Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball Z Movie: Fukkatsu no "F" (2015) ocena: 10,00 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 14, 15, 16  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Katz napisał(a):
To w następnym filmie będzie coś ala SSJ3? ; o Jeszcze kilka filmów i w końcu dojdą do tego:
http://vignette4.wikia.nocookie.net/lookout/ ... 0513222705
Przecież właśnie tego SSJ5 "wszyscy" by chcieli, a Toriyama na przekór zmienia tylko kolor włosów.
Pewnie producenci kazali, żeby było coś nowego

No w każdym razie wyjaśniło się, czemu tak wcześnie ujawniono nową formę Freezy.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.382
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Powoli robi się mały bałagan w uniwersum DB Przez te nowe poziomy niedługo zabraknie im kolorków... Ja mam tylko taką cichą nadzieję, że kiedyś seria GT zostanie uznana jako jakiś paradoks czasowy albo alternatywna linia czasowa/inny wszechświat. W Xenoverse niby mamy Supreme Kai of Time, ale jeszcze nie wyjaśniło się do końca kim jest Whis. A coś mi się wydaje, że on także ma co nieco wspólnego z czasem (wszędzie te klepsydry).

Grupa Mirai
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.404
Posty: 88
Tak, Whis ma coś wspólnego z czasem, nie wiem czy tu można spoilerować o co chodzi, ale kto przeczytał spoilery ten wie. No i coś mi się wydaje, że jednak może się pojawić w kolejnym filmie, ktoś taki jak Supreme Kai of Time. Może ich wrogiem będzie ten wróg z Xenoverse?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ale nie dawajcie wiary we wszystkie te opisy, które znajdziecie.
M.in. że niby Sorbet coś mówi po napisach. Parę osób potwierdziło, że nic takiego w filmie nie ma.

Myślę, że możemy spoilerować. Przecież nie będziemy czekać do premiery DVD.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.404
Posty: 88
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ponoć w Jaco wciela się Natsuki Hanae.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.382
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Hehe odgrzebałem na dysku starego mugena, jednak mnie pamięć nie myli W kolekcji też był Vegeta.
Obraz
spacesage Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
spacesage
Wiek: 32
Dni na forum: 3.287
Posty: 1
Ovin napisał(a):
Przecież właśnie tego SSJ5 "wszyscy" by chcieli, a Toriyama na przekór zmienia tylko kolor włosów.
Pewnie producenci kazali, żeby było coś nowego
Ja tego nie chcę. Zresztą to by całkowicie nie grało z wizją Toriyamy. Wg tego co się teraz dzieje - GT nie jest już całkowicie kanonicze i nie istnieje żaden SSj4 [cale szczescie]. Także tym bardziej podrasowana wersja czwórki to strzał na ślepo.

Liczę, że spoilery nie okażą się prawdziwe i nie uświadczymy niebieskich włosów. Z ostatnich wywiadów z Toriyamą można wyczytać, że Goku nie potrzebuje już transformacji w SSJ (podobno w filmie nie będzie przemiany) + także zrozumiał fakt, że musi podexpić swoją podstawową formę, aniżeli skupiać się na transformacjach. Tak samo tryb Boga to była jednorazówka, jako, że niby przyswoił sobie tą moc. Tym bardziej nie mogę pojąć po cholerę i dlaczego miałby teraz swiecic na niebiesko... Cóż, liczę, że to nie okażę się prawdą. Spalony pomysł po całości.
schaolin360 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
schaolin360
Wiek: 35
Dni na forum: 3.299
Posty: 77
A następny film "Odrodzenie Cella" i kolor zielony
http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2010/239/9 ... 2v16ft.jpg

Nie wiem, czy to wszystko idzie w dobrym kierunku, ale nie będę oceniać póki nie zobaczę...
Ogólnie co już nie podobało mi się w Battle of God, to komputerowa animacja podczas walki np. woda czy rozwalające się skały, jak dla mnie wyglądało to fatalnie, nie wiem jak to się ma w najnowszej części

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Raczej już na 80% pewne, że będzie ten poziom. Jest on rzekomo rozwinięciem SSJGod. Nazwy jeszcze nie podano, ponoć jest to God SSJ i dziwnie nalezy go interpretować jako Boga mogącego przemieniać się w SSJ. Skoro Vegeta także będzie go mieć, oznacza to, że poza kulisami Vegeta musiał osiągnąć także SSJ God. Wydaje się to prawdopodobne, bo jak wyczytałem z tych spoilerów, on nie ciska się już Goku i pomaga mu z własnej woli, więc żeby osiągnąć SSJGod musiał mieć czyste serce i wyzbyć się wszelkich negatywnych emocji i ma to jakiś sens chociaż Akira dostanie pewnie za to hejty, że tak go zmiękczył.

schaolin360 napisał(a):
Ogólnie co już nie podobało mi się w Battle of God, to komputerowa animacja podczas walki np. woda czy rozwalające się skały, jak dla mnie wyglądało to fatalnie, nie wiem jak to się ma w najnowszej części
Też bedzie bo to się nazywa technologia.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Na 99% pewne. Podstawowa forma SSJG nie zmieniała kształtu włosów, a w tej będą (chyba) podniesione jak w przypadku SSJ. Nie wiem, po co zmiana koloru włosów, ale jak się chwilę zastanowić - SSJ wraz z podniesieniem fryzu zmieniał kolor na żółty, analogicznie SSJG(2) też zmienia kolor - padło na niebieski.

Czyli jak niektórzy przewidywali, Vegeta będzie "niebieski", ale na szczęście wygląda na to, że nie będzie to żaden jego prywatny kolor, tylko po prostu wyższy poziom boskiej mocy.

Piszę to na podstawie paru spoilerów, więc podchodzić z dystansem.

schaolin360 napisał(a):
Ogólnie co już nie podobało mi się w Battle of God, to komputerowa animacja podczas walki np. woda czy rozwalające się skały, jak dla mnie wyglądało to fatalnie, nie wiem jak to się ma w najnowszej części
Większość to krytykuje, a mnie się w gruncie rzeczy podobało, pomijając jedno ujęcie z walki Goku z Beerusem jakby żywcem z gry.

Ale wyczytałem od człowieka, który był w kinie, że graficznie jest lepiej niż w BoG. Przy tym ma być też znacznie więcej akcji - niestety kosztem fabuły, podobno ciągle się biją. Ale to się w sumie może spodobać, jeśli będzie ciekawie.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Shounen: 01.04.2015, 2:00
schaolin360 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
schaolin360
Wiek: 35
Dni na forum: 3.299
Posty: 77
Zdaję sobie sprawę, że technika się rozwija, ale mi po prostu bardziej podobały się stare rozwiązania i chodzi mi głownie o efekty, bo do wyglądu samych postaci nie mam zastrzeżeń, a poza tym BOG jako całość,według mnie, wypadł całkiem nieźle...

Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
To nie jest kwestia rozwoju techniki. Można zrobić dobrą animację, a można kiepską. Kwestia kosztów i umiejętności.

A ja o tym mówiłem:
Obraz

Reszta była dla mnie do zaakceptowania.

Jednak w Fukkatsu no "F" chyba podobnych ujęć nie będzie, skoro jeden z fanów mówił, że jest lepiej.
Osobiście myślałem, że będzie ich więcej, skoro film w 3D.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
schaolin360 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
schaolin360
Wiek: 35
Dni na forum: 3.299
Posty: 77

Obraz
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.404
Posty: 88
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Ovin napisał(a):
Krótki fragment filmu w HD
Nie spodziewałbym się w najbliższym czasie żadnych przecieków - chyba że znowu będzie jakiś urywek z iTunes, jak poprzednio. "Full HD Full Movie, tylko najpierw wyślij SMS-a" - kwestia czasu

Trochę ciekawostek z filmu niezdradzających zakończenia i jakichś kluczowych scen:
Po pierwszych pokazach Dragon Ball Z: Fukkatsu no "F" - spoilery!

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.862
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.382
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Odnośnie tych spoilerów to zastanawiam się teraz nad jednym. Mianowicie kiedy Whis cofa się w czasie i zmienia wydarzenia to czy kreuje nową linie czasową, tak jak zrobił to Trunks z przyszłości?

Grupa Mirai
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.134
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
To raczej klasyczne cofnięcie czasu, wymazanie historii. W przypadku podróży Trunksa on cofał się w przeszłość, ale nie zastępował samego siebie, tylko było dwóch Trunksów jednocześnie. Tutaj wiemy, że to tak nie działa.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.805
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Obraz

Sa i błekitne włosy
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 14, 15, 16  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball Z Movie: Fukkatsu no "F" (2015)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook