Forum Dragon Ball Nao

» Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Czy myślisz, że polska reprezentacja gra lepiej niż pod okiem Janasa?

Czy myślisz, że polska reprezentacja gra lepiej niż pod okiem Janasa?
Tak, pojawiły się wielkie zmiany na lepsze. 39,29% 11 39,29%
Widzę niewielkie zmiany, ale są! 21,43% 6 21,43%
Gra tak samo jak wcześniej. 10,71% 3 10,71%
Obecnie gra gorzej niż pod okiem Janasa. 28,57% 8 28,57%
Wszystkich głosów: 28
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja tam nie jestem zawiedziony, bo na nic więcej nie liczyłem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Czułem, że tak będzie jak usłyszałem o powołaniach Masłowskiego i Lewczuka z Zawiszy. O ile do Abu Dhabi mogą sobie takie eksperymenty jechać, to na w miarę poważniejszy sprawdzian powinien powoływać najlepszych naszych graczy występujących na zachodzie oraz perspektywicznych z ligi polskiej a tych należy szukać tylko w Legii i Wiśle, bo cała reszta naszej ligi to padactwo. Widać kadra dalej rządzi się układami jeżeli chodzi o powołania, systemem, kto da więcej. Lewy po raz kolejny pokazał gdzie ma polską kadrę, kontuzja to tylko wymówka do łażenia po UNICEFIE i przygotowywania się do meczy w Bundeslidze i CL.

Tera mecz z Niemcami, jak przegramy go 0:2 to jeszcze ok, jak 0:4 to trzeba poważnie zastanowić się czy Nawałka ma prowadzić tą kadrę w el. ME, chociaż według mnie problemem cały czas jest PZPN.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja to wiedziałem, że jest po meczu jak wszedł Jodłowiec. A jak wszedł Komorowski to fatality.
Jest taka ekipa obrońców, którzy są totalnymi mapetami i mogliby być generowani losowo do każdego meczu, a człowiek i tak by nie poczuł różnicy.
Jodłowiec, Jędrzejczyk, Komorowski, Wawrzyniak, Boenisch, Wojtkowiak. To tak ekipka.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Polska - Niemcy 0:0

Dobry wynik.


Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Polska - Litwa 2:1

Polscy piłkarze znowu wygwizdani. Wymęczone to zwyciestwo z rezerwami Litwy.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Gra nijaka, ale przynajmniej udało się wygrać, nawet jeśli potrzebowaliśmy do tego karnego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dramat, ja podziękowałbym już Nawałce, póki jeszcze nie zaczeły się eliminacje.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Katz napisał(a):
ja podziękowałbym już Nawałce, póki jeszcze nie zaczeły się eliminacje.
Pewnie podziekuja mu dopiero jak sie nie zakwalifikujemy...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
IMO są 2 podstawowe sprawy, a reszta jest tylko dopełnieniem.
1. Osoba trenera. Po kompromitacji Smudy polscy trenerzy nie odnajdują autorytetu u polskich piłkarzy, zwłaszcza tych grających poza Polską. Zresztą, dla takiego Robaka czy innego Wilusza większym autorytetem jest Lewy niż Nawałka, a to jest sytuacja patologiczna. Są jacyś trenerzy z jajem, co nawet potrafią bardzo przeciętny zespół wywindować w górę i nawet zrobić jakiś jednorazowy wyskok w pucharach, ale to wszystko. Nawałka, którego generalnie zawsze lubiłem, pipka Fornalik, Ojrzyński, Zieliński, Michniewicz to chłopy, które się trochę znają na piłce, ale są za chudzi w uszach na to, żeby złapać kogoś za pysk. Jedynym polskim trenerem z dostatecznie dużymi jajami, który by nie tylko postawił się, ale i poustawiał ich jest Wójcik, ale on niestety ledwo rusza powiekami. Jeśli chodzi o trenera, to Boniek powinien złapać jakiegoś możnego sponsora, który opłaci kontrakt Lippiemu, Capello, van Marwijkowi czy, jak już braknie kasy, nawet temu burakowi Redknappowi. Świta, jeśli można tak ich nazwać, nie będzie nigdy szanowała Nawałki, bo sama na co dzień pracuje z trenerem o 3 klasy lepszym. Winnym więc nie jest trener sam w sobie, a to, że jego nazwisko liczy się tylko w Lechii, Górniku, Widzewie czy innym Podbeskidziu.
2. Odnoszę wrażenie, że tylko Wasilewski i Boruc czują się Polakami, a reszta sobie bimba te mecze. Na miejscu Bońka bym wziął każdego do gabinetu i powiedział: "Jak nie chcesz grać, to powiedz, będziemy grali w 6 koszyku z Andorą, a ciebie męczyć nie będziemy. Mediami, opinią publiczną, presją się nie przejmuj, biorę to na siebie."
Będą grali jakieś typy z I ligi, ale co tam. Ja bym ich puścił na amen do klubów i nawet bym nie płakał po tym, że nawet z Litwą byśmy nie wygrali.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jest jeszcze Rychu Tarasiewicz jeżeli chodzi o polskich trenerów. On z nieudaczników w Zecie skleił zespół na zdobycie PP czy też podjęcie walki z Lechem, Legią czy Wisłą. Sek w tym, że to właśnie byli nieudacznicy (nie wszyscy, ale Geworgiany, Hermesy, Nawotczyńskie itp.) a w kadrze indywidualnie jest paru udaczników, którzy oleją gościa co lubi wychlać i gada po francusku.

Na ten moment najlepszym rozwiązaniem byłby trener zagraniczny z autorytetem, albo z charakterem taki, jakim był Dan Petrescu w Wiśle, ale on już znalazł robotę i nie wiadomo czy by w ogóle był zainteresowany być selekcjonerem. Druga sprawa, że po jego przygodzie w Krakowie pewnie nie chciałby ponownie pracować w kraju, gdzie piłkarzom nie chce się biegać.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Polska - Holandia 1:2

Aj, trochę żenada. Można ich usprawiedliwiać, że przed mistrzostwami i w ogóle, ale nie zmienia to faktu, że w porównaniu z Holendrami zagrali słabo i byle jak.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z Peszkiem?
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wygląd ma taki, że nie wyczujesz kiedy jest zrobiony, a kiedy trzeźwy.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Właśnie znalazłem o tym, że ma/miał cztery nerki
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Pół człowiek-pół litra. Miał parę razy wtopę z chlaniem i się przyjęło. Poza tym wygląda jak złodziej zegarków i radyjek samochodowych.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Polska - Dania 3:2

Dobry meczyk, szkoda samobója Glika, bo po golu Poulsena końcówka była nerwowa i mogło to się skończyć tak jak w Kazachstanie. Taki mecz przydał się Lewemu.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dobra była chyba tylko pierwsza połowa. Druga to niestety systematyczne równanie w dół.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Rumunia - Polska 0:3

Trener Rumunów na pewno po tym meczu sięgnie po krechę.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Słuszny wynik wobec tego, co się działo na boisku.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Polska - Słowenia 1:1

Taki towarzyski remis. Jest róznica między gwiazdorami a zmiennikami, ci drudzy bardziej kombinują i kiwaja, ale chyba za bardzo, bo ciezko im było o dobrą akcje poza ta, gdzie strzelili gola.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » » Reprezentacja Polski w piłce nożnej
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook