Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Xenoverse (PC, PS4, PS3, XONE, X360) ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Monet99 napisał(a):
od czego zależy, żeby pasek mistrza (trenera) zaczął rosnąć?
Ludzie różnie mówią, a to, że trzeba używać wyuczonych jego technik, a to, że należy zabierać go ze sobą na zadania równorzędne albo że trzeba expić i zdobywać lvl. Ja stosowałem tę 3 opcje i z każdym, z którym rozpoczałem współpracę kiedyś doprowadziłem do końca. Ogólnie ten system mentorów średnio wyszedł, mógłby być bardziej rozbudowany o konkretne wymagania tak żeby to było czarno na białym co i jak.


Monet99 napisał(a):
i czemu jak mam u 1 mistrza dokładnie u Kiririna pełny pasek (ostatni trening) i nie mam mogę zrobić nic z nim?
Bo już zakończyłeś treningi Możesz iść do innego albo albo dalej być związany z nim. Jeżeli wbijesz trochę expa to od czasu do czasu pojawi się zielony pytajnik z opcją sparingu z nim. Taka nieznacząca walka za trochę expa, zeni i marne itemki. Dodatkowo skoro ukończyłeś już wszystkie treningi i podejdziesz do zadania równorzędnego cały czas będąc z danym mistrzem związany, to przyjdzie Ci on z pomocą, jeżeli będziesz dostawać po dupie (nawet jeżeli go nie wybrałeś do drużyny).

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Monet99 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 3.296
Posty: 12
Dziękuje ci bardzo serdecznie za odpowiedź na moje 2 pytania mam jeszcze 1 pytanko jak odblokować questy równorzędne 56 i 57? przeszedłem całą fabułę podstawy gry i DLC, które ostatnio wyszło, oraz mam max level 80. Jak 1 raz uzbierałem tych 5 odłamków kryształów odchłani, to mi tam odblokowało pare misji fabularnych i tych równorzędnych (przeszedłem wszystko) i dalej nie mam tych 2 questów 56 i 57:( muszę jeszcze raz uzbierać tych 5 kryształów czy jak, żeby je odblokować?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Monet99 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 3.296
Posty: 12
Tak na Z, czyli najlepiej jak to jest możliwe i dalej nic nie mam odblokowało mi go nawet na zwykłych pojedynkach 1vs1 2vs2 i 3vs3.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Kurde nie doczytałem, nie ma questów 56 i 57 jest przecież tylko 55 w podstawowej wersji gry ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Monet99 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 3.296
Posty: 12
Powiem tak, ile masz ''ZALICZONE'' w misjach równorzędnych? ja mam tylko 6 z napisem ''ZALICZONE'' a 7 nie mam, tylko jest pytajnik, a potem mam Sage GT, to tam tylko 3 misje są (DLC)
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
schaolin360 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
schaolin360
Wiek: 35
Dni na forum: 3.298
Posty: 77
Zastanawiam się nad tą grą na xbox360, a gdzie czytam to bardzo stronnicze oceny, jedni wychwalają, inni piszą że badziew, a niestety nie ma dema żebym mógł sobie przetestować...
Mam Burst Limit, Raging Blast & Budokai HD Collection i tylko konwersja HD to bardzo dobra gra, reszta przeciętna. Gra się wam dobrze w te Xenoverse ??

Obraz
Monet99 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 3.296
Posty: 12
Ta dla mnie gierka zajebista naprawdę polecam wciągła mnie konkretnie

''Masz w postaciach Goku SSJ4? Jeżeli nie to na bank pominąłeś jakiegoś questa, może 47, który zleca Trunks tam przed rejestracją do turnieju?'' ty faktycznie nie mam 47 questu... jak to możliwe mam wszystko oprócz tego... aha to ten trunks (dziecko) co ma dla mnie zadanie? no tego tylko nie mam zrobionego i ssj4 nie mam, aha teraz już czaje no spróbuje to zrobić ale jest mi ciężko to wygrać, dzięki jak coś to się odezwe

PS: Przeszedłem, miałeś rację odblokowało mi ssj4 oraz zaliczyło wszystko, dzięki za rade to teraz czekać na kolejne DLC hehe bo już nie mam co robić ciekawi mnie jeszcze 1 rzecz jak zrobić Z z zdadania mały, ale silny jakoś tak bo wszystkich ubijam w nie całe 2 minuty a żadnego bonusu (UWAGA) nie ma
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
iekawi mnie jeszcze 1 rzecz jak zrobić Z z zdadania mały, ale silny jakoś tak bo wszystkich ubijam w nie całe 2 minuty a żadnego bonusu (UWAGA) nie ma
Musisz zostawić przy życiu Pan i zatłuc Goku i Trunksa, później oni się wskrzeszą i dalej musisz ich ubić aż w końcu pojawi się Goku SSJ4.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Monet99 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 3.296
Posty: 12
Dzięki, zrobiłem na Z
piotrus840 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
piotrus840
Wiek: 36
Dni na forum: 4.443
Posty: 56
a jak sie kryształowe kule zbiera przeszedlem cala gre wraz z pobocznymi misjami i chce zawolac smoka pisze ze nie mam [ ort! ] wszystkich kul???
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
piotrus840 napisał(a):
a jak sie kryształowe kule zbiera przeszedlem cala gre wraz z pobocznymi misjami i chce zawolac smoka pisze ze nie mam [ ort! ] wszystkich kul???
Kule dostajesz z misji pobocznych za pokonanie patrolowca na szkoleniu czyli randomowej postaci, która się czasem pojawia i jak do niej podejdziesz to pisze, czy chcesz się z nią zmierzyć. Po pokonaniu patrolowca pisze, że otrzymałeś jakieś przedmioty, jeżlei pisze, że kluczowy to znaczy że dostałeś kulę, jeżeli nie albo patrolowiec w ogóle się nie pojawi to musisz ponowić. Najszybszym sposobem jest robienie na okrągło misji 2 i 12.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
piotrus840 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
piotrus840
Wiek: 36
Dni na forum: 4.443
Posty: 56
przeszedlem juz te misje z 5 razy niedostalem zadnych kul i niepojawil mi sie zaden patrolowiec
Monet99 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 3.296
Posty: 12
Katz powiem ci tak ja robiłem misje 2 pokonałem tych patrolowców z 50 nawet więcej razy i nie chce mi wydropić ostatniej 4 smoczej kuli... nie tylko na tym quescie próbowałem i ZAWSZE- Przedmiot materialny... ja mam chyba coś zbugowanego (możliwe, bo gram na non steam)
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Ta misja z Bardockiem to faktycznie porażka jakaś... Nawet kapsułkami nie można go podratować. Ale i tak najlepszy jest quest od Kid Trunksa Gdzie na planecie Kaioshinów ciśnie cię Goku, Gohan i Goten swoimi Kamehameha jednocześnie na 3 baty... Ale przelazłem ich, aczkolwiek później jeszcze jest zakończenie Ultimate, którego już nie dałem rady przejść

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Yasiek: 26.03.2015, 14:18
Monet99 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 3.296
Posty: 12
Trzeba dobrze rozwinąć postać dla mnie nie ma wgl trudnej misji, ostatnie misje mam na Z tamte wcześniejsze mam też niektóre na Z ale dlatego bo nie wiem co tam mam zrobić, żebym na Z zrobił, o czas nie chodzi bo do 5 minut wszystkie praktycznie misje robie, niektóre w 2,3 minutki te z wyższej półki i nie używam żadnych kapsułek, rzadko co się zdarza
Edit: ''Ale i tak najlepszy jest quest od Kid Trunksa Gdzie na planecie Kaioshinów ciśnie cię Goku, Gohan i Goten swoimi Kamehameha jednocześnie na 3 baty...'' też się z tym męczyłem, ale mało brakło, żebym na Z to miał mam to bodajże na A lub na S, no ultimate jest strasznie ciężki mi brakło jednego pokonać
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Póki co mam postać na poz. 69 Jeszcze jeden i mogę trenować u Goku. Problem w tym, że wybrałem 'Frieza race', która teoretycznie należy do najtrudniejszej w 'obsłudze'. Szybko lata, ale co z tego, jak ma strasznie słabe i długo ładujące się ataki. Może sobie Kaiokena x20 odblokuje to coś wtedy zdziałam.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Monet99 napisał(a):
Katz powiem ci tak ja robiłem misje 2 pokonałem tych patrolowców z 50 nawet więcej razy i nie chce mi wydropić ostatniej 4 smoczej kuli... nie tylko na tym quescie próbowałem i ZAWSZE- Przedmiot materialny... ja mam chyba coś zbugowanego (możliwe, bo gram na non steam)
Nie ma znaczenia na jakiej wersji grasz, to są itemy które dropują się losowo. Zauważyłem, że chyba trzeba zadać ostateczny cios to wtedy jest wieksza szansa że ją otrzymamy. Trochę upierdliwe to, po odblokowaniu sobie wszystkich 3 postaci z życzeń już się nie bawię w te kule. Mogliby zrobić to jak w Budokai Tenkaichi 3, że szukamy jej na mapce np. za pomocą radaru albo scouterem

Yasiek napisał(a):
Póki co mam postać na poz. 69 Jeszcze jeden i mogę trenować u Goku.
Mi się już Goku pojawiał jak miałem ponad 60


Może sobie Kaiokena x20 odblokuje to coś wtedy zdziałam.
Daruj go sobie, większej różnicy między nim a x3 nie ma, w dodatku strasznie szybko się wyczerpuje. W Bardocku staraj się odpędzać od niego tych pod wpływem magii Demigry a co do ataku to sprawdzają się które swoim zasięgiem obejmą kilku wrogów naraz (np. te od Super buu, Androida 18 czy też od Nappy). Natomiast kiedy już pojawi się Freeza musisz zając się nim na tyle, aby nie podlatywał do Bardocka, bo wystarczy, że 5 sek będzie go tłukł i po misji. To jest dosyć trudne, bo On niespecjalnie jest nami zainteresowany.

Golden Freeza ma trafić do gry:
https://www.animenewsnetwork.com/news/2015-0 ... dlc/.86393

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Udało mi się jakimś cudem Musiałem ustawić sobie duszę Freezera, dzięki czemu w momencie 'nokautu' dostaje nieskończoną ilość Ki. Reszta misji z Brollym to był już pikuś. Zaliczyłem już wszystkie 55 misji. Muszę znaleźć DLC na nonsteama... Pozostaje mi zbieranie kul i odblokowywanie postaci.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Xenoverse (PC, PS4, PS3, XONE, X360)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook