Forum Dragon Ball Nao

» [PS2] Władca Pierścieni: Trzecia Era

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
https://www.youtube.com/watch?v=qEU_jxwoTuY

Stara gra bo z 2004 roku, pierwszy i jedyny nowożytny RPG z uniwersum WP (nie licząc tych starych z amigi). Gra na licencji EA Games,studia które było tamtego czasu w szczytowej formie jeżeli chodzi o gry i o Władcę. Ukazała się na konsolach PS2/GCN/Xbox. Nie ukazała się na PC ja chciałem w nią zagrać i odpaliłem na emulatorze.

Jest to taki Final Fantasy X w Śródziemiu, gdzie latamy postacią po mapie a walczymy w systemie turowym. Fabuła jest alternatywnym przedstawieniem filmowej trylogii, ale nie narusza jej. Wcielamy się w postać Berethora, kapitana straży Gondoru, który wyrusza do Rivendell odnaleźć Boromira. Po drodze poznaje elfkę - Idrial, strażnika - Elegosta i krasnoluda - Hadhoda, którzy dołączają do naszej drużyny.

Pograłem trochę w sumie nie trochę, bo 9h i dopiero co wylazłem z Morii po 20 min boju z Balrogiem a na liczniku dopiero 20% więc gra wydaje się długa. Exp i lvl przychodzi szybko, czesto trzeba rozdawać punkty, ale jest to zgubne bo Eregion był łatwym regionem. Zabawa zaczęła się od Morii, gdzie przyszło się 2x mierzyć z Czatownikiem Wodnym i armią goblinów, którzy są na tyle rozumni, że umieją unikać i się healować, ogólnie upierdliwce straszne.

Gra jest dobra, gdyby interakcja ze światem byłaby taka jak np. w Kotorze, to byłby miodas, bo oprócz wybranej postaci na ekranie, przemierzając Śródziemie nie natrafimy na żadne życie a questy poboczne atywują się własciwie same. Gra jest też strasznie liniowa, ale dzięki fabule i przerywnikom filmowym z trylogii Jacksona kipi takim klimatem, że chce się grać i zobaczyć co dalej.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [PS2] Władca Pierścieni: Trzecia Era
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook