Forum Dragon Ball Nao

» Muzułmanie i islamizacja Europy

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.256
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Twój post mnie trochę wkurzył. Z tego co mi wiadomo, to francuska policja daje dupy, a nie polska i rumuńska, więc przede wszystkim muzułmanie są lepsi od nich.
Po drugie, co by złego nie powiedzieć o Polsce i jak mocno nie być rozgoryczonym, trzeba umieć obiektywnie przyznać, że Polacy pobierają mniej dobrodziejstw socjalnych nie tylko od ludności kolorowej, ale i od białych autochtonów. Ale nie, łatwiej wyjść z założenia, że jestem z Polski, więc będzie fajnie, jak będę ojkofobem.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.880
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Ale nie, łatwiej wyjść z założenia, że jestem z Polski, więc będzie fajnie, jak będę ojkofobem.
Ja nie jestem ojkofobem, sugeruje tylko, że UE zamiast zająć się problemem powyżej dyskutują o zmniejszeniu liczebności emigrantów ogólni i cięcia kosztów. Nie pamiętam kiedy ale chyba przed wakacjami premier UK gorąco optował, za redukcja socjalu dla przybyszów z innych krajów w Anglii (a kogo jest najwięcej) więc patrząc co się dzieje kraje wolą dyskutować o tym problemie, na które Unia wydaje miliardy euro aniżeli na bunczucznych arabów, którzy raz na rok zrobią jakąś zadymę a koszty ich rozróby są mniejsze. Nie wiem jak to jest z arabami, ale wydaje mi się, że minimalnie, powtarzam minimalnie % więcej tej społecznosci potrafi ogarnąć się jakoś w innym kraju i zając się czymś (kebab, narkotyki etc) by nie żerować na pieniądzach z państwa w przeciwieństwie niestety do polaków ale także rumunów, afrykanów i hindusów, których niekiedy życie przerasta i godząc się z losem pasożytują z pieniędzy innych, stąd ulgowe traktowanie muslimów a ekonomii się niestety nie oszuka.

O ile muzułmanizm uznaje za religię, która jest lepsza od chrześcijaństwa o tyle nie rozumiem nienawiści tego wyznania do innych, nazwyając ich niewiernymi, których trzeba zgładzić. Tu jest problem bo po kiego oni lgną do obcej społeczności skoro jej nie tolerują? Takich przypadków będzie tylko więcej i jeżeli dalej będzie stosowana polityczna poprawność może naprawdę się skończyć źle.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.911
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Nie znam żadnego polaka żerującego na socjalu. Historie ciapatych znam z bardzo bliskiego grona, gdzie jak tracą pracę przy "robieniu" kebabów czują brzytwę na gardle, bo nie potrafią nic więcej niż takiego sobie wrzucania składników do pieczywa. Już małe dzieci są inteligentniejsze, bo potrafią wciskać klocki o różnych kształtach w odpowiednie otwory. Niech sobie będą, lecz niewielu, bo ile potrzeba budek z kebabami? Za to nasi bracia są zdolniejsi.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.729
Posty: 70
Skąd: Polska
Tu jest problem bo po kiego oni lgną do obcej społeczności skoro jej nie tolerują?
Idą tu po lepsze życie, a nie tolerują, bo są normalnymi ludźmi, którzy stawiają swoją moralność ponad naszą.

Poza tym kto tworzy otwartą i socjalną Europę? Ja wiem, że imigranci kierują Europę w lewo, ale jesteśmy jeszcze większością, więc nie przesadzajmy ... Europejczycy sami sobie winni.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.713
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.152
Plusy: 73
Posty: 15.251
Skąd: ふざけた時代
Ta, już we Francji niedawno ocenzurowali internet. Proponuję zamknąć sieć, to nie będzie terrorystów. Co za absurdalne myślenie, niestety wielu by to łyknęło.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.880
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Rudego wzieli

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 35
Dni na forum: 6.542
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Wraz z postępem technologii zaczyna się zwiększać tempo wylęgarni idiotów.
Gdyby ta Unia coś znaczyła i była w miarę spójna, tego dziadostwa by nie tolerowała i nie wpraszała dalej do siebie, ale to także są idioci. Nie ma co dodawać.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.713
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.988
Plusy: 25
Posty: 2.091
Lol, to tak jakby ktoś stamtąd popatrzył na Grodzkiego i spytał: czy wraz z europeizacją islamu, czekało nas obcinanie pindola?

A poza tym Ziemia się obraca, bo jak latam samolotem, to do domu zawsze szybciej.

Dodano po minucie
Brawo Got za ocenzurowanie doli PINa.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.256
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Teoria heliocentryczna została w pełni uznana dopiero w XIX wieku. Tak długo trwało średniowiecze?
W średniowieczu uznawano model geocentryczny nie dlatego, że były to wieki ciemne, tylko dlatego że do czasów Kopernika nikt nie prowadził tak zaawansowanych obserwacji i obliczeń.
Jaja sobie robisz?
Nawiasem mówiąc, ta wspaniała starożytność chyba też była ciemna, skoro przyjęto błędną teorię Ptolemeusza, podczas gdy do wyboru była słuszniejsza Arystarcha.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.729
Posty: 70
Skąd: Polska
Czyzby wraz z postepujaca islamizacja Europy czekal nas powrot w mroczne czasy sredniowiecza?
Nie żaden powrót, tylko wcielenie do świata islamu, a to jest proszę Pana duża różnica. Tutaj można sobie zobaczyć: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/common ... ch.svg.png

Europa przez długi czas broniła się przed islamem, ale teraz jest zdemoralizowana i sobie odpuszcza. Średniowiecze europejskie jeszcze się nam będzie marzyć gdyby muslimy zdominowały.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.713
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.256
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mam się zgodzić z tobą czy z artykułem?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.713
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.988
Plusy: 25
Posty: 2.091
Gdybym korzystał z burdelu, to też brałbym tylko Europejki, bo zakładam że mowa o białych.

Kto by chciał oglądać kartoflane nosy murzynek albo brudną skórę ciapatek lol.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.256
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja to nazywam hipokryzją kontrolowaną. I tym nad nami wygrywają.
Włocławek jaki jest każdy widzi, ale skoro w takim zadupiu są już kobitki w hidżabach, to jest już chyba po wszystkim.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.988
Plusy: 25
Posty: 2.091
Co do kobiet w hidżabach, dobrą akcję miałem w czwartek:
Idę sobie po Sainsburym na przerwie, za mną szedł czarnuch z białą dupą w tych arabskich szmatach rytualnych, ona cała morda zasłonięta, gruby pasztet btw, czego się spodziewać po czarnuchu.
Zza półki wychodzi baba jeszcze starsza w dżinsach normalnie i mało się nie wpierdzieliła na mnie, pyta po polsku: kupujesz coś słodkiego?
Ja takie WTF, odwracam się i za mną tylko ta para i myślę że babie odwaliło. Aż ta zaszmacona odpowiada jej po polsku: no, kupimy może.
I tak sobie chodziły i gadały, a czarnuch tylko się śmiał. W duchu też się śmiałem.
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.729
Posty: 70
Skąd: Polska
https://www.youtube.com/watch?v=VdRycY2Xtg4

Wzruszające ... Pani kanclerz ma chyba większe "jaja" niż Fransła Oląd, czy Kamerun xD Nie zmienia to oczywiście faktu, że ziarna w Europie zostały zasiane i właśnie zaczynają kiełkować. Jeśli Polacy zechcą być tak wrażliwi, to lepiej z nami nie będzie. Poza tym ta sama wrażliwość niekoniecznie jest okazywana wobec zgwałconych/okradzionych/pobitych/zamordowanych przez tych "przyjaznych" imigrantów.
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.713
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » » Muzułmanie i islamizacja Europy
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook