.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
clio napisał(a):
Maleficent - naprawdę wspaniała produkcja, zarówno pod względem wizualnym, jak i fabularnym. Oryginalnie potraktowana baśń o Śpiącej Królewnie - i w tym wydaniu także niezwykle mi się podobała. Gra aktorów świetna, dynamika walk fantastyczna, a do tego bardzo wzruszająca opowieść, w której dobro wygrało, a zło pokonało samo siebie. Polecam!
Podpisuję się pod tym. Byłem w kinie na tym filmie i nie żałowałem.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dead Snow 2 zniszczył mi mózg, nie ma to jak ustawka zombie-nazistów z z zombie-ruskami.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dzwoneczek i tajemnica piratów (2014) - przyjemna animacja, akcja nie nudzi i najważniejsze, że wróżki ładne

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 18, 19, 20  

Forum DB Nao » » » » Ostatnio obejrzany film
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook