Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball: Ultimate Swipe [iOS/Android]

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dziwne, że nikt o niej nie napisał i dziwne, że to info nie dotarło też do mnie ; o

Trzecia po Tap Battle i RPG Shounen-hen gra na urządzenia mobilne z uniwersum smoczych kul, jest to pierwsza gra 3D. Tym razem wyszła krzyżówka Tenkaichi Tag Team z przystosowaną na urządzenia dotykowe formą DB Kinect

Gameplay:
https://www.youtube.com/watch?v=IsXhuQXvvjs

Wczoraj sobie pobrałem bo jest na necie. Oryginalnie, legalnie gra posiada tylko tryb tutorialu i misje związane z Namek (Frieza Ginyu etc.), resztę trzeba dokupić osobno ale mojej wersji już chyba wszystko jest ; p Graficznie jest to najładniejsza gra jaka dotychczas powstała jeżeli zaś chodzi o grywalność to tak średnio, albowiem największym minusem jest to, że gramy tylko Goku SSJ bądź SSJGod w walce z Beerusem. Gra jest trochę wymagająca, ale tylko na raz. Szkoda, że ponownie Namco potraktowało rynek mobilny, który już przebija konsole przenośne po macoszemu i nie przyłożyło się bardziej, bo jeżeliby były wolne walki, bardziej szczegółowy Story Mode, wybór postaci która chcemy grać itp. to by z pewnością był hit.

Optymalizacja ok, na odchodzącej do lamusa już Xperii Arc S gra działa płynnie.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
ArianV8 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 35
Dni na forum: 3.323
Posty: 1
Witaj a mógł byś podać link do tej gry bo ja już pobrałem dwie i nie działają.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Dragon Ball: Ultimate Swipe [iOS/Android]
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook