Forum Dragon Ball Nao

» Wakacje Gotaito aka Gonardino

Strony: 1, 2  

Czy chciałbyś/abyś by odwiedził cię Gonardino ?

Czy chciałbyś/abyś by odwiedził cię Gonardino ?
Tak 33,33% 5 33,33%
Nie 60,00% 9 60,00%
Niech mi zapłaci za poświęcenie czasu (... z tym, że jestem tą stroną aktywną, jeśli wiesz o co mi chodzi) 6,67% 1 6,67%
Wszystkich głosów: 15
gotaito
Nameczanin
Nameczanin
gotaito
Dni na forum: 3.561
Ostrzeżenia: 2
Posty: 61
Tak jak w temacie (... postanowiłem zamieścić to w tym dziale). Od kiedy zacząłem zarabiać pieniądze (dostaję dniówki XD)... i faky, że codziennie dniówki przepier...., to odkładam sobie kasę by pojechać w wakacyjną przygodę. Tak więc za 2 tygodnie są zawody Kulturystyczne w Sopocie... i chce na nie pojechać ale trochę szkoda mi, no bo to dzień stracony (bez zarobku, tak... teraz jestem kapitalistą) Ale na szczęście mam 2 miesiące wakacji. No i dziś pomyślałem o tym forum, po kilku moich wypowiedziach i faktu, że uczę się "współpracować z społeczeństwem". Chce odwiedzić najbliżej mieszkających użytkowników (liczę na dobrą współpracę). To na razie faza wstępna tego pomysłu, zdaje sobie sprawę z kosztów. Więc nawet jak oczekujecie (... a pewnie nie) wielkich wojaży, bo nie wiem czy mnie na to stać będzie. Pozdrawiam i wstawiam ankiete.

Obraz
"Ty farm w dżungli do 6 a potem z ulta wjeżdżamy na mida i * gościa hyhy . albo ty * na mida a ja stealuje buffa z reda" ... Z dupy.
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
mi sie osobiście odechciało z Tobą spotkać bo jesteś psychopata
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Ty to lepiej nagrywaj jakieś tam momenty ze swojego życia.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
gotaito
Nameczanin
Nameczanin
gotaito
Dni na forum: 3.561
Ostrzeżenia: 2
Posty: 61
Psychopata/socjopata... cóż przynajmniej nie jestem "nieprawdziwy". Cycu możesz cofnąć suba bo długo ich nie będzie na yt.

Dodano po godzinie
Na serio przyjadę. W końcu muszę rozpoznać środowisko naowiczów. Hełm... Napisałem ci w pw, że na głupotęodpisuje się głupotą tak ? Więc nie miej do mnie pretensji i zanim kogoś ocenisz pomyśl i dowiedz się co to znaczy jak kogoś określasz psychopatą, bo to wygląda tak. Żucisz takim tekstem nie wiedząc co oznacza, do tego oceniasz osobę z sieci, i tak jest. Dużo się ostatnio u mnie zmieniło po tych wizytach. Ale między Bogiem a prawdą i tak jestem dupkiem, dlatego zanim coś powiem zastanawiam się 5 razy, czy nie obrażę kogoś itp. Psychopata rozumie uczucia ale jest im obojętny natomiast socjopata nie szanuje obowiązujących norm społecznych np. agresja, kradzieże, oszustwa, podrzeganie i kłamanie. Także socjopatą możesz być i ty albo psychopatką. Bądź ktokolwiek z Nao.

Obraz
"Ty farm w dżungli do 6 a potem z ulta wjeżdżamy na mida i * gościa hyhy . albo ty * na mida a ja stealuje buffa z reda" ... Z dupy.
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
To jakieś ogłoszenie matrymonialne? Bo jeśli tak to ja dziękuję, dziewczynę mam A tak w ogóle, to widzę że chyba jestem jednym z nielicznych którzy nie wiedzą kim jst/był gotaito
gotaito
Nameczanin
Nameczanin
gotaito
Dni na forum: 3.561
Ostrzeżenia: 2
Posty: 61
Łukasz napisał(a):
To jakieś ogłoszenie matrymonialne? Bo jeśli tak to ja dziękuję, dziewczynę mam A tak w ogóle, to widzę że chyba jestem jednym z nielicznych którzy nie wiedzą kim jst/był gotaito
Popytaj się starych bywalców. Mnie już zaszufladkowali i przyczepili łatkę. Nie to nie ogłoszenie typu anons czy coś, to zwykła próba integracji (interakcji) z użytkownikami tego forum w rzeczywistym świecie. Swego czasu już, taki jeden ze Sczecina chciał zorganizować taką integrację w danym miejscu, a ja proponuje, że mogę odwiedzić każdego w miarę możliwości. Niezależnie od wszystkiego, dlatego liczę na współpracę.

Dodano po 6 minutach
Prawda jest taka, że trzeba wyciągnąć z tego wnioski. Z znajomości forum i dzielenia tej samej pasji na swój sposób. Tym razem, nie mam zamiaru z nikim pogrywać, czy udawać, że to dla mnie nic nie znaczy. Nie liczę na jakieś owocne znajomości czy coś. Chce porozmawiać, z zwykłej uprzejmości.

Obraz
"Ty farm w dżungli do 6 a potem z ulta wjeżdżamy na mida i * gościa hyhy . albo ty * na mida a ja stealuje buffa z reda" ... Z dupy.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Lepiej oszczędzaj hajs, żebyś kiedyś nie miał znowu problemów.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
gotaito
Nameczanin
Nameczanin
gotaito
Dni na forum: 3.561
Ostrzeżenia: 2
Posty: 61
... Ale do Słupska się pewnie wybiorę, bo ktoś mi usiadł na ambicje, że byłem i nie odwiedziłem tej osoby więc... coś trzeba zorganizować. Bliżej jest Bydgoszcz i Włocławek. No, chce się... zobaczyć ludzi, z którymi ma się do czynienia tyle czasu.

Obraz
"Ty farm w dżungli do 6 a potem z ulta wjeżdżamy na mida i * gościa hyhy . albo ty * na mida a ja stealuje buffa z reda" ... Z dupy.
burger5 Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]

Wiek: 35
Dni na forum: 5.680
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 903
ale ja się np. boje ze mnie pobijesz lub cos : / mówie to całkiem serio
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Dobrze wiedzieć kiedy planujesz wyjazd w nadmorskie rejony. Przyłożę szczególną uwagę by mój wyjazd absolutnie nie pokrył się z twoim.

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
gotaito
Nameczanin
Nameczanin
gotaito
Dni na forum: 3.561
Ostrzeżenia: 2
Posty: 61
hełm napisał(a):
ale ja się np. boje ze mnie pobijesz lub cos : / mówie to całkiem serio
Prędzej mogę wyśmiać, a tak naprawdę to jest mi żal, skoro mnie tak oceniasz. Drakan właściwie to ciebie i Mart nawet nie biorę pod uwagę. Więc nie musisz się zgrywać. Nawet jakbyś mnie rozpoznała, to ja wręcz przeciwnie. Co wy myślicie... że przykładowo gdzieś, kogoś, stąd rozpoznam, to polecę się jakiś wariat się przywitać ? To zależy. Już widziałem Hayata w pociągu jak jechałem do Torunia przez Bydgoszcz... Wsiadł chyba 2 przystanki przed stacją główną.

Dodano po 9 minutach
Moje wyjazdy, odbywać się będą z soboty na niedziele. By móc wieczorem wrócić do domu. Pracę zazwyczaj kończę o 12 godzinie. Więc nie będzie mi to kolidować z zarabianiem. Tak na marginesie. Zdaje sobie sprawę z pewnych rzeczy więc nie będę się z nikim umawiać specjalnie oraz obwieszczać się z podróżami, no chyba, że zakryję datę wyjazdu na bilecie. Taki to temat będzie z zdjęciami XD W sumie za dniówkę płaci mi 70-100 zł, czyli jedna dniówka, to podróż do Włocławka albo Słupska.

Obraz
"Ty farm w dżungli do 6 a potem z ulta wjeżdżamy na mida i * gościa hyhy . albo ty * na mida a ja stealuje buffa z reda" ... Z dupy.
gotaito
Nameczanin
Nameczanin
gotaito
Dni na forum: 3.561
Ostrzeżenia: 2
Posty: 61
Właśnie dziś kupiłem bilet, na pierwszy niedzielny wyjazd. Pw wysłane z zawiadomieniem i propozycją spotkania. Do zobaczenia na popołudniowej herbatce
Czeka mnie ponad 220 km jazdy
Koszt wyjazdu, przewidziany na 80 zł XD

Obraz
"Ty farm w dżungli do 6 a potem z ulta wjeżdżamy na mida i * gościa hyhy . albo ty * na mida a ja stealuje buffa z reda" ... Z dupy.
gotaito
Nameczanin
Nameczanin
gotaito
Dni na forum: 3.561
Ostrzeżenia: 2
Posty: 61
Słońce wyszło Niedługo bede w ...? Z komurki sie kiepsko pisze, za to w pociagu jest wi-fi

Dodano po 13 godzinach
Już wróciłem z, pierwszej podróży. Narobiłem zdjęć i parę filmików. Za tydzień,kolejny wyjazd.

Obraz
"Ty farm w dżungli do 6 a potem z ulta wjeżdżamy na mida i * gościa hyhy . albo ty * na mida a ja stealuje buffa z reda" ... Z dupy.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Super...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
gotaito
Nameczanin
Nameczanin
gotaito
Dni na forum: 3.561
Ostrzeżenia: 2
Posty: 61
Wiem XD Koszt wyjazdu bez pamiątek, wyniósł mnie nieco ponad 90 zł. Byłoby taniej gdyby regio było ale za to bym nie porozmawiał, gdy podróż długa z drugim człowiekiem.

Obraz
"Ty farm w dżungli do 6 a potem z ulta wjeżdżamy na mida i * gościa hyhy . albo ty * na mida a ja stealuje buffa z reda" ... Z dupy.
gotaito
Nameczanin
Nameczanin
gotaito
Dni na forum: 3.561
Ostrzeżenia: 2
Posty: 61
Obraz
Taka tam unijna propaganda XD

Dodano po 4 minutach
Obraz
Fainal Flesz

Dodano po 6 minutach
Obraz
U marin bro

Dodano po 8 minutach
Obraz
Cel podróży (sorki za spam)

Dodano po 10 minutach
Obraz
Współfinansowane przez UE

Dodano po 11 minutach
Obraz
Miejsce zesłania po studiach i fachowa pomoc psychologiczna.

Dodano po 13 minutach
Obraz
Słupsk to czyste miasto. Chwali się XD

Dodano po 15 minutach
Obraz
Bezpieczeństwo przede wszystkim

Dodano po 16 minutach
Obraz
Jednak mogą wjeżdżać pojazdy powyżej masy całkowitej 3,5 t.

Dodano po 18 minutach
Obraz
Tym się zajmuje, ale u siebie w Pile

Dodano po 19 minutach
Obraz
Trzeba mieć własny styl.

Dodano po 20 minutach
Obraz
Gdzie teraz... ?

Dodano po 23 minutach
Obraz
... DOko ima desu ka ? XD

Dodano po 24 minutach
Obraz
Może znowu ?

Dodano po 26 minutach
Obraz
Obraz
Moja trasa...

Dodano po 28 minutach
Obraz
Całkiem całkiem.

Dodano po 29 minutach
Obraz
U marin bro ?

Dodano po godzinie
Obraz
Niezłe połączenie...

Dodano po godzinie
Obraz
Trochę zmęczony.

Dodano po godzinie
Obraz
Czas wracać.

Dodano po godzinie
Obraz
Do zobaczenia mieszkańcom Słupska, może jeszcze się zobaczymy Xd

Dodano po godzinie
https://www.youtube.com/watch?v=K5rKVgIoRjk
Podsumowanie na szybko :)

Dodano po godzinie
http://vocaroo.com/i/s0s6X4FwOR5M (Dźwięk charakterystyczny dla tego miasta, poza mewami obecnymi)

Obraz
"Ty farm w dżungli do 6 a potem z ulta wjeżdżamy na mida i * gościa hyhy . albo ty * na mida a ja stealuje buffa z reda" ... Z dupy.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Śmieszny ludź z cie.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Przeniosłem zdjęcia tutaj, tamten temat służy do czego innego.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
gotaito
Nameczanin
Nameczanin
gotaito
Dni na forum: 3.561
Ostrzeżenia: 2
Posty: 61
Goguś napisał(a):
Śmieszny ludź z cie.
Dzięki, jestem jedyny w swoim rodzaju. Naturalny i prawdziwy. Nie udaję kogoś kim nie jestem.

Dodano po 11 godzinach
Trochę selfie nikomu nie zaszkodziło
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Dodano po 11 godzinach
Idę na wolny rynek, w Słupsku (To samo jest w Pile, nieprawdopodobne XD)
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Dodano po 11 godzinach
... swoją drogą, buty wypastowane. Wiem co to kultura osobista. Pozdrawiam chłopaka co mam koszulkę z gargamelem.

Dodano po 11 godzinach
Panorama Słupska i galerii, słupskiej
Obraz
Obraz

Dodano po 11 godzinach
Bez komentarza... Japonofilia jest zaraźliwa
Obraz
Obraz

Dodano po 11 godzinach
Moi ludzie...
Obraz

Dodano po 12 godzinach
Swoją drogą, podczas pobytu w głowie zapadły mi następujące ulice. Bolesława Chrobrego, 3-go Maja, Poznańska i Lutosławskiego oraz Jaracza. Ciekawe dlaczego ?

Dodano po 12 godzinach
... zapomniałbym Batorego jeszcze.

Obraz
"Ty farm w dżungli do 6 a potem z ulta wjeżdżamy na mida i * gościa hyhy . albo ty * na mida a ja stealuje buffa z reda" ... Z dupy.
gotaito
Nameczanin
Nameczanin
gotaito
Dni na forum: 3.561
Ostrzeżenia: 2
Posty: 61
Bilet kupiony. Jutro Gdańsk i poszukiwania doliny muminków. Tym razem nie będzie ani zdjęć ani filmików, bo się zwyczajnie wkurzyłem. Nie sądziłem, że na podstawie tych specjalnie zrobionych zjęć można ocenić, powierzchownie. Tak więc bujajcie się.

Obraz
"Ty farm w dżungli do 6 a potem z ulta wjeżdżamy na mida i * gościa hyhy . albo ty * na mida a ja stealuje buffa z reda" ... Z dupy.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Wakacje Gotaito aka Gonardino
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook