Forum Dragon Ball Nao

» Koniec mangi w listopadzie

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Hoho... No ale Bleach zdaje sie jeszcze sie nie konczy, choc powinien juz dawno... Osobiscie jednak jakos ciezko mi uwierzyc w ten koniec Naruto - i caly czas oczekuje na jakis numer ze strony Kishimoto

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
I bardzo dobrze. Mhroczność Sasuke już mnie denerwuje.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
I tak późno się zdenerwowałeś na tą emowatość mój wodzu.
Jakoś nie widzę, by to się skończyło tak prędko... Wszystko w tej mandze się przeciąga, jak wiadomo, więcej stron = more money honey. Jeszcze z rok walki Naruto z Sasuske.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Denerwowało mnie wcześniej. W zasadzie od początku mnie denerwowała jakaś dziwna konstrukcja rzekomej przyjaźni Sasuke i Naruto, której za nic w świecie nie rozumiem. Chyba autor sam ją sobie ubzdurał. Im bliżej końca tym ten wątek, i wszystkie związane z tym duetem, coraz bardziej mnie denerwują.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Może Sasuke jest homo-nie wiadomo [ ort! ] i widzi w Naruto coś więcej, coś, czego my, i sam tytułowy bohater, nie widzimy i nie rozumiemy.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Większość fanów Naruto z ulgą przyjmuje wiadomość o jego zakończeniu, co dobitnie pokazuje jak nisko upadła ta manga. Jeszcze niby zostało kilka chapterów ale chyba już teraz można spokojnie rzec że seria jako rzekomy następca DB w ostatecznym rozrachunku wypada naprawdę blado. Od bardzo długiego czasu poziom leciał na łeb na szyję. Dla mnie pierwszym takim poważnym zgrzytem było wskrzeszenie całej wioski przez Paina, kompletnie anty klimatyczna decyzja. Od tego momentu absurd gonił absurd. Kilka arc'ów była naprawdę dobrych, genialny Hidan&Kakuzu, ogólnie wątek Jirayi, jego misji, książki w której każdy kto ją czytał wcielał się w głównego bohatera, aż w końcu jego śmierć w wiosce deszczu. Jeszcze w miarę byli Zabuza i Kisame, odzwierciedlali takich prawdziwych shinobi z krwi i kości a nie jakiś emo-lumpów czy dresów. Także były z pewności dobre momenty ale ogólnie jak na to popatrzymy to niestety słabo. Jeszcze co mnie denerwowało to słaby character development, szczególnie u głównych bohaterów.

Dla mnie hierarchia mimo wszystko wygląda tak:
DB>One Piece>Bleach>Naruto

http://www.anime-planet.com/users/Lees
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Naruto > DB...

Wymieniać Bleacha w jednej linijce z powyższymi to obelga dla Toriyamy i Kishimoto.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Możesz udowodnić swoją wątpliwą tezę? Bo komentarzy merytorycznych nie widzę tylko puste frazesy. Chętnie podyskutuję na ten temat.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
W Naruto jest więcej afirmacji homoseksualizmu i mężczyźni nie są stypizowani jak to miało miejsce w Dragon Ballu. Chyba to miała clio na myśli.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
NaruxSasu yaoi?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.718
Posty: 120
Skąd: Kraków
Naruto jest niestety przekombinowany, Kishimoto miał potencjał na stworzenie naprawdę epickiej historii, którą ludzie będą dalej rozwijać ale końcówką historii zabił cały potencjał , postacie Naruto i Sasuke są juz skończone - wprowadzając motyw reinkarnwoania dusz synów pierwszego Sage'a niejako zaprzeczył całej postaci Naruto, który zawsze miał przełamywac fatum itd. a tu wszystko ostało nagle wywalone do śmieci.
Seria Shippuden była jeszcze spoko do Arcu z Hidanem i Kakuzu być może dlatego, że mielismy w końcu skupienie na innych, o niebo ciekawszych niż główni bohaterowie, postaciach. Jednakże zaraz po tym Arcu równia poszła tak w dół zarówno pod wględem scenariusza jak i rozwoju postaci, że to jest masakra, kisiel zrobił ze świetnej serii putą wydmuszkę z naiwnym zakończeniem i praktycznie zerowym potencjałem rozwoju historii - mamy opcje A)Sasuke bedzie pomagał i bedzie roaming ninja i będa razem walczyć przeciwko następnemu kto chce przejąć świat B) Sasuke znowu stanie się tym złym czyli historia się powtórzy (co jest najbardziej prawdopodobne co sugeruje sam autor).

Niestety znaczna część Shippudena jest katastrofa na skalę końcówki serii GT gdzie zamiast 7 złych smoków mieliśmy 13 z akatsuki (oczywistym jest, że postacie są bardziej rozwinięte, to juz inne czasy).
Podsumowując, jeśli wątki poboczne i nawet pstacie 3-cio panowe stają sie ciekawse niż główna historia to znaczy, że cos jest nie teges ^^
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
ino Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.412
Posty: 26
A czy ktoś orientuje się albo przypuszcza ile jeszcze odcinków będzie miało anime:)? Chciałabym wiedzieć, czy to już faktycznie końcówka;/
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Anime będzie cały czas wydawane, nawet jeśli skończy się już fabuła z mangi, to mają zamiar puszczać fillery. Aż Kishimoto wymyśli nowe historie.

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
http://www.naruto.wbijam.pl/nowa_era_naruto.html napisał(a):
Zgodnie z naszymi przewidywaniami (więcej w poprzednim newsie) Naruto wcale nie skończy się na aktualnej części! Wiosną 2015 roku ruszy zupełnie nowa historia autorstwa Masashiego Kishimoto, która skupiać się będzie na kolejnym pokoleniu Wioski Liścia, czyli pociechach aktualnych głównych bohaterów! Początkowo będzie to zbiór krótkich historii, który jednak, jeśli będzie się cieszyć dużym zainteresowaniem, zapewne przerodzi się w pełnoprawną mangę/anime.

Obraz
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.891
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Ja słyszałem, że latem. Ciekawe tylko, co oni tam będą mogli wymyślić? Przecież pokój został osiągnięty.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Koniec mangi w listopadzie
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook