Forum Dragon Ball Nao

» Komentarze: Dragon Ball Super - całkowicie nowa seria anime ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony: 1, 2  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」

Dni na forum: 7.133
Posty: 15.236
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Mam nadzieję, że nie odwalą kaszany i zrobią coś, co rzeczywiście będzie dragonballowe.

Obraz
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.403
Posty: 88
Ciekawe czy Bills i Whis i inni Bogowie z Wszechświatów i czy będą te nowe formy SSGSS w tyn nowym anime. Czy to całkiem odrębna historia, od tych kinowych?
Byłoby trochę dziwne, gdyby było odrębne, bo to są Kanoniczne, więc pewnie muszą być w tym nowym anime.

i jest szansa też poznamy więcej na temat tych Bogów i innych Wszechświatów.

Jak dla mnie wiadomość niesamowita, że aż trudno mi w to uwierzyć, a jednak
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Niejednoznacznie napisali, najpierw, że kontynuacja wydarzeń z filmu, później, że akcja po walce Goku z Buu. Przypuszczam, że to będzie rozwinięcie filmów, a o Buu trzeba było napisać, bo to w związku z DBZ.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.403
Posty: 88
No raczej powinno być rozwinięcie filmów. Więc jest szanse na poznanie tych Bogów Wszechświatów. Może tym razem nowy wróg bedzie nie tyle co zagrażał Wszechświatowi co być może i wszystkich 12 Wszechświatów, to byłoby ciekawe.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
R.I.P DBGT

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Nieźle, po tylu latach nowa seria. Oby tylko nie odgrzewany kotlet.

Grupa Mirai
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.710
Posty: 70
Skąd: Polska
Pod okiem Akiry? no ciekawe. Mam nadzieję, że ma coś do powiedzenia, w końcu to Dragon Ball Tak czy siak, będę oglądał
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Wrocilem o 7 z pracy, wyspalem sie i patrze taki zajebisty news, nosz kurka mac chyba najlepszy news ever !!
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Zamurowało mnie ! To chyba spełnienie marzeń fanów. Liczę tylko, ze nie będzie to 6 odcinkowa seria, lecz prawdziwy tasiemiec. I chce aby pominęli szambo GT, oraz kontynuowali po dwóch nowych kinowkach.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Son-Goku napisał(a):
chyba najlepszy news ever
Zdecydowanie, ale dziwi mnie, że jest tak wielokrotnie większe zainteresowanie serią niż filmami. Co by nie mówić, seria jest bardziej narażona na bycie niewypałem.

Chester napisał(a):
I chce aby pominęli szambo GT
Akcja będzie się działa w tym czasie co najnowsze filmy, więc nie będzie żadnego związku z DBGT.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Mam nadzieje, bo trochę głupie było by jak by akcja działa się przed kinowkami.
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.712
Plusy: 4
Posty: 2.006
Shounen napisał(a):
ale dziwi mnie, że jest tak wielokrotnie większe zainteresowanie serią niż filmami
Seria to taka magia, fatum, obiekt pożądań i obiekt mitów. Tyle lat setki ludzi dają się nabrać na podrabiane filmiki promujące coraz to wymyślniejsze „nowe serie”, do których zwiastuny autorzy komponują albo z gier, albo z odcinków specjalnych. Co nowa gra, taka fabularnie oparta na Smoczych Kulach, pełna katscenek, to i nowa fanowska wycinanka i rzesza ludu wykłócająca się, czy to prawda, czy fałsz.

Nowy serial animowany to bardziej „koncept psychologiczny”. Ludzie nie cieszą się tak z filmów, bo wielu tych, co drzewiej oglądali DB w telewizji, do filmów po prostu nie ma przekonania, uważając je za nieudane, nie poznawszy ich. Kojarzą, że owo misterium, zwane Dragon Ball Z, było naprawdę cudowne i umilało im dzieciństwo, tyle. A, że się powtórzę, ciągłe trąbienie o „nowej serii” urosło już do majestatu, który ma w mózgach wielu osobny, dedykowany zwój.


Tyle dodam, że wolałbym, żeby akcja toczyła się w czasie, kiedy Trunks i Goten są już dorośli, no ale jak się nie ma tego, co się lubi, to się lubi, co się ma.

Aa, włacha, jeśli zwieńczeniem serii Super nie będą wydarzenia po Tenka-ichi Budōkai 28, a prawdopodobnie nie będą, bo Toriyama się uczepił tego czasu pokoju po Majinie, to furtka do Dragon Ball GT wcale nie zostanie zamknięta, więc nie wiem, skąd się bierze ta cała podnieta, serio.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Nowe kinowki fabularnie już wykreśliły GT, wiec jesli by to jakos powiazali to byl by wielki mind fuck.
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Dokładnie. Już teraz można powiedzieć, że DBGT to tzw. "alternatywna kontynuacja", choć niektórzy będą się opierać, że to filmy i nowa seria będzie czymś takim.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
schaolin360 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
schaolin360
Wiek: 35
Dni na forum: 3.298
Posty: 77
O kurde, jestem w lekkim szoku, choć z drugiej strony zainteresowanie ostatnią kinówką, pokazało, że seria nie traci na popularności, więc do końca takie posunięcie nie może dziwić, mam tylko nadzieję, że zrobią to porządnie!

Obraz
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
W końcu odpowiada za scenariusz sam Akira Toryiama, więc nie ma co się obawiać.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
schaolin360 napisał(a):
mam tylko nadzieję, że zrobią to porządnie!
Cudów się nie podziewajcie, to nie lata 80-90 i nie można dzieciakom bezkarnie pokazywać ostrych mordobić.

W ostatnich kilku latach było sporo Bardocka. Z miłą checią bym obejrzał jakiś wątek z nim.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Diamante Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Diamante
Wiek: 27
Dni na forum: 3.257
Posty: 402
Jestem ciekaw, czy Akira w końcu kiedyś zakończy prawdziwe Dragon Ball'a.
W Z koniec był beznadziejny. Chciał bym w końcu prawdziwy koniec tej o to serii w kanonie.
Ovin
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.403
Posty: 88
Ciekawe jaki to nowy wróg będzie i skąd się weźmie. Może będzie to ktoś z innego Wszechświata. Może w innym wszechświecie, ktoś podobny do Buu, w jakiś sposób pokona wszystkie postacie i pokona też tamtejszego boga zniszczenia, i może wchłonie jego moc. Whis np, podróżująć na tamten Wszechświat zauważy to, bedzie walczył ale np nie da temu komuś rady i postanowi jakoś poinformować wszystkich o tym, również i Goku o nowym zagrożeniu. Może ta postać jakoś się też dostanie do Wszechświata Goku. I zacznie się walka. To taki jeden z moźliwych scenariuszy.

A wy macie jakieś inne scenariusze?
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » » Komentarze: Dragon Ball Super - całkowicie nowa seria anime
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook