Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Xenoverse (PC, PS4, PS3, XONE, X360) ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Hehe ta muzyka z menu też mi się z simsami jakimiś skojarzyła...
Mnie to Saibaimani prawie rozdupczyli, taki chaos był, że nie ogarniałem co się dzieje.
Polskie tłumaczenie to w sumie jakiś żart, bo raz jest Kakarotto a innym razem Kaszalot. Destrukto-disc zamiast Kienzan, itd. Tak jakby wynajęli grupę tłumaczy i każdy tłumaczył na własną modłę. I tak największą rozkminę miałem przy tym latającym teleporcie, przelatywałem i nic, a Trunks taki pomocny... W końcu jakoś się udało.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ja gram z japońskim audio i angielskimi napisami.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
A u kogo trenujecie? Ja u Piccolo, teraz muszę mu jakąś kapsułkę zmiksować. Te tłumaczenia ataków to faktycznie zagwozdka, każdy przyzwyczajony do oryginalnej wymowy a tak trzeba rozkminiać co i jak.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ja zacząłem u Piccolo, ale od wczoraj wieczorem nie mogę wejść, bo serwer leży
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Początkowo u Piccolo trenowałem, później u Vegety, a teraz u Mr. Satana Też miałem problem z odpaleniem gry, bo nie mógł połączyć się z serwerem, ale w pewnym pliku zaznaczyłem opcję offline i śmiga.
A tak wygląda mój ziomek:
Obraz
Obraz
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
A ja nie mogę się zdecydować kim grać, co chwila usuwam postaci. Majin mi nie pasi za bardzo, prawie sami Saiyanie, chociaż nimi najlepiej mi się gra, Arcriosian czy jak ma to dziadostwo słabo stoi ze zwykłymi pociskami Ki (pojedyncze pociski, które i tak długo ładuje, już kij z paraliżem).

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dwa dni męczyłem się z początkiem sagi Buu. Te poziomy są strasznie nierównie, na przykładzie tej sagi, ciężki pojedynek z Mirą, cholernie trudny z Majin Buu, ale już ostatnia walka z Kid Buu lajtowa zakończona A... :F

Z Bossami nie ma możliwości zrobienia jakiegokolwiek combo przy użyciu walki wręcz, praktycznie to nie możliwe bo Oni ciągle trzymają gardę i używają wybuchów energetycznych. Jedyne rozwiązanie to tylko spamienie super atakami.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Mirę pocisnąłem za drugim razem, ale grubego Buu to nie wiem jak przejdę. Te jego mini-klony chyba odzyskują zdrowie jak je znokautuje? Muszę srogo zaopatrzyć się w kapsułki...

Grupa Mirai
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Tych małych Buu nie masz ubić wszystkich, troche powalcz i w miedzyczasie pojawi isę dialog Trunksa z Buu na dole ekranu i po nim walka się zakończy, masz tylko przetrwać ; p

Saga Beerusa fajna, cieszyłem się, że łatwa aż do czasu kiedy po wszystkim w Toki Toki Beerus rzucił mi wyzwanie, za 3 razem je dopiero przeszedłem ; p

Co do trenerów, to skończyłem u Piccolo i Kuririna, teraz jestem u Cella.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
A na mnie Vegeta strzelił focha...

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
MrScythe
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 3.309
Posty: 11
Steam
Nick : MrScythe91 lub MrScythepl
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Przeszedłem cały Story Mode. Grało mi się świetnie, w zasadzie dalej gra bo ciągle mi zostały zadania równorzędne. Turpat na YT powiedział, że fabułe odczuwa się jakby się oglądało jakąs kinówke albo special i trudno się z tym nie zgodzić. Fabuła opowiadana jest z perspektywy patroli czasu więc, kto wcześniej nie miał styczności z DB z tych urywków w których naprawiamy historię nie dowie się niczego. Jako całaośc wygląda naprawdę dobrze i co najważniejsze łączy się z dotychczasowym światem DB. Rozmawiając z NPC czy czytając dialogi możemy dowiedzieć się wielu rzeczy np. dlaczego Trunks pracuje dla Najwyższej Kai Czasu oraz dlaczego magia Demigry nie działałą na Goku. Nadal przystaje, że poziom jest strasznie chaotyczny, najtrudniejszy na początku każdej sagi a najłatwiejszy na końcu włącznie z finalnym bossem. Skończyłem mając lvl 57 i już jest w miarę ok jeżeli chodzi o walkę ale za to pojawił się problem w postaci durnego Ai naszych towarzyszy, którzy padają jak muchy (Cella ubił Kuririn) przez co ciężko wykonać niektóre zadania równorzędne, gdzie narzucony przez grę gracz CPU musi przeżyć, a nasi kompani nam tego nie ułątwiają, dlatego odblokowanie Vegito chyba sobie zrobię online bo wyszedł crack do gry lan ; p

Słabo, że głównych antagonistów nie możemy odblokować, dziwi mnie to. Co prawda są już mody odblokowujące je ale to nie to samo, nie wiem może Bandai udostepni je później jako DLC co byłoby trochę przesadą.

Jak na pierwszego DB na PC wyszło miodnie liczę na kolejne odsłony na tę platformę chociaż chciałbym aby była kontynuacja Xenoverse, bo to jest produkt dobry i gdyby go jeszcze dopieścić mógłby być epicki.

OST słabe ale ten utwór wpadł mi w ucho:
https://www.youtube.com/watch?v=zzJTC2Byk6U

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
eleneli Kobieta
Cargo
Cargo
eleneli
Wiek: 31
Dni na forum: 3.602
Posty: 29
Skąd: Przasnysz
Jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o bijatyki i w ogóle gry Dragon Ballowe, dlatego piszę bardziej w sprawie zapytania Was o wrażenia w kwestiach, które mnie nurtują, niż podzielenia się własną opinią.
W każdym razie nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z żadną grą DB (przyczyna prosta, babą jestem, konsoli żadnej nie posiadam, a znajomi, którzy posiadają nie grali w to co mnie interesuje). Sama natomiast zawsze grywałam jedynie w erpegi. Próbowałam więc samodzielnie rozpocząć grę w Xenoverse (na PC), ale ciężko jest osobie, która w ogóle nie zna mechaniki tego gatunku i ostatecznie przekazałam stery chłopakowi (on gra jednak głównie w strzelanki). No i tu zaczęła się jazda, gdyż początkowe kilka walk było wręcz bajecznie prostych, jednak w pewnym momencie poziom skoczył tak drastycznie, że pewne questy musiał on przechodzić po kilka razy, a ostatecznie i tak nie wszystkie mu się udało ukończyć, przez co porzuciliśmy "wspólną" grę i aktualnie leczymy zszargane nerwy . Tak więc moje pytanie brzmi, gdzie leży problem? Czy serio sterowanie w Xenoverse jest mało intuicyjne, czy jednak wina leży w braku doświadczenia?
Aha, a misja, która nas doprowadziła do wrzenia to taka dotycząca walki z Saibamanami (pewnie Saiyan Saga, jest Nappa i Vegeta oraz Yamcha, Kuririn i Tenshinhan). Gdy nadchodzi druga fala i są wśród nich stworki o trochę innych kolorach niż reszta i jeszcze dziwniejszych imionach, nie dajemy po prostu rady.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
eleneli napisał(a):
Czy serio sterowanie w Xenoverse jest mało intuicyjne, czy jednak wina leży w braku doświadczenia?
A na czym grasz, padzie czy klawiaturce i myszce? ; p To ma znaczenie chociaż sterowanie na klawiaturze także zostało pomyślane i nie ma z nim wielkich problemów.

Powiem Ci, że Saiyan Saga jest najłatwiejsza z nich wszystkich, później będzie już nieco trudniej ; p Ważne jest aby lvlować postać (polecam najwiecej punktów dawać w życie, bo jest bardziej zauważalne aniżeli w ataki, ale w nie także od czasu do czasu trzeba coś pododawać) a także wykonywać zadania równorzedne (online bądź offline) nawet kilka razy powtarzając jedno, bo nie dość ze dostaje się expa, to odblokowuje się nowe ataki. W mieście toki toki powinnaś spotkać Raditza idź do niego i weź questa bo w nim można zdobyć kamehameha, co jak na zwykły atak jest całkiem dobry i co najważniejsze długodystansowy.

Ważne są też kapsułki z energią które przywracają cześć życia, nie zapomnij ich kupić i przydzielić do slotu w menu postaci. Dobrze jest też mieć kapsułki aury, które przywracają kondycję (dzięki której możesz robić super ataki - żółty pasek) ale w póxniejszym etapie gry możesz je olewać jak kupisz sobie skilla - Pełny pasek energii czy jakoś tak ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Za każdą walkę dostajesz XP'a (nawet jak przegrasz, tylko że mniej), dzięki czemu twoja postać zdobywa większy level. Za nowy level dostajesz 3 punkty skilla, które przydziela się do atrybutów twojej postaci wg własnego uznania. Do wyboru jest 6 różnych atrybutów (życie, Ki, kondycja, ataki podstawowe, ataki silne, ataki Ki). Prócz tego też za walki zdobywasz kasę dzięki której możesz kupować kapsułki, ubrania (wzmacniające postać) oraz nowe ataki. Jak już wyżej wspomniał Katz kapsułki trzeba sobie poprzydzielać przed walką (będąc w mieście Tokitoki). Aby je aktywować należy podczas walki wcisnąć R i wybrać kapsułkę, np. z życiem. Dzięki temu tak szybko nie padniesz. Z Saibamenami nie ma co się patyczkować i jak najszybciej każdego po kolei wyeliminować.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Olałem te sagę Bardocka bo ona jest nie do przejścia, taką cipę zrobili z Bardocka, że aż żal, pada po 5 min gry. Czekam na jakiegoś cheata co zablokuje spadanie zdrowia towarzyszy bo to porażka jest gorszy od Kuririna.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Nie wiem czy to dlatego, że mam taką rasę, czy że gram na nonsteamie, ale zdobywam strasznie mało nowych ataków. Ogólnie w sklepach też taka bida.

Grupa Mirai
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Dzisiaj przeszedłem pierwsze DLC, niezły skok na kase jak ktoś kupił, bo jak ktoś kupi tylko to, to musi kupić następny bo podzielili GT Sagę i na razie jest tylko pierwsza część. Fabularnie trochę lipa, wielki minus za brak Baby Vegety, a on był w sumie ważną postacią w tej sadze, tak jak Freeza w Z. Widać twórcy upodobali sobie oddział Ginyu bo w tej sadze też powrócili z nowym "kapitanem" Z tymi ciuchami to ich pogrzało 700k za każda cześć ubrania ; o Nowe postacie nawet ok, fajnie się walczy małym Goku i Pan.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Monet99 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 3.296
Posty: 12
Witam, nie wiem czy w dobrym dziale piszę, ale mam do was takie 2 pytanie, od czego zależy, żeby pasek mistrza (trenera) zaczął rosnąć? i czemu jak mam u 1 mistrza dokładnie u Kiririna pełny pasek (ostatni trening) i nie mam mogę zrobić nic z nim? po prostu nie ma u niego pytajnika:( podchodzę do niego i gada ciągle to samo:( bardzo proszę o pomoc, szukam na całym internecie te 2 moje pytania, i nic nie udaje mi się znaleźć, z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Xenoverse (PC, PS4, PS3, XONE, X360)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook