Forum Dragon Ball Nao

» [Polska] Wybory prezydenckie 2015

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  

Na kogo oddasz głos w wyborach prezydenckich?

Na kogo oddasz głos w wyborach prezydenckich?
Bronisław Komorowski (popierany przez PO) 4,00% 1 4,00%
Andrzej Duda (PiS) 12,00% 3 12,00%
Adam Jarubas (PSL) 0,00% 0 0,00%
Magdalena Ogórek (popierana przez SLD) 12,00% 3 12,00%
Janusz Palikot (Twój Ruch) 0,00% 0 0,00%
Janusz Korwin-Mikke (KORWiN) 48,00% 12 48,00%
Jacek Wilk (KNP) 12,00% 3 12,00%
Marian Kowalski (RN) 0,00% 0 0,00%
Paweł Kukiz 8,00% 2 8,00%
Grzegorz Braun 4,00% 1 4,00%
Paweł Tanajno 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 25
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Wybory prezydenta RP zostały ogłoszone na dzień 10 maja br. Na kogo zamierzacie głosować?
2 kandydatów jeszcze nie jest oficjalnych, ale poproszę admina, by dodał ich jak tylko potwierdzą swój start.
Zamieszczam nazwiska, oraz przynależność bądź rekomendację partyjną (jeśli występuje).

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Kim jest Braun, bo widzę że część ludzi się obsrywa z zachwytu jak o nim mówią.
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 3.415
Ostrzeżenia: 4
Posty: 98
Zdecydowanie pan Korwin.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Braun to prawicowy filmowiec. Tworzy filmy dokumentalne o II wojnie światowej oraz agenturalnej przeszłości polskich elit. Najgłośniejszym były plusy dodatnie, plusy ujemne o Wałęsie. Parę razy się procesował z rożnych powodów. Prawicowiec typu, co na piedestał stawia walkę z komunizmem, komunistami i kapusiami. Ktoś by pomyślał, że to taki Kaczyński, ale w odróżnieniu od Kaczyńskiego Braun nie ma komunistycznych poglądów i lewicowej mentalności. Jest też wolnorynkowcem, ale prawie w ogóle o tym nie mówi, więc ludzie sądzą, że nie jest. Wybrał inną drogę ninja niż Korwin.
Generalnie jest bardziej kompetentny niż wszyscy dotychczasowi prezydenci razem wzięci. Nie jest też obsrany, bo już sporo pomyj na niego wylano, a mimo to kontynuuje swoje.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Wyboru nie ma...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Hayato napisał(a):
Wyboru nie ma...
Grodzka lada dzień ogłosi swój start.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ja chyba oddam głos na Ogórek, przynajmniej będzie coś ładnego w tym politycznym "gównie".

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek napisał(a):
Grodzka lada dzień ogłosi swój start.
Też chciałem właśnie o tym napomknąć.

Wyborcy PO to dziwne zjawisko. Nikomu w polityce nie ufają, wiedzą, że wszyscy kradną i są hipokrytami, ale uparcie głosują na obecną władzę po to tylko, żeby którakolwiek z partii opozycyjnych nie wygrała, bo te tylko czyhają na możliwość zniszczenia Polski.

Gdyby ci pseudokandydaci pokroju Ogórek wygrali w pierwszej turze, to by pewnie na zawał zeszli xD

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Kukiz ma też kandydować podobno.

Obraz
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Swoją droga, zastanawia mnie ten nagły wysyp "prawicowych" kandydatów, który jest wprost proporcjonalny do wzrostu popularności Korwina...
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kojiro Sasaki napisał(a):
wzrostu popularności Korwina...
Rzecz w tym, ze ta "popularnosc" nie przeklada sie na wynik wyborow. Tak jak pamietam bezskutecznie kandyduje na urzad prezydenta od 25 lat i na pewno tym roku tez nim nie zostanie.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kojiro Sasaki napisał(a):
Obalić demokrację, albo wprowadzić egzaminy na uprawnienia do głosowania.
I kogo bys obsadzil w komisji egzaminacyjnej i za czyje pieniadze?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Hayato napisał(a):
I kogo bys obsadzil w komisji egzaminacyjnej i za czyje pieniadze?
Obsadziłbym żony córki i kochanki za pieniądze tych, którzy tak ochoczo popierają socjalizm.

Mówiąc poważniej, w instytucjach państwowych (tu PKW) jest wystarczająco dużo nierobów, którym można by dorzucić obowiązków.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kojiro Sasaki napisał(a):
Mówiąc poważniej, w instytucjach państwowych (tu PKW) jest wystarczająco dużo nierobów, którym można by dorzucić obowiązków.
I myslisz, ze cos by sie zmienilo?

Btw, na jakiej podstawie decydowali by czy ktos egzamin zda czy nie?

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Hayato napisał(a):
I myslisz, ze cos by sie zmienilo?
Tak.
Hayato napisał(a):
Btw, na jakiej podstawie decydowali by czy ktos egzamin zda czy nie?
Na takiej samej, jak w przypadku każdego innego egzaminu.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Kojiro Sasaki napisał(a):
Na takiej samej, jak w przypadku każdego innego egzaminu.
Tzn? Moze jakis konkret? Zdawalem w zyciu rozne egzaminy i nie moge powiedziec zeby egzamin byl egzaminowi rowny.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Hayato napisał(a):
Tzn? Moze jakis konkret? Zdawalem w zyciu rozne egzaminy i nie moge powiedziec zeby egzamin byl egzaminowi rowny.
Każdemu półinteligentowi, po przeczytaniu słów „egzaminy na uprawnienia do głosowania”, pojawia się w głowie ogólny zarys jak by to miało wyglądać... -_-

Ale jak trzeba to trzeba: Chodzi o to, aby zweryfikować u potencjalnych wyborców wiedzę z najważniejszych w polityce dziedzin i na jej podstawie dopuścić lub nie dopuścić danego delikwenta do głosowania.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ale jak trzeba to trzeba: Chodzi o to, aby zweryfikować u potencjalnych wyborców wiedzę z najważniejszych w polityce dziedzin i na jej podstawie dopuścić lub nie dopuścić danego delikwenta do głosowania.
Teoretycznie kazdy z nas mial WOS w szkole, wiec pozytywny stopien z tego przedmiotu automatycznie powinien dawac przyszlemu wyborcy taka wiedze.

Nie widze powodu by narazac polskiego podatnika na dodatkowe wydatki tylko z powodu widzimisie garstki kucy, ktore naczytaly sie paru madrosci z ksiazek.

Z reszta nawet, jezeli 3/4 spoleczenstwa oblalo by ten egzamin, to dlaczego niby mniejszosc mialaby rzadzic wiekszoscia? Ten kraj nalezy tak samo do "polinteligentow" jak i kucy, a zwykle glosowanie jest najbardziej sprawiedliwym rozwiazaniem szanujacym prawa kazdego obywatela, a nie tylko tych, ktorym marzy sie dyktatura.

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Hayato napisał(a):
Teoretycznie kazdy z nas mial WOS w szkole, wiec pozytywny stopien z tego przedmiotu automatycznie powinien dawac przyszlemu wyborcy taka wiedze.
Żaden argument.
Hayato napisał(a):
Nie widze powodu by narazac polskiego podatnika na dodatkowe wydatki tylko z powodu widzimisie garstki kucy, ktore naczytaly sie paru madrosci z ksiazek.
Polski podatnik uwielbia, jak inni rządzą jego pieniędzmi. Nie jest dla niego istotnym, jak to robią.
Hayato napisał(a):
Z reszta nawet, jezeli 3/4 spoleczenstwa oblalo by ten egzamin, to dlaczego niby mniejszosc mialaby rzadzic wiekszoscia? Ten kraj nalezy tak samo do "polinteligentow" jak i kucy, a zwykle glosowanie jest najbardziej sprawiedliwym rozwiazaniem szanujacym prawa kazdego obywatela, a nie tylko tych, ktorym marzy sie dyktatura.
Czy człowiek, który nie zaliczył ani jednego egzaminu, powinien zostać lekarzem? Niech ludzie nie pchają łap w to, na czym się nie znają - proste.
Dlaczego większość ma rządzić mniejszością? Nie widzę w tym „szanowania praw każdego obywatela”...
Wolę dyktaturę jednego mądrego człowieka, niż dyktaturę licznej i głupiej większości.

Wszystkie największe dobrodziejstwa pochodzą od ludzi pracowitych, zaradnych, (opcjonalnie) wykształconych i utalentowanych a nie od tych, którzy tu i tam krzyczą „daj!!” „daj!!”".

Trzeci akapit twojego posta obala pierwszy
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » [Polska] Wybory prezydenckie 2015
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook