Forum Dragon Ball Nao

» [Fan Manga/Crossover] Son Goku and Superman: The Clash

Einstein001
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 4.791
Posty: 20
Witajcie ponownie!
Na początek prosiłbym moderatorów o usunięcie mojego poprzedniego tematu (sprzed 2 lat ^^) odnośnie tej fan mangi. Tytuł zmieniony, wprowadziłem sporo zmian w komiksie i myślę, że można by zostawić ten nowy. Szczególnie, że "bumpy" tutaj nie działają

A teraz do rzeczy. Sporo zmian zaszło od mojego ostatniego posta. Wrzuconych jest już prawie 140 stron i komiks jest prawie na finiszu. Kreska myślę, że poprawiła się sporo, a to ze względu na to, że zacząłem korzystać z tabletu Wacom.
Zapewne sami zauważycie, że pierwsze 15 stron wygląda dużo lepiej od następnych. Jest tak dlatego, że zdążyłem już przerysować właśnie te pierwsze 15 stron, ponieważ uważam, że były szkaradne. Tak więc - nie zrażajcie się. Później jest tylko lepiej
Gdy skończę cały projekt to zamierzam przerysować pierwsze 70-100 stron, tak aby cała manga prezentowała się na przynajmniej dobrym poziomie

Strony dodaje średnio raz dziennie, czasami dołożę jakiś cover, albo dwie przerysowane strony. Także zachęcam wszystkich do codziennego odświeżania mojego deviantarta

Ostatnią rzeczą o której chce wspomnieć to polska wersja. Niestety (albo i stety - zależy jak na to patrzeć) zacząłem od tłumaczenia na język ang, ponieważ - nie okłamujmy się - jest to język uniwersalny i myślę, że nie trzeba tłumaczyć czemu Dobre wiadomości są takie, że tekst jest bardzo prosty i myślę, że nawet przedszkolak będzie w stanie zrozumieć historię - tym bardziej, że nie jest trudna Drugą dobrą wiadomością jest to, że oczywiście po skończeniu mangi będę tłumaczył na polski

To chyba tyle ode mnie. W razie jakichś pytań walcie śmiało.
LINK: http://einstein001.deviantart.com/gallery/40 ... -The-Clash
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Fan Manga/Crossover] Son Goku and Superman: The Clash
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook