Forum Dragon Ball Nao

» Wiedźmin 3: Dziki Gon / The Witcher 3: Wild Hunt

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Shounen napisał(a):
http://www.animenewsnetwork.com/news/2015-05-27/japan-video-game-rankings-may-18-24/.88615
- Japońce lubią RPGI
- Jedyny duży tytuł z tego gatunku w tym półroczu albo i całym roku
- Wyszedł na soniacza
- posiada japoński dubbing -> https://www.youtube.com/watch?v=9DQsK0iv5eM

Więc wynik sprzedaży mnie nie dziwi ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ja nie mogę, po obejrzeniu tego filmu widzę, że w japońskiej wersji mniej widać brak lip syncu niż w polskiej. Teraz na 100% zagram drugi raz w wersji japońskiej z angielskimi napisami.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Znalazłem poważnego buga w grze, na szczęście na forum CDPR ktoś podał rozwiązanie.

Ulepszony północny wiatr i ulepszony księżycowy pył są zbugowane, jeśli kupi się recepturę, to nie widać jej w zakładce Alchemia. Rozwiązanie to wyrzucić zwykłe wersje i wtedy od nowa zrobić wpierw zwykłą wersję, a potem koniecznie bez wychodzenia z tej zakładki ulepszoną wersję. Inaczej zniknie po raz kolejny. Po zrobieniu ulepszonych wersji kilku różnych petard, Alchemia wygląda tak, że widzimy recepturę na np. ulepszony kartacz, z podpisem że już mamy ten przedmiot, ale na księżycowy pył i północny wiatr są widoczne tylko zwykłe przepisy.
Zauważyłem tylko dlatego, bo to jedne z lepszych petard i od razu po zakupie chciałem je ulepszyć. Możliwe, że inne przedmioty z tej kategorii też są zbugowane.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Kolejnu bug, dotyczący części graczy PC i PS4, niestety mnie także.

Główne i poboczne questy nie dają w ogóle doświadczenia, wszystko inne działa normalnie. Patch ma być w poniedziałek.

Szkoda, że każdy wiedźmin aż roi się od błędów zaraz po premierze.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Zakończyłem główny wątek na wsiach w Velen. Jak na razie quest związane z Baronem i samego Barona oceniam jako najlepszy content do tej pory. Pora teraz ruszać do Novigraadu. Multum misji pobocznych mam nieruszonych a przecież jest jeszcze Skellige, naprawdę graj jest ogromna pod względem zawartości. Fajne jest to, że misje są naprawdę zróznicowane, oprócz standardowego siekania potworów mamy np. coś takiego jak zabawę z dziećmi w chowanego. Fajne jest też to, że broda po zgoleniu rośnie (choć zrobione trochę na odpieprz). W Novigraadzie zamierzam ogolić się jeszcze raz i potem będe ją u Geralta zapuszczał do końca gry, zobaczymy jaka urośnie.

Wkurza mnie Płotka, serio wolę już używać szybkiej podróży lub łazić z buta niż jeździć tym głupim koniem, który często myli drogę.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ja od momentu zgolenia brody w Wyzimie nie ruszałem, ale nie rośnie w nieskończoność.
Płotka mnie też denerwuje, ale w ogóle nie używam szybkiej podróży, bo jest dużo skarbów nieoznaczonych na mapie.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Pieśń Priscilli najlepsza taka rzecz w historii gier komputerowych.
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Czyli ogólnie możemy być dumni z gry?

Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Przez ostatnie kilka dni trochę mi się wyklarował pogląd.

To zdecydowanie najlepsza gra napędzana opowiedzianą historią na świecie. Inne gry nawet nie mają podlotu.

Jest jednak dużo problemów technicznych, które sprawiają że gra jest na granicy grywalności, a CDPR popełnia PRowe gafy jedna za drugą. To irytuje i odpycha ludzi.

Ogólnie trzeba pogratulować im tego, jaki świat i historię stworzyli, bo to drugi najtrudniejszy element tworzenia gier.

Dodano po godzinie
Jakby ktoś chciał, to mam do oddania po kodzie do Wiedźmina 1 i 2.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja gram po polsku, drugi raz będę grał po rosyjsku. Angielskiej wersji w ogóle nie odpalam, bo się boję tego jak będą wypowiadać słowiańskobrzmiące nazwy i imiona. Z tym lip synciem nie wiem o co chodzi, bo jak mówię czytam na głos to odnoszę wrażenie, że jest ok. Ale może jestem za chudy, za mało się w życiu nagrałem i zatrzymałem się technologicznie na poziomie discmana.
Generalnie słuchając dialogów, zwłaszcza tych wulgarniejszych, widać że były pisane pod Polaka, który tak mówi na co dzień. Język angielski jest prostacki i nie ma takiego flow. U nich pewnie jest tylko dick, fuck i twat. Moim zdaniem nie da się tego przetłumaczyć, bo się wtedy wytrąci wschodnioeuropejska dusza tej historii.
Jestem na etapie szukania świń krwawego barona i jak dotąd jestem pod ogromnym wrażeniem. Grafika zajebista, choć boli mnie to, że nie ma takich szczegółów jak jedzenie łyżką. Cut scenka spożywania posiłku przez Małgosię i Ciri ssała pytę. Podobają mi się animacje pogody. Generalnie uważam za zdeka pedalskiejaranie się rysunkowymi i cyfrowymi świniami, ale wyszły niezłe.
Denerwuje mnie Płotka,bo zbacza z trasy jak mówią chłopaki powyżej i nie przeskakuje przez płoty. No chyba że ja tego nie umiem. Generalnie sterowanie jest ciężkie. Dużo guzików, konfiguracji, lewo jeden miecz, prawo drugi nigdy nie wiem, który wyciągam, przez pomyłkę zjadłem 5 chlebów, bo nie wiedziałem jak schować miecz. Jestem na to za ciemny. Jak się zdenerwuję to powiem bratu żeby grał, a ja będę patrzył i się jarał. Potem się będę lansował na dzielni, że przeszedłem.
Odnoszę też dodatkowo wrażenie, że w tle leci podkład zespołu Percival Schuttenbach, co jest dodatkowym plusem.

Czy jeśli ściągnę patcha, o ile patche konsoloe będą darmowe, to będę musiał odpalić grę od nowa żeby mi działało na nowych zasadach?

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Nie.
Rombowiec
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 3.710
Posty: 70
Skąd: Polska
Patche są oczywiście darmowe Gram na PS4 już jakieś 90 godzin, lvl mam 23 i właśnie skończyłem główny wątek na Skellige. Punkty pakuję właściwie tylko w szermierkę i znaki, przede wszystkim Quen i Igni. Trójka zdecydowanie lepiej odzwierciedla klimat książek niż jej poprzedniczki i ma niewiele wad. To najładniejszy i najbardziej wciągający RPG w jakiego grałem. Świat jest olbrzymi, samo Velen i Novigrad są chyba większe od Skyrim, a pływanie między wyspami Skellige jest długie i urozmaicone. Ja tam jestem zachwycony 10/10 i czekam na duże dodatki.

Bym zapomniał, najlepsze są oczywiście Panie Lasu i te bagna
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Jako że mam na drugą zmianę, a jeszcze nie podłapałem drugiej roboty to mogę sobie trochę pograć. Niestety dzisiaj zakończyłem swoją przygodę z Wiedźminem 3. W trakcie szukania znaku jaskółki w misji po omacku zostało mi się jakieś 5% zdrowia i żadnego jedzenia. Za stary i za sztywny jestem na takie gry. Dałem więc bratu, żeby przechodził za mnie, a ja się patrzę. Zachciało mu się spać, więc zdążył zabić tylko te pierwsze utopce i dojechać do karczmy w Białym Sadzie.
Króliki u Keiry były kozackie.
Warto było kupić grę choćby dla samego patrzenia. Niby mógłbym objerzeć cudzą rozgrywkę na jutubie, ale ale jak jest telewizor 44 calowy to trzeba trochę poświęcić. Poza tym filmy z jutuba mają gównianą jakośc.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Mam na liczniku 100 godzin, quest główny posunąłem już za Kaer Morhen. ale mam dość eksploracji. Ponad połowa znaków zapytania na Skellige jeszcze do odkrycia, ale że 3/4 jest w wodzie to nie. Ostatnimi laty zostaliśmy przystosowani do krótkich gier i Wiedźmin jest na tyle długi, że aż się grać odechciewa.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Ok, przeszedłem, nie robiłem praktycznie żadnych questów pobocznych po 25 levelu. Zakończenie chyba dostałem dobre, zobaczę na YT inne. Tak jak pisałem wcześniej, najlepsza gra napędzana historią, ale najlepszą grą w ogóle pozostaje Dark Souls.

Jak pod koniec roku wyjdą dodatki to przejdę na 100% na najwyższym poziomie trudności, mam nadzieję, że do tego czasu połatają resztę bugów.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Teraz chyba i brat zakończy grę, bo nie może pokonać wilkołaka. Jak się odejdzie i wróci za miesiąc jak się przyexpi to quest nadal będzie aktywny czy się odznaczy jako niewykonany?
Chyba pora oddać grę do sklepu i wlączyć jutuba na telewizorze.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Zależy jaki quest. Jeżeli wilkołak ma nad paskiem życia czerwoną czachę, to nie powinno się go lać, bo gra oszukuje. Przeciwnikowi odnawia się życie, a miecz nie zadaje odpowiednio wysokich obrażeń.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Wilkołaka trzeba szybko naparzać, nie pozwolić mu na pełne wyhealowanie. Sam się z nim męczyłem z pół dnia, ale to jest jedyny sposób no chyba, że wbijesz trochę lvla.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Mam na myśli tego wilkolaka, co sie w nim świnia zakochała.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
O nim mówię, najwyżej mogłeś wziąć [ ort! ] od niej kase i zakończyć questa chociaż warto się przemęczyć, bo wypada z niego dobry mutagen.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Wiedźmin 3: Dziki Gon / The Witcher 3: Wild Hunt
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook