Forum Dragon Ball Nao

» [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria ocena: 10,00 (głosy: 4)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 58, 59, 60  
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
To mamy scenariusz na crossover z Toriko

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
rigosen
Ziemianin
Ziemianin
rigosen
Dni na forum: 3.216
Posty: 6
z twittera : The show’s Twitter account also posted a teaser photo of the storyboards for the series’ end credits animation, seen below.

Obraz

no coraz wiecej informacji wyplywa tylko czekac na trailer jakis
lobo46
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.122
Posty: 13
Nie mogę się doczekać jeszcze 25 dni:(. Bardzo dłuży mi się czekanie na tą serie liczę ,że naprawdę będzie na co czekać chcę też zobaczyć dobry opening oraz edding mam nadzieję,że tego nie zepsują . Widziałem filmik 20 min z filmu 2015 fukatsu no f ( czy jak się tam piszę ) i przyznam , że jest ( prawdopodobnie) lepszy z fabułą od poprzedniego. Więc może jeszcze jest nadzieja dla tej seri Akira na pewno coś nowego wymyślił jedynie co mnie troszeczkę drażni to , ze w końcu nie wiadomo czy ten Burus jest zły a może dobry dlaczego tylko freezer jest zły a może Akira chce zrobić aby Goku się ze swoimi przeciwnikami zaprzyjaźniał
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
W 14 filmie nikt nie mówił, że Birusu (tak z japońskiego) jest zły, wszyscy mieli do niego wielki szacunek, bo jest potężny, wszechmocny i posiada w naturze niszczenie.
Nie można go traktować jako wroga, jedynie jako przeciwnika do walki, gdy Goku został już Boskim-Super-Saiyaninem, potem SSGSS (-,-'').

Frizer również z natury uwielbiał niszczyć, ale on znajdował przyjemność w zabijaniu czy też mordzie (polecam ocenzurowaną scenkę z "nadziewania" Kuririna), stąd też traktujemy go jako wroga. Bo przed zniszczeniem Ziemi chętnie zabiłby wszystkich mieszkańców na oczach Goku

U Birusu takiego zachowania (w poprzednim filmie) nie zobaczyliśmy, to 1. od dawna przeciwnik Goku, którego hobby to nie "zabijanie i sianie zła". W końcu był bogiem.

Nowości od grupy DBmangi
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
W ostatniej scenie w BoG stary Kaioshin mówi, że Goku pozyskał potężnego sojusznika (Beerusa) więc on jest takim nieoficjalnym członkiem drużyny Z, przynajmniej stał się w dwóch filmach, bo nie wiadomo czy pojawi się w DBS.

Zresztą to nie nowość w tej serii. Piccolo, Vegeta, Majin Buu też byli z początku źli a później okazali się dobrzy. Nawet Yamcha i Tenshinhan, ale oni troche mniejszego kalibru, wyłudzacze i złodziejaszki xD

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
lobo46
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.122
Posty: 13
No fakt macie racje ;D. Ale ja chciałbym kogoś właśnie tak złego jak frezer albo cell czy kid buu:).
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
O to raczej nie musisz się martwić. Na pewno będą nowi/starzy wrogowie. Źli i okrutni, chociaż na krew i flaki bym nie liczył Ostatnio wszystko wychodzi ugrzecznione i kolorowe.

Przypomnijmy sobie kolejność ostatnich wydań w Japonii:
Zaczęło się od DB Kai, potem kilka specjali wprowadzających do świata DBZ nowe pokolenie - czyli streszczenie całej serii DBZ i zapoznanie z bohaterami.

W trakcie wychodzi film "Bitwa bogów", gdzie wprowadzono na stałe nowe postacie (tzn. nie tylko na 1 film), czyli był to jakby prequel filmu 15 Takie jest moje zdanie.
Dlatego poznaliśmy Whisa, Birusu i ich siłę, by teraz w filmie 15 ładnie przedstawić historię z Frizerem i SSGSS. W 1 fimie by się nie zmieściło.

Tymczasem konczymy DB Kai, przypomnienie dzieciom czym jest DB, a zaraz potem lecimy z kolejną serią.

Serii DB Super jeszcze nie znamy, ale te 2 filmy zapewne były tylko wprowadzeniem - stąd taka a nie inna data premiery.

PS. Dość zgrabnie to wymyślili, chociaż filmy dziejące się po sadze Buu wyświetlili wczesniej (mowie o premierze DB Kai).
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Jeśli chodzi o anime, to zaczęło się od speciala w 2008 roku (do którego muzykę robił jeszcze Kikuchi). W tamtych latach były też inne ważne premiery, jak Ewolucja i w światku gier DBO.

Nie przypuszczam, żeby Kai miał być wprawką do filmów. W 2009 raczej nikt nie miał jeszcze takich planów, bo film to jednak większe przedsięwzięcie. Nie sądzę też, żeby te filmy miały być wprawką do nowej serii, bo to na filmach lepiej się zarabia. Chyba że seria miałaby trwać długo (przykładowo 5 lat) i ponownie odnieść światowy sukces, ale to wątpliwe. Bez względu na serię myślę, że będzie jeszcze minimum jeden film, a być może i następne co 2 lata (marnotrawstwem byłoby nie robić, skoro tyle na nich zarabiają).

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Nie uznałem DB Kai za wprawke do filmow ale ogolnie do nowosci z tej sagi Przede wszystkim jednak do nowej serii, skoro wydarzenia mają byc po sadze Buu, stąd i ona pojawila sie w Kai (początkowo skonczyli na Cellu).

Zobaczymy jak wybrną z tej nowej serii... oczekiwań jest wiele

Nowości od grupy DBmangi
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.204
Plusy: 7
Posty: 346
z jednej strony rozczarowuje bo oczekiwałem dalszych wydarzeń z końca Z z drugiej strony ciesze się że zobaczymy normalne poziomy ssj i może jak osiągają po raz pierwszy nowe poziomy, o ile seria pokazuje losy przed najnowszym filmem
rigosen
Ziemianin
Ziemianin
rigosen
Dni na forum: 3.216
Posty: 6
najciekawsze jest to ze w trailerze trunks i gotenks są mali a przecież na końcu zetki na turnieju są już dorośli co może oznaczać że seria super zacznie się od razu po pokonaniu bu ale przed turniejem który odbył się na końcu zetki ale z drugiej strony są pokazani bogowie już pojawiają się domysły że być może bedą jakieś przeskoki czasowe.

czekam na więcej info bo jak na razie trailer wprowadził małe zamieszanie
RMX777 Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
RMX777
Wiek: 31
Dni na forum: 4.204
Plusy: 7
Posty: 346
seria dzieje się pewnie po filmie "bitwa bogów" ale przed "Odrodzeniem F"
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
rigosen napisał(a):
z drugiej strony są pokazani bogowie już pojawiają się domysły że być może bedą jakieś przeskoki czasowe
Zbyt skomplikowane. To raczej będzie po prostu normalna seria umiejscowiona po najnowszym filmie przedstawiająca kolejną historię, czyli wszystko chronologicznie.

Jeśli tak, to Pan będzie bobasem, a może też Bra się pojawi

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
kinichi
Full Power SSJ
Full Power SSJ
kinichi
Dni na forum: 6.140
Plusy: 12
Posty: 663
Kreska fajna, nie zepsuli tego na szczęście

Muzyka jednak nie zachwyca, brak jej tego DB-powera... Ale może cały opening lepiej się prezentuje

Nowości od grupy DBmangi
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.946
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Ciężko będzie im zrobić coś fajnego, jeśli nasi bohaterowie mają taką dużą siłę. Szkoda, że nie robi się jakiś rozwinięć wątków względem Genialnego Żółwia, Krillina, Vegety itp.

Obraz
Yasiek Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Yasiek
Wiek: 34
Dni na forum: 5.381
Plusy: 7
Posty: 816
Skąd: Miastostumostów
Bez Kikuchiego nie będzie takie dobre.
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
To, że kreska bedzie taka jak w nowych filmach było raczej wiadome. Sam trailer nie pokazał nic konkretnego poza tym, że u Toriyamy Goten i Trunks już nigdy nie urosną.

Nie wiadomo też gdzie będzie się to konkretnie działo, wiadomo, że po BoG, bo ukazano Beerusa i Whisa ale czy po FnF? Tego już nie wiem, bo pokazany jest normalny SSJ bez Goda, no i Beerus miał spać przez te 3 lata (zbudzony przedwcześnie został w nowym filmie). Chyba, że te wszystkie SSJGod i SSGSS tak jak Gogeta, LSSJ, FSSJ wystąpiły tylko w filmach i w kanonicznej historii serii one nie występują.

Openingowi brak kopnięcia, bo nawet jest w dobrym tonie, no ale brak tego czegoś, a szkoda, bo po Yoshiim się więcej spodziewałem.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 58, 59, 60  

Forum DB Nao » » » [Anime] Dragon Ball Super - nowa seria
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook