Forum Dragon Ball Nao

» Żydzi i antysemityzm

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Temat o muzułmanach już jest, więc też kapkę może tu napisac o Żydach. Nacji niewątpliwie popularnej, budzącej najróżniejsze emocje. Co sądzicie o Żydach? Jak definiujecie termin antysemityzm?
Liczę na to, że podejmiemy się dyskusji na kilku płaszczyznach, będzie ciekawiej. Nie lubię sam zaczynac, więc oddaję inicjatywę.

Tak żeby rozruchac:
link
Prof. Noam Chomsky (Żyd), nie został wpuszczony do Izraela.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
-> http://fakty.interia.pl/swiat/news/z-calego- ... ,1486014,4

Izrael użył siły przeciwko konwojowi statków z pomocą humanitarną dla Strefy Gazy. Operacja ta, która pochłonęła ofiary śmiertelne, wywołała zaniepokojenie i oburzenie na świecie. Z wielu stron płyną głosy potępienia działań Izraela i żądania wyjaśnień.

Ja bym najchętniej zlikwidował Izrael.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Sądzę, że na tych wyrazach potępienia się zakończy. Warto też zaznaczyć, że był to okręt cywilny, nieuzbrojony. I parę dni wcześniej do Izraela nie został wpuszczony Chomsky(lewak, ale ja go bardzo szanuję), który miał właśnie krytykować taką politykę Izraela.

Poza tym, do Izraela za swoją książkę nie został wpuszczony Finkelstein, również Żyd, oskarżany przez innych Żydów o antysemityzm i negacjonizm [sic!]. Nie został wpuszczony do Państwa Izrael, choć krytykował nowojorskie środowiska Żydów. Wynika więc z tego to, że Izraelowi też takie tezy są nie na rękę, myślę, że warto nad tym pomyśleć. Finkelstein od lat pisze i mówi, że nowojorscy Żydzi wykorzystują Holocaust do swoich celów, specjalnie dla osiągnięcia wyższych profitów zawyżając liczbę ofiar i występując w imieniu ludzi, z którymi nie mają nic wspólnego. Za nich też odbierają wszystkie odszkodowania i rekompensaty.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.679
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Ok, to może coś napiszę, bo mam wyjątkowo dostęp do neta na więcej niż chwilę od kiedy się przeprowadziłem. Co do Żydów mam bardzo mieszane uczucia, i nie jestem w stanie ocenić ich jednoznacznie. Jak większość narodów, są oni wynikiem swojej historii, geopolityki etc.. W ten sposób narodziły się pewne fakty, stereotypy i mity. Z jednej strony naturalnym było że jako ludzie mieszkający na obczyźnie, nie miejący własnej ziemi rozwinęli idee dóbr niematerialnych, wyspecjalizowali się w bankowości i wszystkich aspektach rynku będących raczej obrzydliwymi bądź nie wartymi uwagi dla przeciętnego ziemianina, który wszystko dostał na tacy. To że uczynili z tego motor napędowy cywilizacji świadczy tylko o ich inteligencji. Z drugiej strony wywołują tym olbrzymią zawiść, do czego wielokrotnie sami się przyczyniają przez swoistą ksenofobię, skłonność do wykorzystywania ludzkiej naiwności i cwaniactwo, które też wymogła na nich historia. Z jednej strony szczerze mnie *nie podoba się* wykorzystywanie przez amerykańskich Żydów ( mówiących wtedy o ziomkach z Europy jak o szczurach i wszarzach) holokaustu, a z drugiej podziwiam ich za umiejętność odnoszenia realnych profitów z historii. Wkurzają mnie ludzie kolaborujący z Moskwą po II WŚ, ale mam podziw dla tych Żydów, którzy walczyli z systemem, i wielokrotnie dużo lepiej niż Polacy potrafili odnosić się nie tylko do skutków, ale i do przyczyn. Irytują mnie ludzie pokroju Michnika, którzy cały czas odcinają kupony od dawnych zasług, ale mam szacunek dla tych którzy wciąż walczą o prawdą jak Wildstein. Słowem nie jestem w stanie wyrazić jakiegoś czarno-białego zadnia na temat Żydów, gdyż mieli tak *pochrzanioną* historię, że zawsze balansowali na granicy bohaterstwa i prostytuowania się, przy czym stosunek ten jest dla mnie w miarę równy.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Zacznę od takiego stwierdzenia, że generalnie nie lubię Żydów, jestem do nich uprzedzony, nie chciałbym się z nimi na co dzień widywać. Nie uważam też, bym powinien dostać lolwarna, bo Polaków też można nie lubić, być do nich uprzedzonym i nie chcieć mieć z nimi niczego wspólnego, wysyłać na nich Niemców, żeby ci ich bili i oduczyli faszyzmu. Zwłaszcza że niektórzy nie mogą sobie przez nich pozwolić na cotygodniowe wypady do kina. No chyba że się okaże, że gradacja narodów jest jednak słuszna i my, pardon Polacy, bo niektórzy są tu Europejczykami, jako małpy ze wschodu, znajdują się na najniższym szczeblu moralnej drabiny.

Nie będę dyskutował o rzeczach typu mordy rytualne i średniowieczna lichwa z tego powodu, że sam nie jestem tu ekspertem, średnio mnie akurat to interesuje i jeszcze takiego, że wymaga to czegoś więcej niż przeczytania elaboratów w Wyborczej o katolickim ciemnogrodzie znad Wisły. Ja akurat nie mam problemu z czytaniem średniowiecznych i nowożytnych źródeł, w sumie nawet po łacinie, lecz znakomita większość narodu, a raczej tego środkowoeuropejskiego barachła, aspirującego do zacnego tytułu prawdziwego Europejczyka, ma taką formę bogacenia swego życia głęboko w kapsku, więc nie mielibyśmy o czym rozmawiać – za duża różnica poziomów. W sumie bym trochę chciał, choćby po to popatrzeć na to, jak radzi sobie Postęp w rozmowie z Reakcją, kiedy argument "jesteś nawiedzonym katolem" jest bezsensowny, i to w obu swoich członach(nie mylić z członkami). Niestety teraz jestem zajęty przedwojenną Wielką Brytanią, która szybko może się stać Wielkim Pakistanem, więc moją uwagę dodatkowo zajmuje kwestia zmiany specjalizacji na 'Świat islamu wczoraj i dziś: Dzieje sfingowanych przez europejskich nacjonalistów agresywnych zachowań muzułmanów.'

Po nowożytności i XIX wieku przyszedł wiek XX, a ten dał Żydom Shoah, z rąk polskiego barachła ma się rozumieć. A jego znakomitym świadkiem był znany pisarz Jerzy Kosiński, którego Malowany Ptak jest w zasadzie takim 'summary' tego okresu. I tu nie bardzo da się dyskutować, bo teksty zamieszone w Żydowniku Powszechnym, czy pisanina 'historyk' Aliny Cały to argumenty nie do odparcia.
Co ciekawe, użycie terminu żydokomuna uchodzi za coś potwornie antysemickiego, choć historia mówi na ten temat co innego. Jak było przed wojną, tak było, ale po wojnie nie wiele się zmieniło. Ilu Żydów uratowało Polaków z rąk ubecji, w której naprawdę byli Żydzi w proporcji daleko większej niż ich procentowy udział w społeczeństwie? Żydokomuna miała się dobrze. Ale co z tego, skoro takie stwierdzenie faktu nie ma znaczenia, gdyż jest to argument podszyty 'populizmem' i niedowiedziony metodą naukową.

Teraz panuje tzw. kolorowa współczesność, choć dla mnie osobiście jest ona czarno-biała jak nagrania i zdjęcia z niemieckich (chyba że się nie douczyłem i jednak polskich) obozów. Czytelnik zachodni po wielu latach w końcu dowiaduje się, że sposobem na życie polskiej hołoty było wydawanie Żydów Niemcom i przekopywanie ziemi celem nabycia mitycznych żydowskich skarbów. Można rzecz jasna zaatakować paroma celnymi uwagami gwiazdę współczesnej paranauki – prof. Grossa, lecz odpór w postaci nowoczesnych tolerancyjnych Polaków będzie nie do zdarcia. Dlatego też nie warto mówić o palestyńskich gettach na fotokomórkę lub inne cyfrowe gówna, bo to zwyczajny polski antysemityzm z dziada, pradziada.

To by było na tyle z tego wstępu. Napisałem, żeby co mniej kumatym wyłuszczyć, jak mniej więcej wygląda publiczna debata nt Żydów. Zwracam uwagę, że ten sposób prowadzenia dyskusji/jednostronnej retoryki ma niebagatelne znaczenie dla faktografii znanej przeciętnemu Kowalskiemu, który świat widzi oczyma Tomasza Lisa.

Każdy naród da się jakoś podzielić wg pewnego kryterium. Np. naród polski w ok 90% stanowią mniej lub bardziej praktykujący katolicy, przynajmniej ci oficjalnie przynależni. Struktura wiekowa, zawodowa taka a taka. Tyle a tyle mieszka w kraju (w tym śmierdzącym grajdole, który skazał Oberschlesien ma chodniki betonowe zamiast złotych), a tyle w normalnych miejscach.
Ja osobiście dzielę Żydów dzielę na 2 sposoby, używając następujących kluczy:
1. wyznaniowego
2. miejsca zamieszkania

Zacznę od 1, bo tu mało co można mówić i w sumie mało to istotne: Żydzi świeccy i religijni, z czego religijni na różne odłamy. Religijni, w zależności od tego jak tam się zapatrują na swoją wiarę są mniej lub bardziej uświadomieni (z czym w całości narodu żydowskiego jest tak, że dość liczna elita posiada te intelektualne przymioty, a reszta – głównie izraelska młodzież – to mało rozumne bydełko, które trzeba nauczyć kwintesencji żydostwa) w mechanizmie świata żydowskiego i gojowskiego. Potrafią przyznać bez żenady, że poszukiwania antysemityzmu to produkt nieudolności i czysta błazenada obliczona na materialny zysk. Są też tacy religijni Żydzi, wyjątkowo ortodoksyjni, którzy nie uznają państwa Izrael(które, co tu mówić: samozwańczo nadało sobie nimb odkupiciela żydowskiego, zupełnie jakby było obiecanym Mesjaszem), przez co są na na marginesie życia w żydowskim świecie.
Skoro mowa o religii, trzeba zahaczyć o ważny jej aspekt, dla różnych odłamów judaizmu od umiarkowanie konserwatywnego, ma on różne znaczenie, ale zawsze jakieś tam ma. Mowa oczywiście o Talmudzie, czyli bardzo obszernym komentarzu do Tory oraz zbiorem starożytnych i wczesnośredniowiecznych pism prawniczych i religijnych. Mógłbym napisać o nim wyżej, we wstępie, ale zdecydowałem, że należy jednak tutaj. Talmud to jednak nie tylko komentarz, to bardzo kontrowersyjny, zwłaszcza w średniowieczu tekst. Chrześcijanie oskarżali Żydów o antychrześcijańskie i obraźliwe względem Jezusa wypowiedzi, czemu Żydzi zaprzeczali. Tu można też podyskutować, ale sądzę, że przeczytanie Talmudu leży poza areałem zainteresowania sił Postępu, a szkoda, bo ja się wysiliłem i trochę poczytałem. Całości jednak nie przeczytam pewnie do końca życia, bo to prawdziwa bomba czytania. Ale nie o stosunku do chrześcijaństwa chcę tu pisać, tylko o wyższości Żydów nad 'goim', o której mowa w Talmudzie. Rzecznicy polsko-żydowskiego pojednania i ich europejscy odpowiednicy chórem odpowiadają, że to chamstwo. Dzieje się to jednak w ferworze walki o świat wolny od antysemityzmu w rytm bębenków 'Nigdy Więcej', ale jednak ignorancja jest porażająca. Żydowski-sefardyjski rabin Owadia Josef w dupie ma starania europejskich przyjaciół o poprawę wizerunku Żydów i stwierdza, że goje żyją po to, by żydom usługiwać. A inny rabin z kolei przyznał, że Talmud zawiera wskazówki, wedle których żydzi mogą się wobec gojów zachowywać z pogwałceniem praw, choć ten już robił to w bardziej dyplomatycznym stylu i mimo wszystko nie bardzo wrogim. Ignorancja + berserk i zabawa gotowa.
Podsumowując ten fragment tekstu: tekst Talmudu, jakikolwiek jest, ma ogromny wpływ na mentalność Żydów i ich sposób postrzegania świata, tyczy się to również Żydów świeckich, bo odrzucenie religii nie ma praktycznie znaczenia wobec wytwarzanej od ok. 4 tys. lat cywilizacji. To tak samo jak z polskimi antykatolikami typu przemysłowego: nawet nie wiedzą jak bardzo nimi są, czy oświeconymi Polakami, którzy nie są Polsce za nic wdzięczni, więc Polakami się nie czują a bez zażenowania prezentującymi swoją polską wiochę cywilizowanemu Zachodowi. Toteż talmudyczna nauka o wyższości nad gojami aktualna może być także i dziś.

Teraz czas na drugi podział, a więc już prawie finał mojego postu. Żydzi zamieszkują przeważnie 2 państwa: Izrael i Stany Zjednoczone. Obie te społeczności, mam na myśli oczywiście elity, nie poszczególnych Żydów różnego typu, którzy są raczej abstraktem, zwłaszcza amerykańscy, izraelski klimat życia publicznego jest mi jako tako znany, gdyż czytam czasem izraelskie gazety.
Obie te grupy ze sobą ściśle współpracują, tj. Izrael i Stany Zjednoczone, choć te drugie w ramach World Jewish Congress i Anti-Defamation League. Każdy naród ma swoje 'elity', które kształtują narodowy charakter. W Polsce są to Adam Michnik, Seweryn Blumsztajn, p. ks. Romuald Waszkinel, p. ks. abp Józef Życiński, Tomasz Nałęcz, czy Jakub Wojewódzki – 48-letni głos polskiej młodzieży. Dla narodu Izraela są to przede wszystkim weterani Shoah i ich rzecznicy [głównie] z Ameryki oraz elita polityczno-naukowa Izraela. Religijna w dużo mniejszym stopniu. Dużą rolę w tworzeniu tego charakteru tworzy dowództwo wojska i tajne służby.
Kilka uwag odnośnie tych elit:
-Oczywiście cześć ofiarom polskich/niemieckich (sam już nie wiem) prześladowań
-Zastanawiające jest, że duża cześć rzeczników walki z antysemityzmem, oraz powiązanym z nią rewizjonizmem, to ludzie, którzy nigdy w Europie nie byli, urodzili się po wojnie z rodziców wymienionych wcześniej, albo samą okupację znieśli w warunkach lepszych niż większość ziomków [Abe Foxman, wspomniany wcześniej Jerzy Kosiński, Szewach Weiss, Marek Edelman(bandyta z getta zresztą)]
-Świat tych elit cechuje bezkompromisowość, brak skrupułów, mentalność zdobywcy, chęć zemsty. Choć z tą zemstą, to jak się zagłębimy to dojdziemy do wniosku, że chodzi o zysk, a doszukiwanie się sprawiedliwości o poszanowanie godności jest tylko cynicznym wytworem nienawiści. Tak, Żydzi też są do tego zdolni, nawet nadludzie miewają gorsze dni. Polacy czasem tam łaskawie nie zabili albo nie obrabowali Żyda w stodole, a Żydzi potrafią nienawidzić.

Teraz po kolei napiszę o wymienionych cechach.

Bezkompromisowość: Żydowska elita nie trawi sprzeciwu i innego myślenia. Da się to zrozumieć, jeżeli chodzi o krytykę kogoś, kto nie jest Żydem. Ale te szczyty żydowskiego świata nie wahają się zgnoić i zepchnąć na margines (choć kto wie, czy nisza nie jest lepszym dla nich miejscem). Za Holocaust Industry Norman Finkelstein został zatrzymany na lotnisku w Tel Awiwie, wydalony z zakazem wstępu do Izraela pod pretekstem bezpieczeństwa narodowego, ogłoszony antysemitą i negacjonistą. Co ciekawe, cała rodzina z wyjątkiem rodziców zginęła w czasie wojny, a rodzice całą wojnę spędzili w getcie warszawskim, Oświęcimiu-Brzezince i Majdanku. Główną reprezentantką tej cechy jest tel-awiwska profesor Dina Porat, której warto w przyszłości powiedzieć 'niech jej ziemia lekką będzie'. W zasadzie pełen pogardy wyraz twarzy i ironiczne uwagi pod adresem Davida Hirsha mogłyby stanowić alternatywę dla Konstytucji Państwa Izrael. A chłop powiedział tylko, że Izrael okupuje Palestynę i stosuje rasistowskie praktyki wobec Arabów. Na czarnej liście są także Kataw Zar, Stephen Walt, John Mearsheimer, a nawet pewien rabin z Nowego Jorku, którego imienia zapomniałem. Wiecie, taki prawdziwy Żyd: pejsy, kapelusz. Zadziwiające jest to, że te osoby łączy to, że są Żydami.
Brak skrupułów: W zasadzie to co napisałem wcześniej. Oskarżą swoich, obcych, posłużą się antysemityzmem najmniejszego kalibru, jako bronią najgrubszego. Udzielą werbalnego wsparcia np. Ormianom mordowanym przez Turków, ofiarom konfliktu w Darfurze, ofiarom konfliktu Hutu-Tutsi, ale zawsze to Shoah będzie tą wyjątkową zbrodnią, tą, która kwalifikuje się do kategorii 'genocide'. A Rwanda to czym była? Wypadkiem samochodowym kobieta lekkoseegzystująca jego mać? Kłamstwo też jest nieodzownym elementem codzienności Izraela i Nowego Jorku. Dla większych pieniędzy zmieniono nawet definicję ofiary Holocaustu. Jest nią każdy Żyd, który przeżył II wojnę światową. Zatem NKWD-ziści pochodzenia żydowskiego mogą otrzymać odszkodowania! Najgorsze jednak jest to, co się dzieje w izraelskich mediach i szkole. Media kipią od doniesień dotyczących antysemityzmu, a szkoły przyuczają do walki z nazizmem i antysemityzmem. Nauczyciele już licealistom mówią, że w wojsku będą walczyć z tym wszystkim. Wycieczki do miejsc pamięci w Polsce, odbywają się w asyście pracowników służb specjalnych Izraela. Młodzież do tego stopnia jest wytresowana, że ma do siebie żal i prosi przełożonych o pomoc, kiedy nie czuje tej nienawiści, którą przed wycieczką miała nadzieję poczuć. Jeżeli mówimy o indoktrynacji, to nie zapominajmy, że Izrael jest światowym liderem tej sztuki i wyprzeda nawet takiego tuza jak Polskę.
Mentalność zdobywcy: Tu w zasadzie dopiszę coś do do poprzednich punktów: Menachem Begin odpowiedzialny za zbrodnie na Arabach typu rozcinanie brzuchów ciężarnym kobietom, mordowanie mężczyzn i zaszywanie im penisów w ustach jest laureatem Pokojowej Nagrody Nobla. Rzeczy działy się na przełomie lat 40 i 50. Perwersja godna hitlerowców. Nastoletnia Żydówka zapytana o to, co sądzi o bombardowaniu arabskich domów odpowiada: nie boli mnie to, mają dużo domów. Okupant ustala swoje prawda, zwycięzcy się nie sądzi.
Nienawiść: Przeraża to, co ci ludzie prezentują i swoim ludziom przekazują. Chęć zysku do tego stopnia ich zaślepia, że nagną prawa, zgnoją swoich, byle tylko swoje osiągnąć. Wykorzystać do tego potrafią też swoje konflikty z Murzynami w Stanach, nakręcą spiralę nienawiści w mediach i w potwornie obrzydliwy sposób grają na cierpieniu swoich rodaków, od których się kiedyś odcinali, bo byli bydłem, które dało się Niemcom/Polakom złapać.

Mówi się czasem, że to Pan Bóg ich pokarał. Być może istnieje w takiej koncepcji, jaką opisuje Biblia i faktycznie pokarał. Zważywszy na to, jak zachowywali się podczas swej starotestamentowej historii, jest to bardzo możliwe. Ale Hitler to tylko klaps w dupę. Będzie mi bardzo żal, jak zapłacą za to zwyczajni Żydzi, chcący tylko świętego spokoju, a bydlaki typu Alana Dershowitza bezpiecznie się ukryją.

Na koniec mini-refleksja pytanie:
Czemu ofiary/potomkowie ofiar praktycznie nie protestują publicznie przeciwko chamstwu ADL i WJC i organizacji rządowych, około-rządowych Izraela? Boją się? Nie mają już sił i nadziei? Chcą spokoju? Czy może wcale nie są za nic wdzięczni? Foxman nie jest, ale przecież cała reszta nie może być taka niska i podła jak on?

Moja osobista refleksja jest taka, że ci ludzie (prawdziwe ofiary) nie mają nadziei na wygraną w starciu z tym potężnym międzynarodowym lobby. I to właśnie ci ludzie, lobby oczywiście i elity samego Izraela, poniosą odpowiedzialność za Holocaust, który prawdopodobnie nastanie i zbierze o wiele większe żniwo przy bardzo wysokiej skuteczności działania. Jak już na początku wspomniałem, jestem uprzedzony, choć osobiście się nie znam z Żydami. Poznałem tego świata na tyle dużo, że boję się każdego, którego mogę spotkać – to wszystko.
Kasa, kasa, jeszcze raz kasa, cwaniactwo, kłamstwo, szyderstwo, indoktrynacja, przekonanie o własnej wyższości, rasizm. Te rzeczy charakteryzują świat żydowski. W tej kwestii tylko jedna rzecz mnie burzy bardziej niż postępowanie tych żydowskich hochsztaplerów: fakt, że Polacy ochoczo im pomagają w tym bezbożnym dziele.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Nareszcie wyzwoliliśmy się z okowów antysemityzmu. Jestem dumny z Polski!

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.710
Posty: 70
Skąd: Polska
Z góry informuję, że nie znam ani jednego Żyda. O Żydach wiem tylko z przekazów ojca, czy dziadka. Mieszkali na obecnych terenach Stalowej Woli ( Rozwadów ) i ludzie niekoniecznie z nimi sympatyzowali ( stanowili w regionie nawet większość ). Oczywiście dzięki Niemcom żadnej spuścizny po tych Żydach nie ma.

Żydzi kojarzą mi się z mentalnością murzyńską, tylko na o wiele wyższym poziomie i wycwanieniu. O ile murzyni mają tylko kartę rasizmu, przeszłości i są biedni, to Żydzi mają antysemityzm, przeszłość i ... pieniądze. Na pewno dzięki temu, że są narodem wybranym, to i postawy nacjonalistyczne i rasistowskie nie będą u nich niczym zadziwiającym.

Nie życzę im ani źle, ani dobrze, nie znam ich.

Izrael? Ciekawe państwo. Jedno wiem na pewno, Izrael to coś, co nie przetrwa na mapie. Co do tego nie mam wątpliwości i to bez względu na to czy to państwo jest zbrodnicze, czy nie. Z demografią nie wiem dokładnie jak u nich tam jest, populacja Arabów zdaje się, że rośnie i o ile dobrze wiem to nawet są wśród nich nastroje patriotyczne. Bliżej jednak mi do wizji w której Izrael w końcu zniknie z mapy świata. Z całą pewnością i szyici i sunnici nienawidzą tego tworu, także Izrael może być sobie potężny i mieć potężnego sojusznika, ale bierze udział w "wojnie", której nie zwycięży.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Żydzi i antysemityzm
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook