Forum Dragon Ball Nao

» Ostatnio obejrzany film

Strony:   1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  
Mart Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Mart
Wiek: 31
Dni na forum: 5.867
Plusy: 2
Posty: 1.643
Skąd: Poznań
Gość (2014) - nie jest to arcydzieło, ale muszę przyznać, że dawno tak dobrze się nie bawiłam podczas oglądania filmu. Całkiem prosta intryga, ale poprowadzona dobrym tempem, przez co całkiem trzymał w napięciu. No i główny bohater wyglądał jak milion dolarów.

Nawet siedząc na ławie oskarżonych lubimy słuchać o sobie.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Samotność w sieci. Nuda, większość filmu nie mogłam znieść. Kilka ciekawych wątków, ale to i tak nie ratuje filmu. 3/10. Słaby główny wątek miłosny.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Efekt motyla- część 1. Całkiem ciekawie się oglądało, pomysł na pokazanie jak wpływać może najmniejsza zmiana w przeszłości na teraźniejszość.
Minionki rozrabiają- szczerze? Nudy, przez cały film się wynudziłam. Nie wiem, gdybym teraz była dzieckiem, tak czy siak bym się tym nie zachwycała(najdelikatniej).
Wszystko przewidywalne a bohaterowie mej sympatii nie wzbudzili. Jedynie mi się podobały piosenki w tle(ze znanych hitów)

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Wilcze dzieci 2013.Rok 1942. Prusy Wschodnie. Historia jak dwóch chłopców(plus w międzyczasie dołączają do nich inne dzieci) poszukują (na prośbę umierającej matki) swej ciotki zamieszkałej na Litwie. Po drodze zmagają się m.in. z głodem i żołnierzami patrolującymi.

Całkiem ciekawe.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Efekt motyla 2. Większość filmu sceny erotyczne, by zatrzeć braki fabularne. Wynudziłam się.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Zaplątani- średnio jestem fanką filmów o Roszpunce. Nie podobało mi się, humor mnie tu nie śmieszył.
Czerwony kapturek prawdziwa historia- Taka parodia. Wojownicza dziewczynka, szalona babcia, przesłuchanie...
Pani z przedszkola- wesoła komedyjka. Chłopiec, mama, zapracowany tata jako projektant latawców i.... pani z przedszkola. Nieźle się naśmiałam.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
W twoim życiu musi się wiele dziać, skoro sceny erotyczne cię nudzą. Ujio pewnie ogląda od A do Z i jeszcze mu mało, bo chce ciągle tu o cyckach gadać.
Ja oglądałem ostatnio Bank Job i to jest świetny film, chociaż gag z zamówieniem żarcia wcale mnie nie śmieszył, a uważam wręcz, że był zbędny w filmie takiego typu. No ale okcydentalni tak mają.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Al Ed Upek napisał(a):
W twoim życiu musi się wiele dziać, skoro sceny erotyczne cię nudzą.
No tak, zapomniałam ,że Ty alkoholiku masz takie dynamiczne życie. Piwko, wylewanie na innych swych frustracji życiowych i kompletna nieumiejętność życia.
Ujio pewnie ogląda od A do Z i jeszcze mu mało, bo chce ciągle tu o cyckach gadać.
Odwal się od Hayato.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Ujio pewnie ogląda od A do Z i jeszcze mu mało, bo chce ciągle tu o cyckach gadać.
Lepiej jarac sie cyckami niz pozbawionym kontaktu z rzeczywistoscia oblesnym dziadyga, ktory bawi sie w polityke.


Al Ed Upek napisał(a):
W twoim życiu musi się wiele dziać, skoro sceny erotyczne cię nudzą.
Ciebie natomiast zapewne stymuluja rekodzielniku.

1942 w rezyserii Kelvina Tonga. 5 japonskich zonierzy podczas II Wojny Swiatowej, gubi sie w nawiedzonej malajskiej dzungli i walczy o przetrwanie. Film calkiem dobry, ale zakonczenie co najmniej dziwne...

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Robaczki z Zaginionej Doliny (2013) - francuska animacja z biedronką w roli głównej, choć opowiada o perypetiach mrówek. Bardzo fajnie się ogląda, szczególnie fajnie zrobione oblężenie mrowiska. Taka ciekawostka, że w filmie nie mówią nic w ludzkim języku, a mimo to nasze zdolniachy dorobiły do niego polski dubbing (lol).

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Wspomnienia gejszy - na podstawie książki o tym samym tytule. Książka bardzo mi się podobała, choć promowanie jej (dwa razy na tylnej okładce było napisane!) jako książkę o miłości uważam za przesadę, bo to niezwykle ciekawa powieść o życiu i karierze gejszy, a samej miłości było tam może 5%. Film jest świetną adaptacją oryginału, fabułę zmieniono w stopniu dość niewielkim. Jest wspaniały klimat Japonii z lat 30-tych stworzony za pomocą scenerii, kostiumów i muzyki. Fajne ujęcia oraz przepiękna ścieżka dźwiękowa Johna Williamsa. Nie rozumiem tylko, dlaczego role trzech głównych gejszy zagrały dwie aktorki chińskie i malezyjska - widocznie ciężko było znaleźć Japonki mówiące wystarczająco dobrze po angielsku... -_-'

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ted i Ted 2- świetne komedyjki. Niby wulgarny misiek , a jednak ma uczucia. Obu seriom 10/10.
Czerwony kapturek ,,Prawdziwa historia" i część 2. Świetna komedia. Uśmiałam się.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Drugi i trzeci (ostatni) film fabularny Rurouni Kenshin. Można się czepiać fabuły, przedstawienia postaci czy gry aktorów, ale choreograficznie rzuca na kolana. Nigdy dotąd nie widziałam w filmie aktorskim takich walk na miecze

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Krąg część pierwsza. Całkiem ciekawy film, horror warty obejrzenia. Ponad półtorej godziny dobrej zabawy.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Marsjanin (2015) - po Scottcie spodziewałem się czegoś więcej, trochę naciągany i końcówka przekombinowana, ale i tak bardzo w porządku. O amerykańskim astronaucie uwięzionym na Marsie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Na pewno lepszy niż Grawitacja.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Epoka Lodowcowa 3- Słabsza część od 1 i 2, ale i tak można było się pośmiać. Sid ,który przez 1 dzień się opiekował jajkami i po wykluciu dinozaurami a potem chciał je mieć na stałe i wiewiór zakochane I poświęcenie Mamuta Mańka, by z żoną ciężarną ruszył na ratowanie przyjaciela porwanego przez dinozaurzycę
4- w sumie tu też humoru niezbyt wiele. Ale cenna nauczka dla Mańka: że dzieci dorastają i nie zawsze jego córka będzie córeczką tatusia. I dla Brzoskwinki- przyjaciół poznaje się w biedzie
Krąg 2- całkiem ciekawy horror. Po wydarzeniach z 1 części filmu.
300- Całkiem mi się podobało. Na temat walki pod Termopilami. Ukazanie wartości takich jak :honor.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Do utraty tchu - francuski film reżyserii Jeana-Luca Godarda, który ujrzał światło dzienne w 1960 roku. Fantastyczne ujęcia i jeszcze ciekawsze dialogi. Rola pierwszoplanowa Jeana-Paula Belmondo to mistrzostwo pod względem dopasowania do scenariusza i klasy, którą aktor ujawnia w szczegółach. Fabuła mnie zaskoczyła, mimo że miałem nakierowanie na sens po przesłuchaniu piosenki "You do me wrong" Pablo Nouvelle'a, której teledysk to fragmenty tego filmu. Zachwyciłem się trochę i w najbliższym czasie obejrzę inne produkcje Godarda, sprawdzę także te, w których pojawił się Belmondo, a później zastanowię się nad sprawdzeniem historii drugiej aktorki pierwszoplanowej - Jean Seberg.

Obraz
PALATIAL REGALIA
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Moja dziewczyna 1- generalnie nudy. Vada z obsesją śmierci, hipochondryczka, właściwie jedynie to, co jej ojciec się nauczył daje coś. 1/10
Madagaskar 2- całkiem dobra komedyjka, nieźle się uśmiałam
Bejbi blues- DNO. Postacie zachowujące się jak banda debili(z nich to rzeczywiście była banda debili) a zakończenie do dupy.
Madagaskar 3- to samo co 2.
Księżniczka i żaba- słaby wróg, bohaterowie do kitu.
Bambi 2- z sentymentu do 1 obejrzałam. 2 jest świetna, pokazała, że nie rogi czynią z jelenia poważnego i dojrzałego.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  

Forum DB Nao » » » » Ostatnio obejrzany film
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook