Forum Dragon Ball Nao

» [Polska] Wybory prezydenckie 2015

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Na kogo oddasz głos w wyborach prezydenckich?

Na kogo oddasz głos w wyborach prezydenckich?
Bronisław Komorowski (popierany przez PO) 4,00% 1 4,00%
Andrzej Duda (PiS) 12,00% 3 12,00%
Adam Jarubas (PSL) 0,00% 0 0,00%
Magdalena Ogórek (popierana przez SLD) 12,00% 3 12,00%
Janusz Palikot (Twój Ruch) 0,00% 0 0,00%
Janusz Korwin-Mikke (KORWiN) 48,00% 12 48,00%
Jacek Wilk (KNP) 12,00% 3 12,00%
Marian Kowalski (RN) 0,00% 0 0,00%
Paweł Kukiz 8,00% 2 8,00%
Grzegorz Braun 4,00% 1 4,00%
Paweł Tanajno 0,00% 0 0,00%
Wszystkich głosów: 25
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Na Ogórek Magdalenę, bo mówiła, że jak na nią oddam głos, to chętnie zakisi w sobie mojego ogórka.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ujio chciał zatrumfować nad Korwinbazą, ale widać dla niego to za dużo.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wołek Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Wołek
Wiek: 79
Dni na forum: 4.147
Ostrzeżenia: 3
Posty: 85
Skąd: Festung Leslau
Hehehe ujo ale ulung z ciebie.

Ja zagłosuję na Wilka, bo wilk to po rosyjsku wołk prawie brzmi jak wołek.

http://www.pbs.org/wgbh/pages/frontline/show ... /quiz.html
96 - Your score rates you as "high-grade homophobic."
"Dziewczyny przyjechały ze wsi. Wychowały się na rolniczym Południu, gdzie ich przodków używano w charakterze maszyn rolniczych. Teraz biali farmerzy na Południu nie używali już maszyn skonstruowanych z ciała, gdyż maszyny z metalu były tańsze, pewniejsze i wystarczały im prostsze domy." - Kurt Vonnegut
Raz gonili mnie Cyganie. Na szczęście wbiegłem do urzędu pracy i wtedy
odpuścili.
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Hayat geniusz

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Do dupy. Bali się dać Bęgowskiego.

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jarubas robił w Polsce Ludowej za ikonę stylu i elegancji.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jest już ostateczna lista kandydatów, więc można zmienić ostatecznie nazwiska w ankiecie.
10 maja o urząd prezydenta RP będą ubiegać się Bronisław Komorowski, Andrzej Duda, Magdalena Ogórek, Adam Jarubas, Janusz Palikot, Janusz Korwin-Mikke, Jacek Wilk, Grzegorz Braun, Paweł Kukiz, Marian Kowalski i Paweł Tanajno.
Ostatecznie 4 kandydatów o prawicowym potencjalne, nieźle. Zawsze był tylko 1.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 3.415
Ostrzeżenia: 4
Posty: 98
chyba 5- ciu prawicowych kandydatów, a Marian Kowalski to co ?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Al Ed Upek napisał(a):
Jest już ostateczna lista kandydatów, więc można zmienić ostatecznie nazwiska w ankiecie.
Zaktualizowałem. Dwóch odpadło, jeden doszedł. Skąd się urwał ten cały Tanajno?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 3.415
Ostrzeżenia: 4
Posty: 98
Na fejsie zamieniłem z nim kilka słów. Pod jego filmikiem. https://www.facebook.com/pawel.tanajno

Dodano po 3 minutach
Początek konwersacji na czacie
21 marca 19:33
To co. Alimenciarze mają siedzieć w więzieniach publicznych za publiczne pieniądze tak. To już lepiej by wyszli na wolność i komornik by ich nękał i zabierał co zarobi na alimenty lub jakaś inna firma windykacyjna. Człowieku ty nie myślisz logicznie, a do tego odwołujesz się do jego prywatnego życia. I takich ludzi jak się odnosić ? Jak określać ? Ty wiesz chociaż, co to znaczy demokracja i do tego bezpośrednia ?
Korwin jak zwykle pojechał populizmem a jego elektorat osób, których jedyną kobietą życia jest mama, przyjmuje te bzdury całkowicie bez krytycznie. Każdy zdroworozsądkowy człowiek wie, że kara działa odstraszająco. To że mała grupa osób trafiła do więzienie, działa prewencyjnie na tysiące innych cwaniaczków. Wypuszczenie tych co nie płacą z więzienia oznacza, że reszta która potrafi ukryć majątek będzie czuła się bezkarna. Więcej empatii Panie Korwin, więcej troski o samotne matki. Poziomem głupoty jaką pan osiągnął tym postulatem prześcignął pan już Niesiołowskiego.
niedziela 16:20
Z Niesiołowskim to akurat możecie sobie podać ręce. Majątki, to dziś ukrywają rządzący. Dać im palec to wezmą całą rękę. Demokracja bezpośrednia Panie to co pan by robił w tej demokracji jakby posłów i senatorów by nie było ? Poza tym demokracje niszczą same siebie z prostej przyczyny... każdy ma inny pogląd na życie i sprawy z nim związane. Jeśli chodzi o elektorat pana Korwina, to nie wiem jaki on Naprawdę jest, a pana domniemania mogą zdziwić. Pozdrawiam
Koniec rozmowy na czacie
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Tanajno to nołnejm, ale jego ludzie z Demokracji Bezpośredniej mają dobrze opracowane schematy działania. Od wielu lat potrafią zbierać podpisy i organizować sztab. Ja go osobiście pod uwagę nie biorę.
Tymi kandydatami o prawicowym potencjalne są dla mnie Wilk, Braun, Kowalski i Kukiz.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Murzin Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 4.090
Posty: 51
Skąd: Polska
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 3.415
Ostrzeżenia: 4
Posty: 98
Cyrk, to obraza dla cyrku, bo w nim to jeszcze są oklaski dla występujących. Żenada albo podpuszczają, najlepiej wydać kasę nie swoją i mieć w dupie co ktoś może pomyśleć i zorganizować sonadaż (w którym to rzekomo, naród daje pozwolenie albo nie) żeby nie było... kwintesencja demokracji. Komarowski wygra tego jestem pewien. Od razu przeciwników nie dopuszczą to fakt ale ważne, że zaczyna się coś zmieniać. Nie wiem jak u wasale hasło Komoruskiego "Zgoda i bezpieczeństwo" jest tak puste. Ale prosty człowiek zapewne pomyśli "... tak zgoda i bezpieczeństwo buduje... Ma racje, zagłosuje na niego" prosty człowiek albo ignorant tak pomyśli pewnie. Zawsze można oddać głos na Dudę bo on to "prawicowiec" ja pierdzielę XD Oglądam tvn24 i jak słyszę od jakiegoś tam prowadzącego o "prawej strony polityki Polskiej" To mnie już nerwy biorą, z takim tupetem, tam mówić. Proszę was. Nie, nie no nie.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Wobec braku ani jednego powaznego kandydata na urzad prezydenta RP, zmienilem zdanie i postanowilem rownie niepowaznie podejsc do tych wyborow i oddac swoj glos na pania Magdalene Ogorek z SLD, mimo, ze nie popieram jej opcji politycznej. Niech moim argumentem bedzie aparycja kandydatki. Jezeli mam do wyboru ludzi skompromitowanych, niekompetentnych, czy po prostu w ogole mi nieznanych, co i tak bez wzgledu na wybor rzutowac to bedzie polityczna obstrukcja i dalsza degradacja Panstwa, to niech chociaz bedzie na co popatrzec w TV. Smutne to, ale prawdziwe. Nie widze ani jednej osoby z z ubiegajacych sie o fotel prezydenta RP, ktora moglbym potraktowac powaznie i zaglosowac z przekonaniem o slusznosci swego wyboru...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Hayato napisał(a):
Wobec braku ani jednego powaznego kandydata na urzad prezydenta RP (...)
Hayato napisał(a):
Jezeli mam do wyboru ludzi skompromitowanych, niekompetentnych, czy po prostu w ogole mi nieznanych (...)
Widzę, że posiadasz ciekawą umiejętność oceniania osób, o których istnieniu nawet nie wiesz
Hayato napisał(a):
(...) co i tak bez wzgledu na wybor rzutowac to bedzie polityczna obstrukcja i dalsza degradacja Panstwa, to niech chociaz bedzie na co popatrzec w TV. Smutne to, ale prawdziwe. Nie widze ani jednej osoby z z ubiegajacych sie o fotel prezydenta RP, ktora moglbym potraktowac powaznie i zaglosowac z przekonaniem o slusznosci swego wyboru...
Normalnie jasnowidz.

Jeżeli zamiast powiedzieć, że żaden z kandydatów Ci nie odpowiada, piszesz że wszyscy są niepoważni, to jednak rzucając tego typu opiniami, wypadałoby coś więcej powiedzieć. Co jest nie tak z Bronisławem Komorowskim, Januszem Korwin-Mikke, Jackiem Wilkiem, Grzegorzem Braunem, Pawłem Kukizem, Adamem Jarubasem, Marianem Kowalskim, Magdaleną Ogórek, Januszem Palikotem, Andrzejem Dudą i Pawłem Tanajno?

W związku z tym, że podobno nie interesujesz się polityką, mam dla Ciebie radę: Jeżeli chcesz lepiej rozumieć sytuację i posiąść większe rozeznanie w kwestii kandydatów na prezydenta, musisz się tą polityką zainteresować.
Cieć
Gekokujō
Gekokujō
Cieć
Dni na forum: 3.415
Ostrzeżenia: 4
Posty: 98
Moim faworytem (pierwszym któremu oddam głos) jest pan Janusz Korwin-Mikke, ale biorę pod uwagę pana Grzegorza Brauna i Jacka Wilka. Ludzie prędzej zagłosowaliby na pana Brauna lub Jacka Wilka, niż pana Janusza, bo ten jest zbyt... no opacznie ludzie go rozumieją.
Musashi Miyamoto Mężczyzna
autor posta nr 200000
autor posta nr 200000
Musashi Miyamoto
Wiek: 33
Dni na forum: 4.023
Plusy: 2
Posty: 367
Skąd: Konserwatystan
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » » [Polska] Wybory prezydenckie 2015
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook