Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Z Movie: Fukkatsu no "F" (2015) ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.204
Plusy: 7
Posty: 346
może jakiś symbol saiyan
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Obraz

Dzieciak z trailera robi furorę xD

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Skoro żadne Kanji to pewnie symbol Beerusa albo Whisa. A co do dzieciaka to chyba nie bardzo rozumiem o co chodzi
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Prawdopodobnie Goku i Vegeta będą trenować z Whisem.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Yasiek napisał(a):
A co do dzieciaka to chyba nie bardzo rozumiem o co chodzi
Wygląda, jakby trafił tam z innej bajki. To powiększenie, ale jest cokolwiek niestarannie wykonany, a przez to dość zabawny.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 06.12.2014, 23:49
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Nowy Film DB. No i w niego aż tak duży wkład włoży sam Akira-hmm ciekawe. I w zapowiedziach widać Freezę- mój ulubiony czarny charakter. Z tego co czytałam ma być silniejszy, aż nie mogę się doczekać.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Zaworek-San Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.053
Posty: 82
Skąd: Jarocin
Ciekawi mnie w jaki sposób zostanie wytłumaczony w takim razie fakt pozyskania przez Freezera tak ogromnej mocy. Skoro od czasu zniszczenia go przez Trunksa, który był jedynie Super Saiyaninem, a pokonał go z wielką łatwością, Goku doszedł do 3-ego poziomu, Vegeta miał perfekcyjny wręcz drugi, a Gohan przybrał postać "Mistyczną" gdzie jego moc była porównywalna z Goku na 3. poziomie, Freezer mógłby co najwyżej przylecieć i posłużyć jako worek treningowy dla małego Trunksa i Gotena.

Zrozumiałbym jeszcze gdyby film umiejscowiony był gdzieś w okolicach Cell Sagi, ale po pokonaniu Buu czy walce z Birusu, Freezer nie powinien stanowić wyzwania dla Z-Teamu.

Edit. Zapomniałem o fakcie, iż Gohan w zwiastunie znowuż został ukazany jako SSJ, aczkolwiek mam nadzieję, że skończy się jak w przypadku BoG.
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.204
Plusy: 7
Posty: 346
ja obstawiam że zobaczymy gohana ssj i mam do tego trzy wersje ;P
1. Gohan zamieni się w ssj aby frezzer który bał się legendarnego sayana zobaczył że każdy już może to osiągnąć,
2. Gohan po prostu po tym jak dowiedział się że będzie ojcem odpuścił treningi i jego poziom mocy spadł (jest taka scena w dbz oczywiście nie ma jej w madze, gdzie w jednym z ostatnich odcinków trunks odwiedza gohana a ten mówi że przygotowuje wykład)
3. Autor zapomniał że ten sayan się nie zamienia

PS: a odnośnie braku gotena i trunksa to może będzie tak że goku z vegetą wyślą ich do pierwszej walki lekceważąc freezera a on ich strasznie poturbuje co skłoni bohaterów do poważnej walki
tak było w jednym specialu który można traktować kanonicznie bo w BOG była wzmianka o bracie Vegety
eleneli Kobieta
Cargo
Cargo
eleneli
Wiek: 31
Dni na forum: 3.602
Posty: 29
Skąd: Przasnysz
Wtrącę swoje pięć groszy, ponieważ czytam te wszystkie posty mówiące, że Gohan po treningu u Kaioshinów nie może już być SSJ i zastanawiam się, czy coś ominęłam (japońskiego co prawda nie znam, ale chyba w napisach, które są powszechne w internecie nic takiego nie padło). Ja odebrałam to raczej, że Gohan posiadł moc tak ogromną, że przemiana nie będzie już konieczna/nie robiłaby większej różnicy. Proszę mnie wyprowadzić z błędu, jeżeli się mylę .
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Stary Bóg Światów powiedział, że przemiana w SSJ nie jest opłacalna, a do tego dużo słabsza niż Mistic i nie warto jej używać w przypadku Gohana.

Nowości od grupy DBmangi
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
eleneli napisał(a):
Ja odebrałam to raczej, że Gohan posiadł moc tak ogromną, że przemiana nie będzie już konieczna/nie robiłaby większej różnicy.
Z grubsza tak to jest. Niektórzy to interpretują inaczej, bo po rytuale Kaioshin kazał Gohanowi "przemienić się w SSJ [...] zwiększyć moc do poziomu SSJ". I ten zwiększył, ale się nie przemienił. Przemiana w SSJ to swoista zdolność i raczej nie powinno się zakładać, że Gohanowi ją odebrano, bo to byłoby dziwaczne. Zdaje się, że na tym jednym zdaniu Kaioshina opiera się to całe wnioskowanie, ale przykłady pokazują, że nie jest słuszne (DBGT i Kami to Kami).

Choć przykłady słabe, zważywszy na cyrk, jaki był z tym filmem, a konkretnie z "przekolorowywaniem" na ostatnią chwilę trailerowej sceny z przemianą Gohana
Chyba drugi raz nie popełniliby identycznego błędu i tym razem już nie będą tego zmieniać.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Łukasz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Łukasz
Wiek: 36
Dni na forum: 5.727
Plusy: 2
Posty: 694
Skąd: Biała Podlaska
RMX777 napisał(a):
Gohan zamieni się w ssj aby frezzer który bał się legendarnego sayana zobaczył że każdy już może to osiągnąć,
W piekle dzięki Babidiemu czarne charaktery mogły śledzić walkę Goku i Buu. Nie wiem kiedy ta "relacja LIVE" się zaczęła, ale sądzę, że Freeza wiedział już że poziom SSJ osiągnęły inne osoby.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Przecież to były fillery.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Mysterio666 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Mysterio666
Wiek: 33
Dni na forum: 4.540
Posty: 47
Skąd: Top Secret
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Niektórzy to mają wyobraźnię (i talent). Ale kto wie

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Shnuki Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Shnuki
Wiek: 31
Dni na forum: 4.218
Posty: 30
Skąd: Szczecin
Nie miałbym nic przeciwko, gdyby to naprawdę od tego wziął się ten symbol
florion11 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Wiek: 28
Dni na forum: 4.378
Ostrzeżenia: 4
Posty: 133
To będzie oryginalna historia nie uwzględniająca Trunksa z przyszłości, który był wynikiem niezadowolenia fanów z zakończenia serii.
Tak więc Freezer przylatuje na ziemie i zabija ziemian jak zaplanował, Trunks sie nie zjawia, walczą wojownicy Z, potem Songo wraca i robi kombo frezerowi i kamehame mu puszcza.
Dalej nie wiadomo [ ort! ] może początek nowej serii ale już bez Trunksa i cyborgów czyli normalne Dragon Ball Z będzie.
miyamoto1 Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
miyamoto1
Wiek: 34
Dni na forum: 3.718
Posty: 120
Skąd: Kraków
Yasiek napisał(a):
Ciekawe czy te "nowe" scoutery będą miały jakiekolwiek zastosowanie w filmie. Czyżby nadeszła okazja aby fanboye cyferek wreszcie dostali orgazmów z powodu kolejnej dawki power levelów?
Toriyama mówił coś o nich w wywiadzie i miały jakiś dodatkowy bajer, jest w dziale wywiady.

Co do ciekawszych teorii dotyczących filmu:

- Frieza jakimś sposobem posiądzie moc Boga zniszczenia lub zajmie miejsce Billsa
- Nowe wdzianko Goku sugeruje iż odbył on trening u Whisa logo na piersi przypomina trochę tą obręcz, którą nosi whis.
- Nowa transformacja Friezy będzie jakaś ultra uber legendarna i będzie to coś w stylu SSJG u Saiyan.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Z Movie: Fukkatsu no "F" (2015)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook