Forum Dragon Ball Nao

» Rysujesz mangę?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Rysujesz mangę?

Rysujesz mangę?
Tak 60,61% 40 60,61%
Nie 39,39% 26 39,39%
Wszystkich głosów: 66
SonGohan Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
SonGohan
Wiek: 31
Dni na forum: 6.719
Posty: 31
szkicuje potem koloruje robie komiksy i mam już 56 stron mojej książki ilustrowanej o db a będzie [ ort! ] około 250

KA-ME-HA-ME--HAaa (0)======
Obraz
WierciucH Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
WierciucH
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Posty: 96
Skąd: Capsule Corporation
Ja szczeze w wieku 12 lat rysowalem . Np. Kilka rysunkow Goku i kilka grupowych . Miesiac temu znowu zachcialo mi sie nagle rysowac DB narysowalem 2 rysunki Vegety , 1 taki sobie ale 2 nawet niezle. Moj brat jak cos rysuje to ze 2 tygodnie ale jak konczy to normalnie jak Akiro .
Ps. Czas mojego rysowania trwa 3 dni.

DRAGON BALL NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH !!!
Abel Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Abel
Wiek: 37
Dni na forum: 6.719
Posty: 34
Skąd: Toruń
Ja tez lubie rysować (szczególnie na lekcjach polskiego ) , chociaż nie jest to zwykle manga a raczej jakis smoki itd próbowalem kiedyś narysowac Sheng-longa ale jakos nie umiem

"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać."

Ernest Hemingway
andonezja
Super Nameczanin
Super Nameczanin
andonezja
Dni na forum: 6.718
Posty: 105
ja lubie rysowac, wlasciwie rysuje wszystko, czesto postaci z db. rysunki nie sa idealne, ale z kazdym nastepnym jest coraz lepiej.

bo cały ten porządek do tego się sprowadza, że władza daje kasę, a kasa to władza.

I see a vision through my colorful dreams,
pictures of places that I have never been.
Something is out there waiting for you and me.
Not far away is a beautiful sight,
magic balls shining with power so bright.
Go ahead and take the chance, follow your dream.
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.729
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Ja trochę rysuje...
Mangi, arty... normalne portrety też... ale ta ostatnia umiejętność trochę u mnie zanikła...
Ostatnio mam problemy z organizacją czasu... i nie wyrabiam z pisaniem fanficków, rysowaniem czegokolwiek, na składzie leży mi masa niesknczonych rysunków, mang, tekstów...

Angrenereg Kali The Neftys
Alexandra007 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Alexandra007
Wiek: 35
Dni na forum: 6.582
Posty: 47
Ja zaczęłam od niedawna rysować rysunki z DB i szczerze mówiąc podobają się mi jak i innym. Ogólnie lubię rysować. Mam teraz narysować ołówkiem na ścianie WIELKIEGOOO VEGETĘ koledze
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Ja ostatnio mam jakąś manię rysuję Freezera i Vegusia, ale nie mam skanera i nie moge przsłac. Nie są one świetne ale złe tez nie. najlepiej wychodzą mi oczy i twarz , ale talia i nogi to koszmar może jakos mi sie uda je tu wsadzic, na str. glowną do artów, ale tylko najlepsze pozdro goten

Obraz
PALATIAL REGALIA
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
A ja ostatnio nie mam weny tworczej... to sie tyczy rysowania, a takze pisania tekstow macie jakies pomysly na natchnienie??

pzdr
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.718
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
Nom. Ja, gdy trace natchnienie do szukam jakiegoś mobilizacujnego kopa. Jak wiadomo w podświadomości każdy człowiek chce byc najlepszy . . . Totez wchodze na www.digart.pl , z cukrowymi oczyma spoglądam na zajebiste szkice innych co mnie motywuje . . .
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
fajny sposób, calibra jak nie bede w nastroju to sobie na tą stronkę zaglądnę

Obraz
PALATIAL REGALIA
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ja nawet probowalem cos tam zrobic i nawet wychodzilo. Dalem sobie z tym szybko spokój [ ort! ] i wycofalem sie z rysowania. Teraz wole ogladac prace eMate

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Larme Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Larme
Wiek: 33
Dni na forum: 6.627
Posty: 313
Skąd: Alternatywna Przyszłość;)
Ja też ale od niedawna Mi tam najlepiej wychodzi Goku i Vegeta... Z reszta muszę się przyłożyć. A panny nie idą mi w ogóle...

*Prawda jest jak dupa- każdy ma swoją*
*Kiedyś kupię nóż i powyżynam wszystkich w koło, kupię nóż, zostawię tylko dwoje...*
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.569
Posty: 188
Ja prawie cały czas rysuje (może dlatego mam kiepskie oceny z matmy ) ale nie wiem [ ort! ] czy można by to nazwać mangą, ale się staram. na razie [ ort! ] najlepiej mi wychodzi odrysowywanie, a jak rodzice kupią mi skaner, to wyśle na tą strone moje rysunki ale z DB
Kubus Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Kubus
Wiek: 31
Dni na forum: 6.587
Posty: 42
Skąd: Dębica
No jak jak byłem chyba w zerówce to rysowałem db , oczywiście można się spodziewać jak to wyglądało ... Rysowałem w sumie go do czasu kiedy przestał lecieć w tv . Jakoś już zaczęło mi stopniowo brakować czasu i zaprzestałem , później narysowałem podczas wakacji ze 3 lata temu Goku , Vegete i chyba jeszcze tam kogoś , właściewie to szkicowałem i całkiem fajnie to wyszło . Ostatni mój rysunek to jest z wakacji ( chyba z końca wakacji ) 2 lata temu . Noi to był Goku ssj2 , i powiem że twarz mięśnie , włosy mi baardzo fajnie wyszły , ogólnie mi się ten rysunek podobał , był właśnie taki ( podobny ) do tych akiry ( no oczywiście nie taki jak on rysował ale podobny już ) . Był to ostatni mój rysunek , ale teraz zaczynam mieć straszne chęci na rysowanie i chyba już niebawem zaczne .
Angrenereg Kali The Nefty Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Angrenereg Kali The Nefty
Wiek: 37
Dni na forum: 6.729
Posty: 137
Skąd: Oświęcim
Ja znowu zaczełam rysowac.... ale po nieudanym "dziele" ktre usiłowałam namalowac na ścianie, przeniosłam się z powrotem na kartki stwierdzam ze zrobiłam nawet niezłe postepy... ale jeszcze długa droga przedemną...
( z resztą są tu w fanartach... nie wiem co mnie podkusiło je wysyłac jak ktoś jest ciekaw to niech sobie zbejzy... tylko nie bijcie że na niektrych Vegeta ma figurę jak kobieta... )

Angrenereg Kali The Neftys
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.626
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
mi ostatnio wyszedł tenshin chan, a rysuje to co mi sie spodoba, nie mam ulubionej postaci do malowania oprócz Vegusia

Obraz
PALATIAL REGALIA
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.569
Posty: 188
Ja właśnie narysowałam Son-goku, jutro zeskanuje, a później wyśle to, mam nadzieje że się pokarze (ok.2 godz. nad tym siedziałam, ale warto było), oczywiście nie jest idealnie narysowane, ale cóż, cały czas się ucze. (Może jeszcze coś narysuje?)
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.134
Posty: 222
Skąd: Leszno
każdy z fanów DB lub innej mangi próbował rysować...
Sam kiedyś tak robiłem gdy skończył się DB w telewizji
zaczełem rysować postacie z serialu
i dalej rysuje różne sceny
pozdrawiam

@@@@@Dragon Ball@@@@@

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
SSJ-ddkiller napisał(a):
każdy z fanów DB lub innej mangi próbował rysować...

ja nie próbowałem [ no , może kilka razy w przedszkolu ]
Nie mam kompletnie talentu do rysowanie więc sie "wymieniam". Mój kolega nie ma internetu a jest fanem DB więc ja jak ściagne jakieś odcinki to mu zgrywam na płytke , a on mi wtedy kilka rysunków DB za to daje .

PS: on ma talent i chodzi na jakieś kursy rysunku .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.294
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Moje pierwsze rysunki ,które mi sie tak naprawdę podobały były to postacie z DB pamiętam zawsze rysowałem goku w rożnych formach sajana od 1 do 4
Jak sie nauczyłem rysować postacie to przyszedł czas na rysowanie komiksów wymyślałem nowe przygody dla goku (tak dla zabawy ) Powiem ,że całkiem nieźle mi to wychodziło.

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Rysujesz mangę?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook